The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Results

Page:
Num# Photos Description Start price Buy price
43164

1983 medale Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie, lewy znaczek z błędem "wgłębienie w końcu cyfry 5".

25 PLN25 PLN
43168

1983 50. rocznica złamania szyfru Enigmy, znaczki za 5 zł w parce poziomej, prawy z błędem "brak kropki nad i w rocznica" na poz.15; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

60 PLN60 PLN
43170

1983 40-lecie LWP, parka - znaczek makulaturowy z dużym zaplamieniem farbą czerwoną oraz znaczek normalny. Mimo,że bład ma charakter przypadkowej usterki druku jest on znany i wystąpił prawdopodobnie w kilku arkuszach.

65 PLN65 PLN
43186

1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna Hiszpania 84 w Madrycie, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów (przesunięta barwa srebna lekko w skos do góry) przez co środek znaczka ma nieostry obraz i lekko przesuniętą perforacją.

40 PLN40 PLN
43188

1984 XIX Kongres Światowego Związku Pocztowego w Hamburgu, dolna przywieszka z błędem "brak (szczątkowa" kropka po imieniu projektanta".

20 PLN20 PLN
43205

1985 Wybitni działacze SD - Wincenty Rzymowski, znaczki za 10 zł w parce poziomej, lewy z błędem "ścięty nosek 1 w 10 zł" na poz.21 w części nakładu; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

60 PLN60 PLN
43207

1985 Głowy wawelskie (IV), znaczki za 10 zł w czworobloku z marginesem, prawy dolny z błędem "przerwa w linii pod brodą" na poz.107; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

40 PLN60 PLN
43208

1985 40. rocznica powstania ONZ, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN50 PLN
43215

1986 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Meksyku, znaczek z błędem na poz.7 "żółta plama na spodenkach" występującym w części nakładu, czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

30 PLN30 PLN
43220

1986 Nowy Rok 1987, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

20 PLN20 PLN
43237

1987 Poczet królów i książąt polskich (II) - Bolesław Chrobry znaczki z przywieszkami i pustopolami z lewej i prawej strony (Fi.30.-).

20 PLN18 PLN
43240

1987 poczet królów polskich, parka znaczków z drukiem ramki przesuniętym lekko w lewo - ramka zachodzi na druk stalorytu.

150 PLN135 PLN
43259

1988 Światowy Dzień Poczty i 60. rocznica utworzenia P.P. "POLSKA POCZTA TELEGRAF I TELEFON", arkusz czysty, dobry stan zachowania (dolny margines minimalnie słabszy).

80 PLN80 PLN
43280

1989 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Philaexfrance '89" w Paryżu, arkusz znaczków z przywieszkami, czysty.

80 PLN80 PLN
43281

1989 Światowa Wystawa Filatelistyczna Philexfrance w Paryżu, znaczek z błędem "czerwona kropka obok P w Polska".

25 PLN30 PLN
43282

1989 20. rocznica pierwszego lądowania na Księżycu, arkusz czysty, złamany poziomo.

60 PLN60 PLN
43289

1989 wydanie przedrukowe, marginesowy czworoblok znaczków z przesuniętym odwróconym nadrukiem, górne znaczki bez nadruku, wszystkie znane odwrotki pochodzą z jednego 150-cio znaczkowego arkusza i są dużo rzadsze niż nadruki podwójne, parek z nadrukiem odwróconym i bez nadruku mogło być tylko 15 sztuk, gwarancja Jungjohann.

750 PLN675 PLN
43291

1989 głowy wawelskie (IX) znaczki za 60 zł do automatów drukowane w postaci rolki, pasek siedmiu sztuk w tym dwa z numerami na odwrocie wydrukowanymi "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków często ulegało uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; czyste.

40 PLN40 PLN
43296

1989 rośliny lecznicze, makulaturowy znaczek z niedodrukiem obrazka - brak nominału, ciekawa pozycja do specjalizacji, gwarancja Walisch.

250 PLN250 PLN
43333

1990 sowy, seria w arkuszach sprzedażnych, doskonały stan.

200 PLN170 PLN
43358

1992 90. rocznica urodzin Tadeusza Manteuffela, lewy znaczek z błędem "wcięcie w O w słowie POLSKA".

30 PLN30 PLN
43366

1993 Szlak bursztynowy, znaczki za 3000 zł w parce poziomej, lewy z błędem "kropka pod L w POLSKA" na poz.1 w części nakładu; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

60 PLN60 PLN
43387

1994 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w USA, arkusz czysty (Fi.55.-).

80 PLN80 PLN
43389

1994 50. rocznica Powstania Warszawskiego, znaczki za 2500 zł w czworobloku, prawy dolny z błędem "przekreślone pierwsze C w ROCZNICA" na poz.7 w części nakładu; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

60 PLN85 PLN
43390

1994 Rok sportu i ideału olimpijskiego, arkusz czysty (Fi.70.-).

50 PLN45 PLN
43391

1994 Ryby akwariowe, komplet trzech arkuszy: bez perforacji górnego marginesu, z perforowanymi górnym i dolnym marginesami i bez perforacji dolnego marginesu; czyste (Fi.135.-).

120 PLN120 PLN
43397

1995 Międzynarodowy Rok Katyński, arkusz czysty.

50 PLN50 PLN
43416

1995 Mistrzostwa Świata w akrobatyce sportowej we Wrocławiu, arkusz czysty.

40 PLN40 PLN
43420

1996 style architektoniczne, seria w arkuszach sprzedażnych.

150 PLN150 PLN
43422

1996 75. rocznica III Powstania Śląskiego, arkusz czysty.

50 PLN50 PLN
43423

1996 50 lat "Brzechwa dzieciom", seria w arkuszach sprzedażnych.

150 PLN150 PLN
43426

1996 Zwierzęta pod ochroną - żubry, arkusz czysty (Fi.35.-).

25 PLN25 PLN
43435

1997 Boże Narodzenie (VII), arkusze czyste.

200 PLN200 PLN
43442

1998 Zygmunt III Waza, karnet wspólnego wydania poczty polskiej i szwedzkiej, znaczki rytował Czesław Słania.

50 PLN50 PLN
43443

1998 Światowy Dzień Poczty, arkusz czysty.

60 PLN60 PLN
43444

1998 80 rocznica odzyskania niepodległości, arkusz czysty.

60 PLN60 PLN
43449

1999 kocham Cię, seria w arkuszach sprzedażnych.

100 PLN100 PLN
43451

1999 Przyjęcie Polski do NATO, arkusz czysty.

50 PLN50 PLN
43459

2000 Polacy na świecie, seria w arkuszach sprzedażnych.

150 PLN150 PLN
43462

2000 Andrzej Wajda - Oskar 2000, arkusz czysty.

120 PLN130 PLN