15851

1952 Karol Świerczewski, koperta FDC.

10 PLN10 PLN
15873

1952 FDC - "Zlot Młodych Przodowników Pracy w Warszawie".

15 PLN15 PLN
15878

1952 uchwalenie konstytucji PRL, znaczek za 45+15 gr. z błędem na poz.27 "4 u góry ścięte", gwarancja i opis Schmutz.

30 PLN30 PLN
15882

1952 zabytkowe budowle, znaczek z błędem "NIEDZIGA".

30 PLN30 PLN
15889

1952 Światowy Kongres Obrońców Pokoju, koperta FDC.

10 PLN10 PLN
15896

1952 przyjaźń polsko-radziecka, znaczek za 45+15 gr. bez napisu LENIN (Mi.25 euro), gwarancja.

40 PLN45 PLN
15931

1954 rocznik znaczków czystych z tzw. "niebieskim" blokiem lotniczym. 1990

780 PLN780 PLN
15960

1954 III Zjazd PZF, tzw. "niebieski blok" lotniczy, gwarancja Perzyński - wychowawca wielu współczesnych ekspertów.

560 PLN560 PLN
15963

1954 III Zjazd PZF, blok czysty z podwójnym moletowaniem prawego górnego naroża, gwarancja i opis Schmutz.

80 PLN80 PLN
16032

1957 Dzień Znaczka, czworoblok - uznanych za najładniejsze w tych latach, znaczków za 2,50 zł., prawy górny z błędem na poz.62 "otwarte usta", gwarancja Krawczyk.

50 PLN50 PLN
16033

1957 Dzień Znaczka, czworoblok - uznanych za najładniejsze w tych latach, znaczków za 2,50 zł., prawy górny z błędem na poz.62 "otwarte usta", gwarancja i opis Schmutz.

120 PLN120 PLN
16070

1959 grzyby, parka znaczków za 60 gr. z rzadkimi położeniami - III.2 i III.4 - znaku wodnego, gwarancja i opis.

60 PLN60 PLN
16072

1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, arkusz z przywieszkami, znak wodny III.6.

45 PLN50 PLN
16074

1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, seria znaczków z przywieszkami z rzadszym - W.III.6 - położeniem znaku wodnego, gwarancja.

24 PLN24 PLN
16094

1959 polskie stroje ludowe, cztery serie, dwie cięte i dwie ząbkowane.

35 PLN35 PLN
16096

1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, arkusik ozdobny z błędem na poz.3 "kropka między A i M w ZAMEK", gwarancja.

45 PLN55 PLN
16112

1960 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Polska 60", arkusiki o znakach wodnych w położeniach III.2 i III.8

100 PLN100 PLN
16116

1961 Zimowa Spartakiada Młodzieży, parki z pustopolami.

400 PLN400 PLN
16122

1961 15 rocznica UNICEF, seria w parkach rozdzielonych międzypolem.

90 PLN95 PLN
16125

1961 owady chronione, znaczek z błędem "chorągiewka przy ZŁ".

25 PLN25 PLN
16131

1962 20 rocznica PPR, seria w parkach rozdzielonych międzypolem.

125 PLN125 PLN
16134

1962 Wielcy Polacy (II) - Juliusz Słowacki, znaczek za 60 gr. z czarnymi plamkami w tle, gwarancja Krawzcyk.

20 PLN20 PLN
16135

1962 Wielcy Polacy (II), seria w parkach rozdzielonych międzypolem (bez dwóch pierwszych wartości, które w takich parkach nie występują.

60 PLN60 PLN
16144

1963 rocznik znaczków czystych (w tym bloki kosmiczne z obydwoma odmianami perforacji).

570 PLN570 PLN
16150

1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolem.

60 PLN65 PLN
16154

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

10 PLN10 PLN
16158

1963 20-lecie LWP, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

35 PLN35 PLN
16161

1963 wizyta radzieckich kosmonautów, znaczek z podwójnym nadrukiem, bardzo rzadkie, gwarancja Schmutz.

300 PLN300 PLN
16162

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek za 30 gr. na papierze żeberkowanym pionowo, gwarancja.

20 PLN20 PLN
16164

40 PLN40 PLN
16167

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy 9".

15 PLN15 PLN
16169

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze kremowym.

90 PLN95 PLN
16175

1964 koty, parka znaczków za 40 gr., lewy z błędem na poz.15 "krótsza brew kota", gwarancja.

30 PLN30 PLN
16177

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, bardzo dobry stan zachowania.

70 PLN70 PLN
16179

1964 100 rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania.

30 PLN30 PLN
16181

1964 FDC - "Walka i męczeństwo narodu polskiego", komplet 2 kopert ze znaczkami z przywieszkami.

20 PLN20 PLN
16189

1965 zwierzęta prehistoryczne, prawy znaczek z błędem "krótszy pazur", znaczek bez błędu zagnieciony.

30 PLN30 PLN
16191

1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, lewy znaczek z błędem "SWIAT zamiast ŚWIATA", w narożniku numer sektora 3.

30 PLN30 PLN
16193

1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie - arkusz kasowany (na znaczkach pełna guma), z "długą" przywieszką; złożony poziomo, niewielkie ubytki na licu papieru; ogólnie dobry stan zachowania (liczone jako znaczki z przywieszką).

150 PLN150 PLN
16205

1967 100 rocznica urodzin Marii Skłodowskiej - Curie, kompletna seria w parkach rozdzielonych przywieszką.

240 PLN240 PLN