45727

160 PLN160 PLN
45729

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 56.

200 PLN200 PLN
45730

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 55.

200 PLN200 PLN
45731

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 42.

200 PLN200 PLN
45732

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 19.

200 PLN200 PLN
45733

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15.

200 PLN200 PLN
45734

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 12.

200 PLN200 PLN
45735

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11.

200 PLN200 PLN
45741

1944 całostka z podobizna A. Hitlera.

10 PLN10 PLN
45744

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 54 z obiegu pocztowego z Lublina, gwarancja Schmutz.

1 000 PLN800 PLN
45749

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko; litery nadruku cienkie, czysta, bardzo dobry stan zachowania.

180 PLN180 PLN
45750

1944 wydanie lubelskie, kartki z ilustracją nr 48 z nadrukami typ I i typ II, gwarancja Pelczar.

250 PLN250 PLN
45756

1945 całostka bez napisu Łódź z hasłem propagandowym nr 1a, karton kremowoszary.

100 PLN105 PLN
45761

1945 całostka na kartonie szarobiały.

65 PLN65 PLN
45763

1945 pomnik Jagiełły w Krakowie, całostka.

50 PLN50 PLN
45764

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym.

120 PLN120 PLN
45770

1945 Belweder, całostka na kartonie y z sygnaturą w układzie pionowym, numer zezwolenia petitem.

150 PLN150 PLN
45863

1949 wydanie przedrukowe, całostka z nadrukiem typ 9, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

50 PLN50 PLN
45882

1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi z sygnaturą XI-51, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.180.-).

150 PLN150 PLN
45884

1952 koperta drugiego nakładu z hasłem propagandowym F, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

20 PLN18 PLN
45887

1952 Bolesław Bierut, koperta II nakładu z hasłem propagandowym C.

40 PLN40 PLN
45888

1952 koperta z hasłem propagandowe H, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

20 PLN18 PLN
45890

1952 koperta z hasłem propagandowe D, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

20 PLN18 PLN
45891

1952 koperta z hasłem propagandowe E, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

20 PLN18 PLN
45892

1952 koperta z hasłem propagandowe C, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

20 PLN18 PLN
45896

30 PLN30 PLN
45902

1953 koperta lotnicza z sygnaturą V-1952.

20 PLN20 PLN
45913

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 6, hasło propagandowe E, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

40 PLN40 PLN
45914

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe C, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

30 PLN18 PLN
45915

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe E, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

30 PLN30 PLN
45917

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe D, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

30 PLN27 PLN
45919

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe H, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

30 PLN30 PLN
45922

1954 koperty lotnicze z sygnaturą VI-1954 na różnych papierach.

40 PLN40 PLN
45926

1955 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą VI.56.

30 PLN30 PLN
45937

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów.

15 PLN15 PLN
45946

1959 III Zjazd PZPR.

10 PLN10 PLN
45956

50 PLN50 PLN
45960

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym 36.

10 PLN10 PLN
45963

50 PLN56 PLN
45965

50 PLN50 PLN