29677

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 14 w barwie fioletowej.

60 PLN60 PLN
29679

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 3A w barwie fioletowej.

60 PLN70 PLN
29681

60 PLN87 PLN
29686

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 16A w barwie czarnej.

40 PLN40 PLN
29688

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 19 w barwie fioletowej.

40 PLN40 PLN
29694

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 9 w barwie fioletowej.

40 PLN40 PLN
29698

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 3A w barwie fioletowej.

40 PLN40 PLN
29731

1952 Plan 6-letni Elektryfikacja, zakończenie klapy ostre, koperta na papierze x z hasłem propagandowym F.

30 PLN25 PLN
29733

1952 Plan 6-letni Elektryfikacja, zakończenie klapy ostre, koperta na papierze y z hasłem propagandowym C.

30 PLN25 PLN
29737

1952 koperta z podwójnym nadrukiem - normalnym i odwróconym nowej wartości, unikalne, gwarancja Pelczar.

2 400 PLN2 000 PLN
29755

1953 koperta z hasłem propagandowym E, klapa okrągła.

80 PLN80 PLN
29765

1954 koperta lotnicza z sygnatura VI-1954.

25 PLN25 PLN
29766

1954 koperta lotnicza z sygnatura VII-1955.

50 PLN40 PLN
29775

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 1.

200 PLN200 PLN
29777

1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą V.58 i plamą pod napisem POCZTOWA.

60 PLN60 PLN
29778

1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą IX.57.

40 PLN40 PLN
29779

1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą III.57.

40 PLN40 PLN
29780

1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą VI.56.

40 PLN113 PLN
29781

40 PLN40 PLN
29782

1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą IX.56.

40 PLN117 PLN
29813

1960 zabytkowe budowle miast polskich (I), karta Gdańsk z błędnym napisem - "ŻÓRAW"; wysłana 12.2.67 z miejscowości Postolin do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania (Fi.160.-).

140 PLN140 PLN
29820

50 PLN118 PLN
29823

50 PLN40 PLN
29825

50 PLN40 PLN
29827

50 PLN40 PLN
29828

50 PLN50 PLN
29831

50 PLN50 PLN
29835

80 PLN130 PLN
29837

50 PLN40 PLN
29839

100 PLN80 PLN
29840

50 PLN50 PLN
29841

50 PLN40 PLN
29843

50 PLN40 PLN
29844

50 PLN40 PLN
29850

50 PLN40 PLN
29852

50 PLN40 PLN
29854

40 PLN40 PLN
29874

1963 koperta koga fryzyjska, koperta z sygnaturą X.63.

40 PLN50 PLN
29888

1965 VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, koperta z sygnaturą I.1967.

80 PLN70 PLN
29893

1965 700-lecie Warszawy, całostka z sygnaturą VIII.65 i hasłem propagandowym 63.

30 PLN30 PLN