Num# | Photos | Description | Start price | Buy price |
45727 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 - Jan Kasprowicz. | 160 PLN | 160 PLN | |
45729 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 56. | 200 PLN | 200 PLN | |
45730 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 55. | 200 PLN | 200 PLN | |
45731 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 42. | 200 PLN | 200 PLN | |
45732 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 19. | 200 PLN | 200 PLN | |
45733 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15. | 200 PLN | 200 PLN | |
45734 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 12. | 200 PLN | 200 PLN | |
45735 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11. | 200 PLN | 200 PLN | |
45741 |
1944 całostka z podobizna A. Hitlera. | 10 PLN | 10 PLN | |
45744 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 54 z obiegu pocztowego z Lublina, gwarancja Schmutz. | 1 000 PLN | 800 PLN | |
45749 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko; litery nadruku cienkie, czysta, bardzo dobry stan zachowania. | 180 PLN | 180 PLN | |
45750 |
1944 wydanie lubelskie, kartki z ilustracją nr 48 z nadrukami typ I i typ II, gwarancja Pelczar. | 250 PLN | 250 PLN | |
45756 |
1945 całostka bez napisu Łódź z hasłem propagandowym nr 1a, karton kremowoszary. | 100 PLN | 105 PLN | |
45761 |
1945 całostka na kartonie szarobiały. | 65 PLN | 65 PLN | |
45763 |
1945 pomnik Jagiełły w Krakowie, całostka. | 50 PLN | 50 PLN | |
45764 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym. | 120 PLN | 120 PLN | |
45770 |
1945 Belweder, całostka na kartonie y z sygnaturą w układzie pionowym, numer zezwolenia petitem. | 150 PLN | 150 PLN | |
45863 |
1949 wydanie przedrukowe, całostka z nadrukiem typ 9, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 50 PLN | 50 PLN | |
45882 |
1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi z sygnaturą XI-51, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.180.-). | 150 PLN | 150 PLN | |
45884 |
1952 koperta drugiego nakładu z hasłem propagandowym F, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 20 PLN | 18 PLN | |
45887 |
1952 Bolesław Bierut, koperta II nakładu z hasłem propagandowym C. | 40 PLN | 40 PLN | |
45888 |
1952 koperta z hasłem propagandowe H, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 20 PLN | 18 PLN | |
45890 |
1952 koperta z hasłem propagandowe D, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 20 PLN | 18 PLN | |
45891 |
1952 koperta z hasłem propagandowe E, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 20 PLN | 18 PLN | |
45892 |
1952 koperta z hasłem propagandowe C, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 20 PLN | 18 PLN | |
45896 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, napis na klapie typ 1. | 30 PLN | 30 PLN | |
45902 |
1953 koperta lotnicza z sygnaturą V-1952. | 20 PLN | 20 PLN | |
45913 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 6, hasło propagandowe E, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 40 PLN | 40 PLN | |
45914 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe C, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 30 PLN | 18 PLN | |
45915 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe E, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 30 PLN | 30 PLN | |
45917 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe D, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 30 PLN | 27 PLN | |
45919 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe H, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 30 PLN | 30 PLN | |
45922 |
1954 koperty lotnicze z sygnaturą VI-1954 na różnych papierach. | 40 PLN | 40 PLN | |
45926 |
1955 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą VI.56. | 30 PLN | 30 PLN | |
45937 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów. | 15 PLN | 15 PLN | |
45946 |
1959 III Zjazd PZPR. | 10 PLN | 10 PLN | |
45956 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61. | 50 PLN | 50 PLN | |
45960 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym 36. | 10 PLN | 10 PLN | |
45963 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61. | 50 PLN | 56 PLN | |
45965 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62. | 50 PLN | 50 PLN |