29437

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 16 - Tatry.

100 PLN100 PLN
29438

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań.

100 PLN100 PLN
29460

40 PLN40 PLN
29461

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus.

50 PLN55 PLN
29474

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 12 w bardzo dobrym stanie.

50 PLN50 PLN
29475

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 52.

50 PLN50 PLN
29483

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 37.

60 PLN60 PLN
29484

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50.

60 PLN60 PLN
29485

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 54.

60 PLN60 PLN
29488

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22.

60 PLN60 PLN
29489

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 19.

60 PLN60 PLN
29490

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 13.

60 PLN188 PLN
29494

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6.

60 PLN60 PLN
29495

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4.

60 PLN60 PLN
29497

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11 - Zygmunt Krasiński; bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN65 PLN
29498

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko; bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN60 PLN
29499

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 42 - Romańszczyzna: ŁĘCZYCA (woj. łódzkie) Portal kościoła parafialnego Św.Aleksego; doskonały stan zachowania.

100 PLN100 PLN
29504

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 45.

60 PLN60 PLN
29506

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 44.

60 PLN60 PLN
29508

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 59.

60 PLN60 PLN
29512

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51.

60 PLN60 PLN
29534

150 PLN150 PLN
29571

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 58 w bardzo dobrym stanie.

150 PLN150 PLN
29580

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 11.

50 PLN50 PLN
29581

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, komplet 32 czystych całostek ze wszystkimi ilustracjami, bardzo dobry stan zachowania (katalog Fischer 1.920.-).

1 800 PLN1 800 PLN
29591

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowobiałym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym, zezwolenie na druk petitem, karta wysłana 24.4.1946 z Wałbrzycha do Staszowa.

20 PLN20 PLN
29606

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5.

35 PLN35 PLN
29611

1948 trzy walczące orły, karta z ilustracją 1.

60 PLN60 PLN
29616

1949 koperta "Alegoria Wiosny Ludów", czysta, bardzo dobry stan zachowania.

160 PLN160 PLN
29620

1949 koperta "Bierut", bez hasła propagandowego, druk z I lub II walca (bez dodatkowych oznaczeń); dobry stan zachowania.

100 PLN100 PLN
29623

1949 koperta z hasłem propagandowym B, walec 5.

100 PLN100 PLN
29625

1949 Bolesław Bierut, karton żółtobiały, sygnatura I.49, bez hasła propagandowego.

120 PLN120 PLN
29660

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Bolesława Prusa z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

100 PLN100 PLN
29664

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 5-wierszowym i ilustracją 11.

80 PLN80 PLN
29668

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 6-wierszowym i ilustracją 21.

200 PLN210 PLN
29672

1950 groszy, koperta z podwójnym nadrukiem groszy typ 10 w barwie fioletowej.

60 PLN80 PLN
29673

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 18 w barwie czarnej.

60 PLN60 PLN
29674

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 15 w barwie fioletowej.

60 PLN90 PLN
29675

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 12w barwie fioletowej.

60 PLN60 PLN
29676

1950 groszy, koperta z podwójnym nadrukiem groszy typ 23 w barwie fioletowej.

60 PLN70 PLN