The auction will start on 05.02.2021

37787

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem "Poczto", ciężkie podlepki, gwarancja i opis Berbeka.

90 PLN90 PLN
37791

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria z praktycznie nie widocznymi śladami po podlepkach, gwarancja Ryblewski.

45 PLN45 PLN
37801

6 000 PLN6 000 PLN
37812

12 000 PLN12 000 PLN
37819

150 PLN150 PLN
37834

100 PLN100 PLN
37837

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Korszeń.

100 PLN90 PLN
37854

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Korszeń.

240 PLN240 PLN
37869

100 PLN90 PLN
37874

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Korszeń.

80 PLN80 PLN
37881

15 PLN15 PLN
37887

120 PLN100 PLN
37908

120 PLN100 PLN
37942

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z usterką na poz. 6 "uszkodzone P w POLSKA", w bardzo ładnym stanie, prawie niewidoczny ślad po podlepce, sygnowany Berest, PZD, gwarancja Rachmanow, z opisem Schmutz.

1 800 PLN1 600 PLN
37959

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 1 w bardzo ładnym stanie, gwarancja Gryżewski, sygnowany SM i z opisem Mikstein.

1 200 PLN1 200 PLN
37963

120 PLN120 PLN
37967

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A" - rzadki błąd wy-stepujący w "nakładzie" około 150 sztuk , guma lekko spękana, gwarancja i opis Schmutz.

1 400 PLN1 400 PLN
37980

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 5, gwarancja Koopman, fotoatest Jungjohann.

3 700 PLN3 300 PLN
37987

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz.

25 PLN25 PLN
37988

1919 wydanie krakowskie - BIELITZ 2 / OSSTERR. SCHLES., znaczek za 25/80 hal. skasowany poaustriackim kasownikiem na wycinku, gwarancja Mistein.

120 PLN108 PLN
37992

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. z nadrukiem odwróconym i dodatkowo z wyraźnie widocznym po prawej stronie brzegiem formy przedrukowej, prawie niewidoczny ślad po podlepcegwarancja dwukrotnie Mikstein, Gryżewski

2 000 PLN1 700 PLN
37995

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 84, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Ryblewski i z oznaczenie Mikstein.

7 500 PLN7 000 PLN
38028

280 PLN280 PLN
38035

50 PLN50 PLN
38048

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.25 "cienkie Z" (Fi.250.-), lekko skośnie zgięta guma, gwarancja i opis Landre.

120 PLN120 PLN
38067

40 PLN40 PLN
38106

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.76, miejscami rozmazana i zmatowiona guma, gwarancja i oznaczenie Krawczyk.

50 PLN50 PLN
38130

30 PLN30 PLN
38150

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze ciemnobrązowym z nadrukiem forma IIC z poz. 33, gwarancja i opis Schmutz.

300 PLN820 PLN
38152

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy IIC z poz. 44-45, gwarancja i oznaczenie pozycji Mikstein.

180 PLN180 PLN
38193

1919 wydanie poznańskie, znaczek za 10/25 fen. z rzadkim błędem na poz.31 "kropa nad literami oc", gwarancja i opis Schmutz.

120 PLN120 PLN
38217

1918 ZAMOŚĆ - prekursor - bośniacki znaczek dopłaty za 20 hal użyty na Ziemiach Polskich, skasowany 25 II 19 datownikiem austriackiej poczty polowej K.u.K.ETAPPENPOSTAMT ZAMOŚĆ; bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN120 PLN
38225

1918 PREKURSORY, kartka wysłana z Pabianic 28.11.18 do Żyrardowa opłacona znaczkiem okupacyjnym GGW będącymi w obiegu do 16.12.18.

150 PLN125 PLN
38232

1919 wydanie Komisji Rządzącej, seria czysta (Fi.130.-), najdroższy znaczek za 6 hal gwarancja Krawczyk.

90 PLN90 PLN
38295

1919 wydanie w walucie koronowej, bardzo rzadka szmaragdowozielona próba wysokiego nominału znaczka za 2 kr. na białym papierze, gwarancja Schmutz.

240 PLN216 PLN
38306

1919 wydanie w walucie markowej, parka tete-beche znaczków za 3 fen. z międzypolem w środku (Fi. 8.000,-), górny znaczek ładny, dolny z naturalnym fałdem w papierze i małym przebarwieniem, gwarancja Korszeń.

4 000 PLN3 200 PLN
38314

1919 pobraniowy przekaz paczkowy z Kościana nadany 17.10.19 do Modliszewa.

400 PLN340 PLN
38374

1919 wydanie w walucie markowej, prawy znaczek z błędem "jelenie rogi", znaczki na papierze prążkowanym pionowo, duże podlepki.

70 PLN70 PLN
38416

25 PLN25 PLN
38428

20 PLN25 PLN