Auction 99. Overprint editions 1918-1919

19063

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.21No
Mi.21K
240 PLN
19064

Fi.21No
Mi.21K
200 PLN
19065

Fi.21No
Mi.21K
100 PLN
19066

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
19067

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
19068

Fi.22a
Mi.22a
30 PLN
19069

Fi.22a
Mi.22a
60 PLN
19070

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
19071

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN
19072

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN
19073

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nietypowo słabo odbitym nadrukiem, ze względu na brak znaczków nawet takie makulaturowe w zasadzie egzemplarze skierowano do eksploatacji, sygnowany Esperantisto Filatelejo, gwarancja.

Fi.22a
30 PLN
19074

Fi.22a B4
Mi.22a
60 PLN
19075

Fi.22aNo
Mi.22aK
300 PLN
19076

Fi.22aNo
Mi.22aK
500 PLN
19077

Fi.22aNo
Mi.22aK
180 PLN
19078

Fi.22b
Mi.22b
240 PLN
19079

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,.

Fi.22b
Mi.22b
400 PLN
19080

Fi.22b
Mi.22b
220 PLN
19081

Fi.22b
Mi.22b
1 000 PLN
19082

Fi.22b
Mi.22b
450 PLN
19083

Fi.22b
Mi.22b
240 PLN
19084

Fi.22b B
240 PLN
19085

1918 drugie wydanie lubelskie - DRUK NA ZMARSZCZONYM PAPIERZE - PRZECIĘTY NADRUK, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym na zmarszczonym papierze, ze względu na brak znaczków obiegowych wszystkie makulaturowe egzemplarze dopuszczono do obiegu, po odmoczeniu znaczka z listu zmarszczenie uległo wyprostowaniu i pojawił się w połowie wysokości poziomy pas bez nadruku, bardzo ciekawe, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Mikstein.

Fi.22b B
500 PLN
19086

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z odwróconym nadrukiem brzegowym w kolorze fioletowym: lewy górny ze zniekształconą gwiazdką, lewy dolny z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL." (Fi.12600.-), bardzo ładny stan; sygnowany, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.22b B4 No + 22b No
12 000 PLN
19087

Fi.22b No
Mi.22bK
900 PLN
19088

Fi.22b No
1 500 PLN
19089

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 600 PLN
19090

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22bNo
Mi.22bK
450 PLN
19091

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 000 PLN
19092

Fi.23No
Mi.23K
340 PLN
19093

Fi.23No
Mi.23K
550 PLN
19094

Fi.23No
Mi.23K
180 PLN
19095

Fi.23No
Mi.23K
220 PLN
19096

Fi.23a
Mi.23A
25 PLN
19097

Fi.23a
Mi.23A
35 PLN
19098

Fi.23a
50 PLN
19099

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z brzegowym uszkodzeniem w postaci niedobicia dużej części nadruku, ze względu na brak znaczków obiegowych wszystkie makulaturowe egzemplarze dopuszczono do obiegu, znaczek w bardzo ładnym stanie, gwarancja.

Fi.23a MK
1 200 PLN
19100

Fi.23aNo
Mi.23AK
700 PLN
19101

Fi.23aNo
Mi.23AK
300 PLN
19102

Fi.23aNo
Mi.23AK
290 PLN