16379

1996 Style architektoniczne, jedna z najładniejszych współczesnych polskich serii znaczków w arkuszach; bardzo dobry stan zachowania.

200 PLN200 PLN
16384

1996 Malarstwo Stanisława Noakowskiego, seria znaczków w arkuszach; bardzo dobry stan zachowania.

180 PLN180 PLN
16410

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 5 h. z nadrukiem formą IIA poz.64, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

40 PLN40 PLN
16411

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 37, gwarancja Miszczak.

35 PLN35 PLN
16412

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 17, gwarancja Mikstein, Ryblewski.

30 PLN30 PLN
16422

1921 wydanie przedrukowe, lewy znaczek z błędem "brak kropki po Mk".

25 PLN25 PLN
16431

1934 znaczek z prążkowaniem pionowym 16/2cm, gwarancja i opis Schmutz.

120 PLN120 PLN
16443

1950 "groszy - lokalny", Gdynia, trąbka pocztowa, znaczek za 5 zł. z wyjątkowo ładnie odbitym czerwonym stempelkiem typu 27B (z Wielkiej Wsi na Helu, który już bez litery G był nadużyty w Gdyni), gwarancja Krawczyk.

50 PLN50 PLN
16447

1950 "groszy - lokalny", Cibórz, trąbka pocztowa, znaczek dopłaty za 100 zł. z fioletowym stempelkiem typu 39, gwarancja Krawczyk.

50 PLN50 PLN
16455

1989 znaczek z prowizorycznym stemplem DOPŁATA z Chełmna.

30 PLN30 PLN
16457

1824 list z Gdańska, wysłany 29.VII do Nantes, nerkowy stempelek nadawczy z wyszczerbioną obwódką; niemiecki czerwony stempelek określające miejsce nadania listu "C.P.R.5." i francuski czerwony stempelek wskazujący urząd graniczny z Prusami, przez który list został przekazany "PRUSSE PAR GIVET", adnotacja pocztowa dotycząca wysokości porta; bardzo dobry stan zachowania; z kolekcji S.Rosińskiego.

250 PLN250 PLN
16460

1920 wydanie prowizoryczne, seria.

15 PLN15 PLN
16462

90 PLN110 PLN
16470

1920 wydanie przedrukowe, sekretnik, w idealnym stanie zachowania.

35 PLN32 PLN
16473

1921 proklamacja Wolnego Miasta Gdańska, seria z odmianami.

240 PLN240 PLN
16476

200 PLN200 PLN
16483

1921 seria znaczków urzędowych.

170 PLN170 PLN
16485

1922 wydanie obiegowe, seria z odmianami.

20 PLN20 PLN
16486

1922 Herb, próba znaczka za 50 mk., gwarancja Schmutz.

400 PLN470 PLN
16487

20 PLN30 PLN
16489

1922 seria znaczków urzędowych.

25 PLN25 PLN
16508

1928/1934 wydanie półilustrowane z potrójną linią pionową, złamana linia adresowa; ilustracja Zoppot; bardzo dobry stan zachowania.

220 PLN220 PLN
16517

1935 wydanie obiegowe, seria.

130 PLN130 PLN
16518

1935 wydanie z dopłatą na pomoc zimową, seria.

15 PLN15 PLN
16522

1937 Gdański Związek Przeciwlotniczy, seria.

15 PLN15 PLN
16526

1937 polecony list z wystawy filatelistycznej DAPOSTA.

220 PLN220 PLN
16528

1937 polecony list lotniczy z wystawy filatelistycznej DAPOSTA.

260 PLN260 PLN
16530

1937 wydanie z dopłatą na rzecz rozwoju gospodarki, blok.

80 PLN85 PLN
16533

1938 seria wydania obiegowego.

180 PLN180 PLN
16534

1939 Dzień Znaczka, seria.

20 PLN20 PLN
16545

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 14 wysłana z Dobrej koło Limanowej do Wiednia.

100 PLN131 PLN
16550

190 PLN190 PLN
16582

1947 stempel muzeum w Oświęcimiu.

10 PLN10 PLN
16584

1949 Bolesław Bierut, sygnatura VI.49, hasło propagandowe 15.

15 PLN15 PLN
16585

1949 wydanie prowizoryczne, 10 całostek z obiegu z nadrukiem typ I z różnymi ilustracjami, plus jedna kartka bez nadruku.

380 PLN380 PLN
16591

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

15 PLN15 PLN
16598

1955 Pomnik Kopernika w Warszawie, sygnatura I.58; temat-KOPERNIK.

12 PLN12 PLN
16646

1972 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna/ 15 lecie koła 19 PZF przy Domu Wojska Polskiego", na odwrocie okolicznościowy tekst.

20 PLN20 PLN
16665

1982 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa z okazji/ 70-lecia harcerstwa wildeckiego/ Komenda Hufca ZHP Poznań-Wilda", ostemplowana okolicznościowo 29.I w Poznaniu; temat-HARCERSTWO.

20 PLN20 PLN
16669

1983 karnet - "90 lat ruchu filatelistycznego w Polsce", skasowany okolicznościowo 25.IX.1984 w Zamościu; temat - HARCERSTWO.

35 PLN35 PLN