The auctions ends in:

results
Num# Description Start price Buy price
248851919 porto lokalne DĘBNIKI - KRAKÓW 11, znaczek opłatny na wycinku przekazu pieniężnego z nadrukiem lokalnym "PORTO" typ 64, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

25 PLN

25 PLN

248871919 porto lokalne LISKO, parka znaczków opłaty na wycinku listu z nadrukiem lokalnym "PORTO" typ 76, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

40 PLN

40 PLN

249901946 trąbka pocztowa, blok legitymacyjny.

25 PLN

25 PLN

249911946 trąbka pocztowa, blok legitymacyjny.

30 PLN

30 PLN

249921946 trąbka pocztowa, 10 zł parka pozioma blok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.1.W.I. - znajdujący się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

40 PLN

40 PLN

249951946 trąbka pocztowa, 15 zł blok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.1.W.I. - znajdujący się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN

60 PLN

249991949 parka znaczków z podwójnym ząbkowaniem poziomym na marginesie, na marginesie numer walca, gwarancja i opis Korszeń.

75 PLN

75 PLN

250011949 trąbka pocztowa, blok legitymacyjny.

30 PLN

30 PLN

250051949 trąbka pocztowa, blok legitymacyjny. Ząbkowanie przechodzące przez liczby rozrachunkowe na dole.

40 PLN

40 PLN

250081949 trąbka pocztowa, blok legitymacyjny. Częściowy niedodruk oznaczenia walca

35 PLN

35 PLN

250711921 wydanie definitywne, całostka z błędem "wyłamana skośna kreska w literze g".

30 PLN

30 PLN

251781929 wydanie z okazji Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej w Gdańsku, karton piaskowym; bardzo dobry stan zachowania (naturalna inkluzja w papierze), (Fi.300.-).

200 PLN

200 PLN

251821930 POCZTA SAMOCHODOWA MALBORK-GDAŃSK, list polecony z Sądu Rejonowego w Malborku do Gdańska, przesłany 28.2 za pośrednictwem poczty samochodowej z urzędu Marienburg 1, znaczki unieważnione dekoracyjnym kasownikiem "MARIENBURG (WESTPR) 1 Kraftpost nach Danzig visumfrei 3 mal täglich"; urzędowa pieczęć nadawcy z godłem "PREUSS. AMTSGERICHT MARIENBURG", na odwrocie kasownik odbiorczy; dekoracyjny bardzo rzadki walor w dobrym stanie zachowania (koperta pionowo zgięta, jeden znaczek brak narożnego ząbka); temat - SAMOCHÓD.

400 PLN

350 PLN

252031934 całostka z ilustracją z Arturem Schopenhauerem.

180 PLN

180 PLN

252991918 wydanie lubelskie, całostka w kolorze brązowo czerwonym na papierze y.

100 PLN

100 PLN

253251919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 133, brak napisu KARTA POCZTOWA; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

120 PLN

120 PLN

254121933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, komplet całostek o nominale 20 gr z ilustracjami 1-32, wszystkie całostki w dobrym - bardzo dobrym stanie, rzadko oferowane jako komplet.

2 800 PLN

2 800 PLN

254451938 całostka z hasłem propagandowym J i sygnaturą VI-1938.

10 PLN

10 PLN

254461938 całostka z hasłem propagandowym I i sygnaturą VI-1938.

10 PLN

10 PLN

254481938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta za 30 gr, sygnatura I-1938 (Fi.30.-).

20 PLN

20 PLN

254521938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE (Fi.20.-).

15 PLN

15 PLN

254881939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, komplet 32 całostek z różnymi ilustracjami w dobrym stanie.

1 100 PLN

1 150 PLN

255321949 koperta "Bierut", hasło propagandowe B - "Umacniajmy ...", druk z IX walca (dziewięć kropek pod pierwszymi literami sygnatury nakładu); dobry stan zachowania (na górnej krawędzi plamka z atramentu, na odwrocie dwa ślady po podlepkach, częściowe przebarwienia od światła); sygnowano St.Żółkiewski.

160 PLN

160 PLN

255561949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Elizy Orzeszkowej z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

200 PLN

200 PLN

255571949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Wysłouchowej z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

200 PLN

200 PLN

255751952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-18b (Fi.30.-).

20 PLN

20 PLN

256671977 koperta o sygnaturze II kw.1979 1.800.000 o długości 19,6 mm z prywatnym dodrukiem: "NADANIE ORDERU KRZYŻA GRUNWALDU III KLASY GMINIE PODEDWÓRZE woj. bialskopodlaskie W UZNANIU PATRIOTYCZNEJ POSTAWY MIESZKAŃCÓW W WALCE Z HITLEROWSKIM OKUPANTEM ORAZ DĄŻENIU DO UMOCNIENIA WŁADZY LUDOWEJ 8-09-1979".

20 PLN

20 PLN

256941986 karta z prywatnym dodrukiem - "Udział Polskiej Reprezentacji w Mistrzostwach Świata MEKSYK 86"; temat - PIŁKA NOŻNA, SPORT.

20 PLN

20 PLN

257091923 Znaczki składkowe LOPP - Warszawa - Śmigło, znaczek za 50 gr. w kolorze czerwonym, ze względu na rzadkość mimo słabego stanu wystawiony na licytację.

30 PLN

20 PLN

257401934 Wydanie z okazji imprez lotniczych - Kraków - samoloty, używane od 1935 roku jako dobrowolne dopłaty do poczty balonowej.

120 PLN

102 PLN

257481935 Wydanie na cele budowy obiektów lotniczych - Łuck - samolot w chmurach, Na budowę lotnisk i hangarów na Wołyniu, parka kasowanych znaczków za 20 gr./1 gr., gwarancja i opis Landre.

240 PLN

240 PLN

258301972 Inauguracyjny lot charterowy samolotu PLL Lot Ił-62 "Mikołaj Kopernik" na trasie Warszawa - Montreal, znaczek skasowany 17.7 datownikiem "U.P.T. WARSZAWA 19 CENTR.PORT.LOT.", datowniki odbiorcze: Montreal 7 VII, Warszawa 24.-7.

30 PLN

30 PLN

258911988 "Philapol 88" okolicznościowa perforacja inicjałami "JP II" na znaczkach obiegowych z portretem królowej Elżbiety II, wykonana za zgodą Poczty Brytyjskiej staraniem Stowarzyszenia Filatelistów Polskich w Zjednoczonym Królestwie z okazji wystawy filatelistyczno-numizmatycznej "X-lecie Pontyfikatu J.Św. Jana Pawła II 1978-1988" w dniach 15-16 października 1988 w galerii P.O.S.K. w Londynie; dla odróżnienia od poprzednich (em.29 i em.48) inicjały umieszczono w kierunku od lewej górnej do prawej dolnej strony znaczka; komplet 3 pamiątkowych kart ze znaczkami za 19p (przeperforowano 1040 szt.) skasowanych stemplami okolicznościowymi; 48 emisja papieska (wg katalogu ks.W.Chrostowskiego); doskonały stan zachowania.

200 PLN

200 PLN

259071960 nalepka Totalizatora Sportowego, poszukiwany staloryt Czesława Słani, bardzo rzadki z nadrukiem nowej wartości 10 zł., zachowany w słabszym stanie bez gumy.

50 PLN

50 PLN

259081960 nalepka Totalizatora Sportowego, poszukiwany staloryt Czesława Słani z nadrukiem wysokiej nowej wartości 50 zł.

100 PLN

100 PLN

259091961 nalepka Totalizatora Sportowego, poszukiwany staloryt Czesława Słani, bardzo rzadki z nadrukiem nowej wartości 10 zł., co niespotykane stemplowany najprawdopodobniej kasownikiem Katowic.

60 PLN

51 PLN

259691974 ofrankowany karnet z wizerunkiem pomnika Chopina w warszawskich Łazienkach skasowany 19 lutego w Londynie datownikiem okolicznościowym z okazji wystawy z okazji 500. rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika; przebarwienie od taśmy klejącej.

50 PLN

50 PLN

263081950 ZSRR, metro moskiewskie, seria czysta.

80 PLN

80 PLN