The auctions ends in:

results
Num# Description Start price Buy price
428381938 statki, seria kasowana.

60 PLN

60 PLN

428561918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 20.

40 PLN

50 PLN

428601918 wydanie warszawskie; rozbity nadruk (m.in. zalane cyfry 5), karta wysłana 23.12 z Warszawy do Żyrardowa, kasownik odbiorczy na froncie; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 2; dobry stan zachowania (karta pionowo zgięta).

100 PLN

100 PLN

428741919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłkowy z nadrukiem typu 23; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

300 PLN

250 PLN

428751919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłkowy z nadrukiem typu 13, na odwrocie delikatna odbitka drugostronna (abklatsch); bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

350 PLN

315 PLN

428761919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłkowy z nadrukiem typu 11; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

300 PLN

250 PLN

428771919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłkowy z nadrukiem typu 1; dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

500 PLN

400 PLN

429091919 NADRUK MOCNO PRZESUNIĘTY, wydanie krakowskie, karta z nadrukiem typu 18 przesuniętym w lewo całkowicie poza znak opłaty!!! bardzo dobry stan zachowania (ślad zszywacza); gwarancja z opisem Schmutz.

700 PLN

700 PLN

429311919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 113 - duża kropka.

100 PLN

90 PLN

429961919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 1 - oznaczenie waluty hal., gwarancja i oznaczenie Schmutz.

1 000 PLN

1 000 PLN

429971919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 2 - oznaczenie waluty hal., ciekawy abklacz wewnątrz sekretnika.

1 000 PLN

1 000 PLN

430081919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 4.

100 PLN

100 PLN

430151919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 10 - romb poniżej POLSKA.

1 500 PLN

1 350 PLN

430171919 wydanie krakowskie, sekretnik z bardzo rzadkim nadrukiem typ 12 z podniesioną cyfrą 2, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

2 000 PLN

1 800 PLN

430201919 wydanie krakowskie, sekretnik z bardzo rzadkim nadrukiem typ 15 - brak kropki po h, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

200 PLN

280 PLN

430211919 wydanie krakowskie, sekretnik z typ 15 ze zniekształconą i opuszczoną kropką po h.

400 PLN

686 PLN

430991927 całostka na odpowiedź z sygnaturą I-927.

35 PLN

31 PLN

431231932 całostka z sygnaturą VI-1932 i hasłem propagandowym F.

25 PLN

35 PLN

431241932 całostka z sygnaturą VI-1932 i hasłem propagandowym F.

40 PLN

40 PLN

431381934 godło państwowe - 25 gr, całostka z sygnaturą (IX-1934);

całostka z zygnaturą (XII-1934);

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

200 PLN

220 PLN

431661938 list z Chełmna 30.12.38 do Torunia.

10 PLN

9 PLN

431671938 koperta z papeterią w środku.

25 PLN

22 PLN

432331938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 38.

30 PLN

30 PLN

432541945 Belweder 1,50 zł, ilustrowana karta prywatnego nakładu, przedstawiająca projekt Uniwersytetu Ludowego im.W.Witosa w Wierzchosławicach, karton szarobiały, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem.

120 PLN

120 PLN

433271949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Hugo Kołłątaj) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090).

30 PLN

30 PLN

434481970 100-lecie urodzin Lenina, karta z dodatkowym napisem "WYSTAWA FILATELISTYCZNA LENIN 100 WARSZAWA 22.IV.-3.V.1970 R.", bardzo dobry stan zachowania.

10 PLN

10 PLN

434601974 karnet - Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex IV" w Katowicach, bardzo dobry stan zachowania.

100 PLN

100 PLN

434761983 karnet - Światowy Rok Telekomunikacji; bardzo dobry stan zachowania.

80 PLN

80 PLN

434881990 "Poczet królów i książąt polskich" - Leszek Biały, pod ilustracją napis KARTKA POCZTOWA zamiast podpisu "pieczęć Leszka Białego"; lewy górny róg nadgięty.

40 PLN

36 PLN

434981915 XII lot z oblężonego Przemyśla, karta datowana 17.II, wyraźne i czytelne odbitki wszystkich stempli: cenzury, numeratora, "Fliegerpost Przemyśl 1915", "IX.54." (w owalu); na odwrocie tekst pisany przez różne osoby - 3 osobne listy; karta w stanie typowym dla przesyłek z oblężonego Przemyśla.

500 PLN

400 PLN

435251935 LOPP, wydanie na cele budowy obiektów lotniczych - samolot nad budynkami, piękny stan z pełną oryginalną gumą bez śladu podlepki.

300 PLN

300 PLN

435361938 X Krajowe Zawody Balonów Wolnych o Puchar Przechodni im. A.Wańkowicza w Mościcach, list przesłany balonem "Mościce I", dodatkowo odbity stempelek balonu "Legionowo"; dyskwalifikacja ze względu na lądowanie poza granicami RP; pocztę dowieziono do Ławocznego; nietypowa całość.

300 PLN

300 PLN

435381938 X Krajowe Zawody Balonów Wolnych o Puchar Przechodni im. A.Wańkowicza w Mościcach, koperta przesłana balonem "Poznań".

250 PLN

250 PLN

435421939 XI Krajowe Zawody Balonowe o Puchar Przechodni im.A.Wańkowicza w Mościcach, balon "Mestwin", wycięty adres odbiorcy (uzupełniony).

160 PLN

160 PLN

436261968 Meksyk, igrzyska olimpijskie w Meksyku, autografy pływaków z Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej, między innymi: Zbigniewa Pacelta, Władysława Wojtakajtisa, Jacka Krawczyka, Józefa Klukowskiego; widokówka wysłana 17.X z Admon do Warszawy (karta zgięta).

80 PLN

80 PLN

436891943 ilustrowana koperta z podobizną gen.Władysława Sikorskiego, ofrankowana znaczkiem z Kazimierzem Pułaskim wysłana 8.IX z miejscowości POLAND w stanie Ohio do Detroit, dekoracyjny walor w dobrym stanie zachowania.

50 PLN

50 PLN

437081966 "POLPEX 1966" dwie pamiątkowe winiety w formie bloczków wydane staraniem Polonus Philatelic Society w Chicago.

80 PLN

72 PLN

438211938 widokówka Nowogródek, z obiegu.

25 PLN

20 PLN

438331993 pięknie wydany bogato ilustrowany album "Poczta i filatelistyka w Wielkopolsce", druk i twardą oprawę wykonała włoska drukarnia Mondadori w Veronie, 252 strony. Wydanie zawiera cięty blok "Legenda o Orle Białym.

60 PLN

60 PLN

439881952 ZSRR, 200 rocznica urodzin Saławata Jułajewa, znaczek czysty.

10 PLN

10 PLN