The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 99. Foreign Postage on Polish territory

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
17937

1871 list z Drohobycza do Lwowa.


Mi.U55
60 PLN
17938

1871 kompletny składany list z Szczecina do Colberg, na odwrocie stempel odbiorczy.


50 PLN
17939

1872 WIŚNICZ, składany list z Wiśnicza koło Bochni do Austrii, na odwrocie pieczęć lakowa i stempel odbiorczy.


Mi.37
280 PLN
17940

1872 kompletny składany list z Samboru do Lwowa, na odwrocie kasownik odbiorczy.


Mi.38
90 PLN
17941

1872 kartka ze Lwowa do Czortkowa.


60 PLN
17942

1873 TRZEMESZNO, znaczek niemiecki za 1 Gr skasowany w Skalmierzycach jednoobrączkowym datownikiem, zwraca uwagę niekatalogowany błąd "przerwana górna poprzeczka litery E w DEUTSCHE"; bardzo dobry stan zachowania.


Mi.19
68 PLN
SOLD
17943

1873 list z Goerbersdorf (Sokołowsko) do Krakowa.


70 PLN
17944

1874 II wydanie Niemiec, 1 Gr - frankatura pojedyncza, list wysłany 22 10 z miejscowości Strzelce Opolskie do Kotulina, znaczek skasowany dwuwierszowym w ramce stemplem GROSS-STREHLITZ, na odwrocie kasownik odbiorczy (GROSS-KOTTULIN) z 23.10; dekoracyjna całość w doskonałym stanie zachowania.


Mi.16
100 PLN
17945

1874 list z Przemyśla do Lwowa, na odwrocie pieczęć lakowa i stempel odbiorczy.


Mi.37
120 PLN
17946

1874 RADOMYŚL, składany list polecony z Radomyśla do Tarnowa w pięknym stanie, na odwrocie pieczęć lakowa i stempel odbiorczy.


Mi.39
520 PLN
17947

1875 CIĘŻKOWICE, list z Ciężkowic do Wiednia, na odwrocie pieczęć lakowa i stempel odbiorczy.


Mi.37
250 PLN
17948

1875 karta pocztowa za 5 kop wysłana 18.XI z Rygi do miejscowości Felin (obecnie Viljandi w Estonii), datownik odbiorczy na odwrocie; walor w bardzo dobrym stanie zachowania.


Mi.P2a 
50 PLN
17949

1878 ZABRZE, znaczek wydania Niemiec PFENNIGE za 5 fenigów, skasowany 25 5 na wycinku dwuobrączkowym datownikiem w Zabrzu, bardzo dobry stan zachowania.


Mi.32
50 PLN
17950

1878 LIMANOWA, list z Limanowej do Lwowa w pięknym stanie, na odwrocie pieczęć lakowa i stempel tranzytowy z Bochni i odbiorczy ze Lwowa.


Mi.37
160 PLN
17951

1878 WADOWICE, składany list z Wadowic do Tarnowa, na odwrocie stemple odbiorcze.


Mi.37
180 PLN
17952

1878 list z Nowego Targu do Neumark.


40 PLN
17953

1878 kompletny składany list z Konsystorza w Krakowie do Rybnej.


40 PLN
17954

1878 kompletny składany list z Krakowa do Rybnej.


30 PLN
17955

1878 składany druk z Garzyna k. Wschowy do Leszna.


45 PLN
17956

1878 całostka prywatnej poczty miejskiej ze Szczecina.


250 PLN
17957

1879 NIEPOŁOMICE, kompletny składany list z Niepołomic do Tarnowa w pięknym stanie, na odwrocie stempel odbiorczy.


Mi.37
160 PLN
17958

1879 RZESZÓW, składany polecony list z Rzeszowa do Austrii, na odwrocie pieczęć lakowa i stemple tranzytowy i odbiorczy.


Mi.39
230 PLN
17959

1879 obwoluta listu z Przegini do Krakowa.


40 PLN
17960

1880 list z Krakowa (kasownik Kraków Dworzec) do Austrii, na odwrocie stempel odbiorczy.


Mi.37
50 PLN
17961

1880 SANOK, list z Sanoka do Pragi, na odwrocie stempel odbiorczy.


Mi.37
80 PLN
17962

1880 kompletny składany list z Konsystorza w Krakowie do Rybnej.


40 PLN
17963

1880 (około) kartka z Frankenstein (Ząbkowic Śląskich) do Niemiec.


50 PLN
17964

1881 list z Starostwa w Krakowie do Rybnej.


25 PLN
17965

1881 kompletna gazeta SŁOWO w języku rosyjskim wysłana z Przemyśla opłacona austriackim znaczkiem gazetowym.


80 PLN
17966

1881 kompletny składany list z Canth Stadt (Ka ątów Wrocławskich) do Szprotawy.


90 PLN
17967

1882 BEŁŻEC, list Bełżca do Wiednia w bardzo ładnym stanie, na odwrocie stempel odbiorczy.


Mi.37
420 PLN
17968

1882 karta pocztowa za 3 kop wysłana 6.VI z Warszawy do Berlina, znak opłaty skasowany datownikiem "ВАРШВА 4 ЭКСПЕД." odciśniętym dodatkowo poniżej; dobry stan zachowania.


Mi.P5
40 PLN
17969

1882 karta pocztowa za 3 kop datowana "18/4 82 Station Kowal", wysłana 6.4 do Włocławka, przesłana wagonem pocztowym nr.27 relacji Warszawa-Aleksandrów - kasownik POCZTOWY WAGON No.27 (ПОЧТОВЫЙ ВАГОН No.27) z wyróżnikiem "7", znak opłaty skasowany nieczytelnie odciśniętym datownikiem, datownik odbiorczy Włocławek na odwrocie; bardzo dobry stan zachowania.


Mi.P5 
80 PLN
17970

1883 karta pocztowa z napisami w języku niemieckim i polskim, wysłana 10/I ze Lwowa do Wiednia, datownik odbiorczy WIEN; zwraca uwagę wytłoczono nazwisko nadawcy "Dr KRATTER"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp4II
50 PLN
17971

1883 SĘDZISZÓW, list polecony z Sędziszowa do Wiednia, na odwrocie stempel odbiorczy.


Mi.39
260 PLN
17972

1883 list polecony z Krościenka do Nowego Targu, znaczki z ząbkowaniem 10 1/2.


Mi.46, 47
60 PLN
17973

1883 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, koperta za 5 kop, rozmiar: 145x81 mm; bardzo dobry stan zachowania (minimalne ślady podlepek na odwrocie).


Mi.U30C 
50 PLN
17974

1883 list składany z Ostrowa do Essen, niedoręczony zwrócony do nadawcy z nalepką cesarskiego postamtu.


70 PLN
17975

1883 list z Rudy Malenickiej do miejscowości w guberni siedleckie, dwa stemple ambulansowe, słaby stan zachowania.


200 PLN
17976

1884 TARNOBRZEG, list z Tarnobrzega do Austrii, na odwrocie stemple tranzytowy i odbiorczy.


Mi.37
280 PLN