results
Num# Description Start price Buy price
252031934 całostka z ilustracją z Arturem Schopenhauerem.

180 PLN

180 PLN

252991918 wydanie lubelskie, całostka w kolorze brązowo czerwonym na papierze y.

100 PLN

100 PLN

253251919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 133, brak napisu KARTA POCZTOWA; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

120 PLN

120 PLN

254121933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, komplet całostek o nominale 20 gr z ilustracjami 1-32, wszystkie całostki w dobrym - bardzo dobrym stanie, rzadko oferowane jako komplet.

2 800 PLN

2 800 PLN

254451938 całostka z hasłem propagandowym J i sygnaturą VI-1938.

10 PLN

10 PLN

254461938 całostka z hasłem propagandowym I i sygnaturą VI-1938.

10 PLN

10 PLN

254481938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta za 30 gr, sygnatura I-1938 (Fi.30.-).

20 PLN

20 PLN

254521938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE (Fi.20.-).

15 PLN

15 PLN

254881939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, komplet 32 całostek z różnymi ilustracjami w dobrym stanie.

1 100 PLN

1 150 PLN

255321949 koperta "Bierut", hasło propagandowe B - "Umacniajmy ...", druk z IX walca (dziewięć kropek pod pierwszymi literami sygnatury nakładu); dobry stan zachowania (na górnej krawędzi plamka z atramentu, na odwrocie dwa ślady po podlepkach, częściowe przebarwienia od światła); sygnowano St.Żółkiewski.

160 PLN

160 PLN

255561949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Elizy Orzeszkowej z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

200 PLN

200 PLN

255571949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Wysłouchowej z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

200 PLN

200 PLN

255751952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-18b (Fi.30.-).

20 PLN

20 PLN

256671977 koperta o sygnaturze II kw.1979 1.800.000 o długości 19,6 mm z prywatnym dodrukiem: "NADANIE ORDERU KRZYŻA GRUNWALDU III KLASY GMINIE PODEDWÓRZE woj. bialskopodlaskie W UZNANIU PATRIOTYCZNEJ POSTAWY MIESZKAŃCÓW W WALCE Z HITLEROWSKIM OKUPANTEM ORAZ DĄŻENIU DO UMOCNIENIA WŁADZY LUDOWEJ 8-09-1979".

20 PLN

20 PLN

256941986 karta z prywatnym dodrukiem - "Udział Polskiej Reprezentacji w Mistrzostwach Świata MEKSYK 86"; temat - PIŁKA NOŻNA, SPORT.

20 PLN

20 PLN

257091923 Znaczki składkowe LOPP - Warszawa - Śmigło, znaczek za 50 gr. w kolorze czerwonym, ze względu na rzadkość mimo słabego stanu wystawiony na licytację.

30 PLN

20 PLN

257401934 Wydanie z okazji imprez lotniczych - Kraków - samoloty, używane od 1935 roku jako dobrowolne dopłaty do poczty balonowej.

120 PLN

102 PLN

257481935 Wydanie na cele budowy obiektów lotniczych - Łuck - samolot w chmurach, Na budowę lotnisk i hangarów na Wołyniu, parka kasowanych znaczków za 20 gr./1 gr., gwarancja i opis Landre.

240 PLN

240 PLN

258301972 Inauguracyjny lot charterowy samolotu PLL Lot Ił-62 "Mikołaj Kopernik" na trasie Warszawa - Montreal, znaczek skasowany 17.7 datownikiem "U.P.T. WARSZAWA 19 CENTR.PORT.LOT.", datowniki odbiorcze: Montreal 7 VII, Warszawa 24.-7.

30 PLN

30 PLN

258911988 "Philapol 88" okolicznościowa perforacja inicjałami "JP II" na znaczkach obiegowych z portretem królowej Elżbiety II, wykonana za zgodą Poczty Brytyjskiej staraniem Stowarzyszenia Filatelistów Polskich w Zjednoczonym Królestwie z okazji wystawy filatelistyczno-numizmatycznej "X-lecie Pontyfikatu J.Św. Jana Pawła II 1978-1988" w dniach 15-16 października 1988 w galerii P.O.S.K. w Londynie; dla odróżnienia od poprzednich (em.29 i em.48) inicjały umieszczono w kierunku od lewej górnej do prawej dolnej strony znaczka; komplet 3 pamiątkowych kart ze znaczkami za 19p (przeperforowano 1040 szt.) skasowanych stemplami okolicznościowymi; 48 emisja papieska (wg katalogu ks.W.Chrostowskiego); doskonały stan zachowania.

200 PLN

200 PLN

259071960 nalepka Totalizatora Sportowego, poszukiwany staloryt Czesława Słani, bardzo rzadki z nadrukiem nowej wartości 10 zł., zachowany w słabszym stanie bez gumy.

50 PLN

50 PLN

259081960 nalepka Totalizatora Sportowego, poszukiwany staloryt Czesława Słani z nadrukiem wysokiej nowej wartości 50 zł.

100 PLN

100 PLN

259091961 nalepka Totalizatora Sportowego, poszukiwany staloryt Czesława Słani, bardzo rzadki z nadrukiem nowej wartości 10 zł., co niespotykane stemplowany najprawdopodobniej kasownikiem Katowic.

60 PLN

51 PLN

259691974 ofrankowany karnet z wizerunkiem pomnika Chopina w warszawskich Łazienkach skasowany 19 lutego w Londynie datownikiem okolicznościowym z okazji wystawy z okazji 500. rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika; przebarwienie od taśmy klejącej.

50 PLN

50 PLN

263081950 ZSRR, metro moskiewskie, seria czysta.

80 PLN

80 PLN