29213

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 1 - oznaczenie nominału "hal" występujące tylko na dwóch typach nadruku, gwarancja Rzadkosz.

400 PLN340 PLN
29221

1919 wydanie krakowskie, pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem typ II.

250 PLN250 PLN
29231

1920 makulaturowa całostka z drukiem trzykrotnym - podwójnym i odwróconym, gwarancja i oznaczenie Pelczar.

400 PLN400 PLN
29234

1920 całostka z hasłem propagandowym b.

100 PLN100 PLN
29246

1921-1922 karta do obrotu krajowego 4 mk, forma I - długość napisu KARTKA POCZTOWA 98,5 mm (Fi.50.-).

40 PLN40 PLN
29247

1921 orzeł na tarczy barokowej, całostka krótkim napisem "KARTKA POCZTOWA".

80 PLN187 PLN
29264

1923 pokwitowanie telegraficzne.

80 PLN80 PLN
29268

1926 kolumna Zygmunta, całostka z sygnaturą Nr 76 z obiegu pocztowego.

15 PLN15 PLN
29269

1926 kolumna Zygmunta, całostka z sygnaturą XII-926.

70 PLN90 PLN
29270

1926 kartka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą 753/2.

150 PLN150 PLN
29275

1928 Henryk Sienkiewicz, całostka bez hasła propagandowego z sygnaturą II-1928.

70 PLN70 PLN
29286

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 pierwszego nakładu z sygnaturą VIII-1931.

80 PLN80 PLN
29289

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19 pierwszego nakładu z sygnaturą VIII-1931.

80 PLN80 PLN
29290

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 pierwszego nakładu z sygnaturą VIII-1931.

80 PLN80 PLN
29298

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Tatry, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; bardzo ładny stan zachowania.

100 PLN90 PLN
29301

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 1 - Lublin Brama Krakowska, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; dofrankowana i wysłana 30.1.33 z Warszawy do Będzina; minimalnie słabszy stan zachowania.

30 PLN30 PLN
29321

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9.

80 PLN80 PLN
29332

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 15.

100 PLN100 PLN
29333

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 12.

100 PLN100 PLN
29334

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 11.

100 PLN100 PLN
29336

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16.

100 PLN100 PLN
29355

1934 całostka wydania prowizorycznego z opłaconą odpowiedzią.

200 PLN200 PLN
29360

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22 i nadrukiem typ II.

350 PLN420 PLN
29367

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 12 i nadrukiem typ I.

450 PLN585 PLN
29368

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 25 i nadrukiem typ I.

450 PLN487 PLN
29369

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22 i nadrukiem typ I.

450 PLN605 PLN
29371

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 17 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

50 PLN50 PLN
29375

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 32 i nadrukiem typ III z obiegu pocztowego.

50 PLN50 PLN
29381

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 6 z obiegu pocztowego.

40 PLN40 PLN
29387

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18 z obiegu pocztowego.

50 PLN50 PLN
29399

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 9 - Tatry.

100 PLN90 PLN
29415

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 32 - PIENINY Sokolica, wysłana 11.II.37 z Proszowic do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania.

30 PLN30 PLN
29428

1937 Zamek w Mirze, karta za 30 gr, sygnatura XI-1936.

60 PLN60 PLN
29430

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań.

100 PLN100 PLN
29431

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec.

100 PLN100 PLN
29432

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków.

100 PLN115 PLN
29433

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk.

100 PLN100 PLN
29434

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 12 - Wilno.

100 PLN100 PLN
29435

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej.

100 PLN100 PLN
29436

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 14 - Głochów.

100 PLN100 PLN