Aukcja 105. PRL 1952-1989

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
34467

1964 koty, znaczek z błędem "krótszy wąs".

Fi.1328B2
Mi.1476
20 PLN
34468

1964 Koty, znaczki za 90 gr w czworobloku, lewy górny z błędem "czerwona plamka na lewym oku" na poz.43; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1331 B1
Mi.1479
60 PLN
34469

1964 Koty, znaczki za 1,35 zł w czworobloku, prawy górny z błędem "kreseczka na lewym oku" na poz.45; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1332 B1
Mi.1480
60 PLN
34470

1964 Koty, znaczki za 1,35 zł w czworobloku, prawy górny z błędem "kropka na wardze" na poz.46; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1332 B1
Mi.1480
60 PLN
34471

Fi.1337-41
Mi.1485-9
25 PLN
34472

Fi.1337-41, 1337 B1
Mi.1485-89
40 PLN
34473

Fi.1337B1
Mi.1485
50 PLN
34474

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, znaczek z błędem "podwójne moletowanie AZ w słowie KAZIMIERZ".

Fi.1337B1
Mi.1485
40 PLN
34475

Fi.1337s
Mi.1485
30 PLN
34476

1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v.

Fi.1342-50
Mi.1490-8
50 PLN
34477

Fi.1342MK
Mi.1490
200 PLN
34478

Fi.1344MK
Mi.1492
100 PLN
34479

1964 IV Zjazd PZPR, znaczki za 60 gr w czworobloku, lewy górny z błędem "ciało obce w cyfrze6 nominału"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1351 B
Mi.1499
80 PLN
34480

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
80 PLN
34481

Fi.1365 ark. (1365 B1, B2, B5)
Mi.1513
55 PLN
34482

1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365B1
Mi.1513
10 PLN
34483

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365B2
Mi.1513
10 PLN
34484

Fi.1365B2
Mi.1513
15 PLN
34485

Fi.1365B5
Mi.1513
10 PLN
34486

Fi.1365s
Mi.1513
20 PLN
34487

Fi.1365t
Mi.1513
20 PLN
34488

Fi.1372-3
Mi.1520-1
50 PLN
34489

Fi.1375 B1
Mi.1513
10 PLN
34490

1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, znaczki za 2,50 zł w czworobloku, lewy dolny z błędem "wcięcie w dolnym ramieniu litery K" na poz.9; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1378B1
Mi.1526
60 PLN
34491

1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.1379 ark.
Mi.1527
50 PLN
34492

1964 100. rocznica pierwszej Międzynarodówki, parka znaczków z podwójny ząbkowaniem pionowym na prawym marginesie, gwarancja Wysocki.

Fi.1381MK
Mi.1529
205 PLN
34493

Fi.1384-8
Mi.1533-7
280 PLN
34494

Fi.1384-88Pw
Mi.1533-37Zf
30 PLN
34495

1964 badanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych w doskonałym stanie.

Fi.1404-11 ark. (1409B1)
Mi.1553-60
800 PLN
34496

1964 badanie kosmosu, znaczek z ciekawą usterką "PÓLSKA".

Fi.1408
25 PLN
34497

1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan.

Fi.ZzL 3a
400 PLN
34498

Fi.ZzL 5d
400 PLN
34499

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
34500

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
35 PLN
34501

1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, stemplowany blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
40 PLN
34502

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
34503

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
90 PLN
34504

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
70 PLN
34505

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31
200 PLN
34506

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok czysty z lekko przesuniętym rysunkiem i perforacją, tylko numer położony prawidłowo, dodatkowo sygnatura "F.WINIARSKI PWPW" na znaczkach za 2,50 zł. obniżona, gwarancja.

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31
150 PLN