Num# | Photos | Description | Start price | Buy price |
45547 |
1922 kartka wydania poczty polskiej do obrotu zagranicznego bez wydrukowanego znaku opłaty ze względu na wysoka inflacje i szybko wzrastające taryfy pocztowe. | 60 PLN | 60 PLN | |
45570 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25 z obiegu pocztowego, I nakład - sygnatura VIII-1931, gwarancja Rzadkosz. | 40 PLN | 40 PLN | |
45573 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 28 - Czarnohora, II nakład, sygnatura XI-1931 krótka. | 250 PLN | 260 PLN | |
45577 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 11, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | 120 PLN | 120 PLN | |
45581 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | 120 PLN | 130 PLN | |
45583 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 9, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | 120 PLN | 120 PLN | |
45587 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 - Gniezno, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w minimalnie słabszym stanie zachowania (rogi delikatnie zaokrąglone). | 80 PLN | 80 PLN | |
45588 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20 - TORUŃ Stare Bramy, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w dobrym stanie zachowania (rogi delikatnie zaokrąglone). | 80 PLN | 80 PLN | |
45590 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 90 PLN | 95 PLN | |
45591 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 14, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 80 PLN | 80 PLN | |
45621 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 1, nadruk typ II. | 350 PLN | 485 PLN | |
45622 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 16, nadruk typ II. | 350 PLN | 440 PLN | |
45623 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 18, nadruk typ II. | 350 PLN | 350 PLN | |
45624 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 11, nadruk typ I. | 450 PLN | 460 PLN | |
45625 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 3, nadruk typ I. | 450 PLN | 450 PLN | |
45626 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 10, nadruk typ I. | 450 PLN | 460 PLN | |
45631 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 23, nadruk typ II. | 300 PLN | 270 PLN | |
45649 |
1936 zamek w Mirze, całostka do obrotu zagranicznego z sygnaturą XI-1936. | 30 PLN | 30 PLN | |
45650 |
1937 koperta ze znakiem opłaty na przesyłki krajowe. | 80 PLN | 80 PLN | |
45652 |
1937 koperta lotnicza "Śmigły-Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-). | 30 PLN | 30 PLN | |
45654 |
1937 kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 7. | 20 PLN | 20 PLN | |
45661 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 10. | 120 PLN | 260 PLN | |
45664 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 20. | 100 PLN | 80 PLN | |
45665 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa Belweder. | 220 PLN | 220 PLN | |
45666 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 13. | 180 PLN | 180 PLN | |
45667 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów. | 200 PLN | 200 PLN | |
45668 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa. | 200 PLN | 200 PLN | |
45670 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 23 - Polesie. | 200 PLN | 350 PLN | |
45671 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa. | 200 PLN | 200 PLN | |
45672 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 25 - Kraków. | 200 PLN | 285 PLN | |
45673 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 26 - Borysław. | 200 PLN | 200 PLN | |
45674 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 28 - Łowickie. | 200 PLN | 200 PLN | |
45675 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 29 - Grodno. | 200 PLN | 200 PLN | |
45676 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa. | 200 PLN | 200 PLN | |
45677 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa. | 200 PLN | 200 PLN | |
45678 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny. | 200 PLN | 230 PLN | |
45680 |
1938 kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 5. | 15 PLN | 15 PLN | |
45696 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 30+30 gr karta podwójna, dobry stan zachowania (delikatne przebarwienia). | 120 PLN | 120 PLN | |
45701 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28 - Michał Kleofas Ogiński, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | 40 PLN | 40 PLN | |
45706 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33 - Artur Grottger. | 60 PLN | 60 PLN |