The auction will end on 04.03.2024

13623

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

25 PLN25 PLN
13624

50 PLN50 PLN
13629

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z brzegowym bardzo mocnym uszkodzeniem prawej strony nadruku, gwarancja Mikstein, z opisem "30 brak TA" Schmutz.

50 PLN50 PLN
13633

70 PLN70 PLN
13641

60 PLN60 PLN
13653

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "prawa gwiazdka mniejsza od lewej", gwarancja Schmutz.

40 PLN40 PLN
13656

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, minimalny ślad po podlepce, gwarancja Jungjohann.

350 PLN350 PLN
13658

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jungjohann.

75 PLN90 PLN
13659

1918 drugie wydanie lubelskie, delikatne złamanie, gwarancja Schmutz.

60 PLN60 PLN
13663

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z podwójnym nadrukiem; normalnym i odwróconym na stronie gumowanej, bardzo rzadki znaczek pochodzący z jednego 50 znaczkowego arkusza, doskonały stan zachowania, gwarancja Mikulski.

3 600 PLN3 850 PLN
13672

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

20 PLN20 PLN
13679

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, minimalny ślad po podlepce, gwarancja Rachmanow, Mikulski, Schmutz.

150 PLN150 PLN
13691

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.20, lekki ślad po podlepce, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Mikstein, historyczne sygnatury ołówkiem Larking, Kronenberg, fofoatest Kronenberg.

1 200 PLN1 200 PLN
13692

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 75, gwarancja Mikulski, Jungjohann.

1 600 PLN1 600 PLN
13693

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 83, gwarancja Schmutz.

80 PLN80 PLN
13697

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 63, gwarancja Miszczak.

100 PLN100 PLN
13698

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 71, gwarancja Miszczak.

100 PLN100 PLN
13699

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 35 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz.

150 PLN150 PLN
13707

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 37 z błędem "ścięte C", prawie niewidoczny ślad po zdjętej podlepce, gwarancja i opis Schmutz.

1 200 PLN1 200 PLN
13714

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 99, gwarancja i oznaczenie Jungjohann.

150 PLN150 PLN
13718

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.95, gwarancja i opis Sutcliffe.

130 PLN130 PLN
13720

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.14 "cienkie Z", piękny stan, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein.

400 PLN430 PLN
13721

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz.

70 PLN70 PLN
13722

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 5-6, lewy znaczek z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz.

150 PLN150 PLN
13730

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.24 "cienkie Z", piękny stan, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein.

1 600 PLN1 440 PLN
13734

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Jungjohann.

15 PLN15 PLN
13736

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein.

25 PLN25 PLN
13742

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB poz. 44, gwarancja Schmutz.

1 100 PLN1 100 PLN
13748

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 57, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

40 PLN40 PLN
13752

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 71, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz.

40 PLN40 PLN
13756

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47, gwarancja i oznaczenie Jungjohann.

40 PLN40 PLN
13757

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 42, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

30 PLN30 PLN
13758

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.28, gwarancja Taipale, z opisem Mikulski.

40 PLN40 PLN
13759

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 6, gwarancja Mikstein.

30 PLN35 PLN
13764

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz.

70 PLN111 PLN
13765

1919 wydanie krakowskie, znaczki z nadrukiem formy I z poz. 13-14, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz.

120 PLN140 PLN
13767

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 81, gwarancja i oznaczenie Jungjohann.

25 PLN25 PLN
13771

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz.

20 PLN20 PLN
13774

1919 wydanie krakowskie, znaczek z błędem "uszkodzone A", bardzo ładny stan, niewielka podlepka, gwarancja Mikstein.

150 PLN150 PLN
13776

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", gwarancja Jungjohann.

200 PLN220 PLN