Auction 99. Overprint editions 1918-1919

19143

Fi.26No
Mi.25IIK
250 PLN
19144

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.26No
Mi.25IIK
120 PLN
19145

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
19146

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
19147

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
19148

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
19149

Fi.27a
Mi.26
30 PLN
19150

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.27a
Mi.26
10 PLN
19151

Fi.27a
Mi.26
800 PLN
19152

Fi.27a B5
Mi.26
180 PLN
19153

Fi.27aB5
Mi.26
40 PLN
19154

Fi.27aB6
Mi.26
120 PLN
19155

Fi.27aBB5
Mi.26
240 PLN
19156

Fi.27aMK
Mi.26
180 PLN
19157

Fi.27a No
Mi.26
360 PLN
19158

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, Fischer 600,- zł, gwarancja.

Fi.27aNo
Mi.26K
220 PLN
19159

Fi.27aNo B5
Mi.24K
200 PLN
19160

Fi.27b
Mi.26
1 000 PLN
19161

Fi.28
Mi.27
50 PLN
19162

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Mikstein, Rachmanow.

Fi.28
Mi.27
160 PLN
19163

Fi.28
Mi.27
100 PLN
19164

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja.

Fi.28
Mi.27
400 PLN
19165

Fi.28 B9
Mi.27
120 PLN
19166

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na prawych znaczkach "brak liter ZTA", dolny prawy znaczek z charakterystycznym małym A w POLSKA, lekko rozerwana perforacja pomiędzy znaczkami z błędami, gwarancja Jendroszek.

Fi.28 B10
Mi.27
1 200 PLN
19167

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym i z zaawansowanym błędem na poz.50 "brak liter TA (a nawet ZTA), litery POC uszkodzone i zniekształcony orzeł", na odwróconym nadruku bardzo rzadkie (Fi.600.-), sygnowany, gwarancja i opis Mikstein, podwójna Berbeka.

Fi.28 No B10
Mi.27
800 PLN
19168

Fi.28B9
Mi.27
65 PLN
19169

Fi.28No
Mi.27K
1 000 PLN
19170

Fi.28No B11
Mi.27K
900 PLN
19171

Fi.29
Mi.28
30 PLN
19172

Fi.29 B9
Mi.28
30 PLN
19173

Fi.29 B10
Mi.28
30 PLN
19174

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 20 z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.29B10
Mi.28
65 PLN
19175

1918 drugie wydanie lubelskie, górny lewy znaczek z błędem "uszkodzone P i O", gwarancja.

Fi.29B12
Mi.28
80 PLN
19176

Fi.29No
Mi.28K
1 000 PLN
19177

Fi.29No
Mi.28K
400 PLN
19178

Fi.29No
Mi.28K
250 PLN
19179

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz. 87 (Fi.4500.-), poza widoczną na skanie naturalną lekką fałdą w papierze - pas grubszego gumowania, w pięknym stanie, sygnatura SM i gwarancja z opisem Mikstein, Ryblewski, Mikulski.

Fi.31
Mi.30
4 000 PLN
19180

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47 z charakterystycznie uszkodzonymi literami P, podlepki, gwarancja i oznaczenie.

Fi.31
Mi.30
1 800 PLN
19181

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz. 15 "cienkie Z", piękny stan, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.31 B1
Mi.30
6 600 PLN
19182

Fi.32I
Mi.31
180 PLN