The auction will start on 19.04.2024

Results

Page:
Num# Photos Description Start price Buy price
44343

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry.

30 PLN30 PLN
44356

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 54 - Klasycyzm WARSZAWA; bardzo dobry stan zachowania.

100 PLN100 PLN
44373

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 14.

150 PLN130 PLN
44376

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 17.

150 PLN150 PLN
44398

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 40.

150 PLN130 PLN
44412

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 58.

150 PLN130 PLN
44431

1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura typu 2 (33 mm) w układzie poziomym.

40 PLN40 PLN
44444

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13.

35 PLN35 PLN
44445

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 20.

35 PLN35 PLN
44447

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 7.

35 PLN35 PLN
44449

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 3.

35 PLN35 PLN
44452

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 2.

40 PLN40 PLN
44453

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 8.

35 PLN35 PLN
44455

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 17.

35 PLN35 PLN
44463

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu II.

100 PLN90 PLN
44470

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 13.

65 PLN60 PLN
44472

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 4.

65 PLN65 PLN
44473

1949 wydanie prowizoryczne, komplet 4 całostek w różnych barwach ilustracji.

180 PLN180 PLN
44478

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Elizy Orzeszkowej z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN120 PLN
44480

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Konopnickiej z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN130 PLN
44481

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Cypriana Kamila Norwida z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); karton gruby (0,20-0,21mm); bardzo dobry stan zachowania.

250 PLN200 PLN
44482

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stanisława Staszica z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); karton gruby(0,21-0,22mm); bardzo dobry stan zachowania.

400 PLN320 PLN
44498

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23 (Fi.30.-).

20 PLN20 PLN
44606

1984 40. rocznica SB i MO, całostka w formie karnetu.

80 PLN70 PLN
44678

1932 LZ 127 Graf Zeppelin - 7 lot do Ameryki Południowej - poczta argentyńska, karta pocztowa wysłana 27.IX z Buenos Aires do Niemiec (Sieger 185).

150 PLN150 PLN
44710

1938 kartka ekspresowa przesłana pocztą balonową z okazji Krajowych Zawodów balonowych o puchar przechodni im. A. Wańkowicza w Mościcach, przewieziono balonem Gryf, na odwrocie stempel odbiorczy.

180 PLN150 PLN
44711

1938 list przesłany pocztą balonową z okazji Krajowych Zawodów balonowych o puchar przechodni im. A. Wańkowicza w Mościcach, przewieziono balonem Poznań, ze względu na lądowanie poza granicami krju w Rumunii dowieziono do urzędu pocztowego na granicy w Załuczu, na odwrocie stempel odbiorczy.

240 PLN170 PLN
44723

1939 list balonowy z Zawodów Balonów Wolnych o puchar płk. A. Wańkowicza, balon Mościce I.

200 PLN160 PLN
44768

1958 lot balonu "Poznań" z okazji Szybowcowych Mistrzostwa Świata w Lesznie, dodatkowy narożnikowy znaczek opłaty szybowcowej z nadrukiem "BALON POZNAŃ 15.VI.1958" skasowany stemplem "I. LOT BALONU POZNAŃ LESZNO WLKP." odmiana bez ramki, przesyłka o numerze 456; dekoracyjny walor w dobrym stanie zachowania.

60 PLN71 PLN
44769

1958 poczta rakietowa, pierwsza przesyłka eksperymentalnej poczty rakietowej na trasie Koszalin - Bernau, polegająca na transporcie wyłącznie przesyłek pocztowych za pomocą rakiet, poczta rakietowa nie weszła do powszechnego użytku, pozostając w fazie eksperymentów, nie katalogowane.

600 PLN600 PLN
44818

1978 przelot polskiej reprezentacji piłkarskiej na XI Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Argentynie; koperta lotnicza POSTLOT z prywatnym dodrukiem - "XI MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ "MUNDIAL '78"", sygnatura (1976); temat - PIŁKA NOŻNA.

20 PLN20 PLN
45008

1925 widokówka z Ilci na Huculszczyźnie.

25 PLN20 PLN
45022

1928 widokówka Czarnohora, Homuł 1800 m z kotliny Danżyca, czysta.

30 PLN30 PLN
45083

1900 miejscowy przekaz pocztowy z Wollin.

50 PLN50 PLN
45100

1927 Republika Weimarska, wydanie przedrukowe I.A.A., seria kasowana.

200 PLN200 PLN
45133

1939 III Rzesza, FDC - Międzynarodowa Wystawa Samochodowa w Berlinie, seria okolicznościowa ostemplowana 17.2 na specjalnej karcie w pierwszym dniu obiegu (Mi.70 euro).

50 PLN50 PLN
45243

1916 seria wydania przedrukowego.

15 PLN15 PLN
45247

1922 Rosja, seria obiegowa, pomarańczowy znaczek o nominale 70 R. z arkusza i w kolorze znaczków o nominale 100 R., piękny stan, tylko jeden zwykły znaczek z lekkim śladem podlepki.

250 PLN250 PLN
45301

1958 ZSRR, 100-lecie znaczka rosyjskiego, seria znaczków ciętych.

25 PLN25 PLN