1221 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem w kolorze fioletowobrązowym, narożny znaczek na pomarszczonym papierze z dużą przerwą w nadruku, na odwrocie silny podwójny abklacz nadruku, bardzo ciekawy niespotykany błąd pochodzący z jednego 50-cio znaczkowego arkusza, fotoatest. | Fi.22b MK Mi.22b |
| 6 000 PLN | |
1222 |
| 900 PLN | |
1223 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z fioletowym nadrukiem odwróconym (Fi.1800.-), ładny stan, gwarancja Gryżewski. | Fi.22b No |
| 1 100 PLN | |
1224 |
| 1 600 PLN | |
1225 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym, gwarancja. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 500 PLN | |
1226 |
| 1 000 PLN | |
1227 |
| 340 PLN | |
1228 |
| 550 PLN | |
1229 |
| 180 PLN | |
1230 |
| 220 PLN | |
1231 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 25 PLN | |
1232 |
| 35 PLN | |
1233 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, makulaturowy czworoblok z nadrukiem ukośnym, rzadkie i niekatalogowane, gwarancja. | Fi.23a MK Mi.23A |
| 4 200 PLN SOLD | |
1234 |
| 700 PLN | |
1235 |
| 300 PLN | |
1236 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 100 PLN SOLD | |
1237 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Wiatrowski. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 290 PLN | |
1238 |
| 140 PLN | |
1239 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z odwróconym (Fi.450.-) i uszkodzonym nadrukiem brzegowym "brak P i gwiazdki", poza naturalnym lekkim pęknięciem gumy w pięknym stanie, gwarancja Falkowski. | Fi.23a No B Mi.23A |
| 300 PLN | |
1240 |
| 50 PLN | |
1241 |
| 280 PLN | |
1242 |
| 160 PLN | |
1243 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11½, gwarancja i oznaczenie. | Fi.23b Mi.23B |
| 200 PLN | |
1244 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z ząbkowaniem ZL 11½, lewe znaczki z brzegowym uszkodzeniem nadruku, w czworobloku bardzo rzadkie, górne znaczki minimalna podlepka. | Fi.23b Mi.23B |
| 4 000 PLN | |
1245 |
| 80 PLN | |
1246 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 25 PLN | |
1247 |
| 80 PLN | |
1248 |
| 30 PLN | |
1249 |
| 80 PLN | |
1250 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 70 PLN | |
1251 |
| 20 PLN | |
1252 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
1253 |
| 60 PLN | |
1254 |
| 15 PLN | |
1255 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z przesuniętym skośnie nadrukiem unieważniony datownikiem w Radomiu, ładny stan zachowania, gwarancja Perzyński. | Fi.24 |
| 30 PLN | |
1256 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.24 B |
| 25 PLN | |
1257 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.360.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.24 No |
| 250 PLN | |
1258 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem dwustronnym - normalnym i po stronie gumowanej, gwarancja. | Fi.24Ndw Mi.24DD |
| 500 PLN | |
1259 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z podwójnym nadrukiem jednym normalnym, drugim na stronie gumowanej, właściwy nadruk z błędem "litera A w POLSKA krótsza", znaczek ząbkowany 12½ : 12¾, fotoatest. | Fi.24Ndw B2 Mi.24DD |
| 500 PLN | |
1260 |
| 70 PLN | |