43464

2000 Etos pracy, arkusze czyste.

120 PLN130 PLN
43469

2002 Europa - CEPT, arkusz sprzedażny.

25 PLN25 PLN
43474

2003 XIX Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna "Katowice 2003", blok z błędem "uszkodzony ornament herbu Katowic".

15 PLN40 PLN
43483

2004 150. rocznica urodzin Jacka Malczewskiego, znaczek makulaturowy na opakowaniu paczki arkuszy.

60 PLN50 PLN
43492

2006 Rok czerwcowych zrywów robotniczych, blok bez numeru kontrolnego, gwarancja ze starym oznaczeniem "bl. 170s" i opisem Berbeka, fotoatest Wysocki

700 PLN700 PLN
43497

2008 30. rocznica wybory Karola Wojtyły na papieża, karnet w formie książeczki wydany przez Pocztę Polską zawierający arkusik z okolicznościowym znaczkiem i kopertę FDC.

90 PLN90 PLN
43502

2009 200. rocznica urodzin L.Braille'a, arkusz sprzedażny z przywieszkami.

40 PLN40 PLN
43532

2014 200. rocznica urodzin Oskara Kolberga, arkusz sprzedażny z znaczkami w układzie tete -beche.

60 PLN54 PLN
43548

2014 złoci medaliści Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn Polska 2014, seria w arkuszu sprzedażnym.

25 PLN23 PLN
43598

2016 ludzie kina i teatru, blok makulaturowy z przesuniętą perforacją.

50 PLN50 PLN
43614

2017 Armia Andersa - Szlak Nadziei, arkusz sprzedażny ze znaczkami w układzie tete - beche.

190 PLN171 PLN
43615

2017 armia gen. Andersa, arkusik poczty Kazachstanu wspólnego wydania z pocztą polską.

130 PLN117 PLN
43669

1950 Godło Państwa, wydanie nieząbkowane z dużym numerem kontrolnym, list wysłany 4.11 z Garwolina do Mińska, dodatkowo ładnie odciśnięty fioletowy pięciowierszowy stempel propagandowy "Żądamy zakazu broni atomowej ..."; bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN40 PLN
43696

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID z błędem na poz.49(99) "złamane K", gwarancja i opis pozycji Falkowski.

60 PLN60 PLN
43755

1921 czworoblok znaczków z lekko przesuniętą perforacja i drukiem marginesów na pomarszczonym papierze.

40 PLN40 PLN
43764

1923 Orzeł z tarczą, seria znaczków czystych w ładnym stanie zachowania (Fi.25.-).

20 PLN20 PLN
43810

1938 ozdobne cyfry, seria czysta, bardzo dobry stan zachowania (Fi.50.-).

50 PLN50 PLN
43812

1945 seria znaczków dopłaty.

10 PLN10 PLN
43827

1949 czworoblok znaczków dopłaty z wąskimi pustopolami na prawym marginesie.

35 PLN35 PLN
43828

1949 znaczek z pustopolem międzysektorowym.

35 PLN35 PLN
43839

1950 "groszy - lokalny", Cibórz, trąbka pocztowa, narożna parka znaczków dopłaty za 3 zł. z numerem walca, międzypolem międzysektorowym i z lila stempelkiem typu 39, gwarancja Krawczyk.

150 PLN150 PLN
43847

1950 "groszy - lokalny", Niemodlin, godło państwa, nienotowany dotąd znaczek za 100 zł. z fioletowym stempelkiem typu 32, gwarancja firmowa Gryżewski, Krawczyk.

75 PLN75 PLN
43848

1950 "groszy - lokalny", Bielsk Podlaski, trąbka pocztowa, znaczek dopłaty za 2 zł. z fioletowym stempelkiem typu 37, dodatkowo z międzypolem po lewej, gwarancja Ćwiertnia.

80 PLN80 PLN
43983

1928/34 wydanie półilustrowane, potrójna linia rozdzielająca stronę adresową, papier marmurkowany, ilustracja Winterplatz mit Post- und Telegraphenverwaltung; czysta.

180 PLN160 PLN
43985

1928/34 wydanie półilustrowane, potrójna linia rozdzielająca stronę adresową, papier marmurkowany, ilustracja Zoppot; czysta.

180 PLN160 PLN
44014

1934 Sławni Gdańszczanie - A.Schopenhauer, czysta karta z niebieskozielonym znakiem opłaty; doskonały stan zachowania.

300 PLN300 PLN
44091

1900 dwujęzyczna, w tym w języku polskim, całostka z opłaconą odpowiedzią.

60 PLN60 PLN
44097

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem na doklejonym znaczku typu II.

60 PLN60 PLN
44109

1918 wydanie lubelskie, kartka z oryginalnego i użytkowego obiegu pocztowego z Lublina nadana 7.5.19 do Kraśnika, na froncie stempel odbiorczy Kraśnika, dziurki po archiwizacji.

1 200 PLN1 000 PLN
44111

1918 wydanie lubelskie, karta na kartonie żółtobrunatnym z czarnym nadrukiem, zaadresowana i skasowana 4.I.1919 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania; dla kart z oryginalnego obiegu pocztowego bardzo wysoka wycena katalogowa (Fi. 1.200,-)!!!

200 PLN200 PLN
44137

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 6.

60 PLN60 PLN
44183

1920 kartka bez oznaczenia waluty nominału.

40 PLN40 PLN
44223

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

100 PLN100 PLN
44249

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 7.

80 PLN80 PLN
44250

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8.

80 PLN80 PLN
44261

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, "czerwona" karta za 15/35 gr z ilustracją 26 - Ukrzyżowanie, wysłana 30.XI z Warszawy do Sandomierza; dobry stan zachowania.

50 PLN50 PLN
44263

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

200 PLN180 PLN
44300

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 6 - Gdynia.

100 PLN100 PLN
44327

1938 kartka z Katowic do Niemiec, ilustracja nr 5 - Ogrodzieniec.

200 PLN200 PLN
44328

1938 kartka z Warszawy do Niemiec, kasownik Warszawa 2 Kiosk, kartka pisana w jidysz, ilustracja nr 16 - Tatry.

200 PLN200 PLN