1261 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.24No Mi.24K |
| 120 PLN SOLD | |
1262 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 41 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Wiatrowski. | Fi.24No Mi.24K |
| 290 PLN | |
1263 |
| 200 PLN | |
1264 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.25 Mi.25I |
| 45 PLN | |
1265 |
1918 drugie wydanie lubelskie, miejscowy list polecony na kopercie firmowej z Radomia 2.2.19 opłacony znaczkiem wydania lubelskiego i połówka znaczka austriackiej poczty polowej za 20 hal., w sumie lekko zawyżona opłata 55 hal. zamiast 50 hal., na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja Petriuk. | Fi.25 |
| 4 500 PLN | |
1266 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
1267 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
1268 |
| 30 PLN | |
1269 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze czarnym z błędami, "brak liter ZTA" na górnym i "brak liter TA na dolnym prawym znaczku, rzadka kombinacja błędów, gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.25a B9, B10 Mi.25I |
| 200 PLN | |
1270 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z spektakularnym brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 50, gwarancja Schmutz. | Fi.25a B10 Mi.25I |
| 30 PLN | |
1271 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z rzadkim nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym, dobry stan zachowania, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Non Mi.25IDD |
| 3 200 PLN | |
1272 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - jednym normalnym i drugim odwróconym po stronie gumowanej, charakterystyczne dla tego błędu zabrudzenie farbą drukarską, bardzo dobry stan zachowania, rzadki błędnodruk znany z jednego pięćdziesięcioznaczkowego arkusza, Fischer 12.000,- zł, fotoatest Schmutz. | Fi.25a Ndwo Mi.25I DD |
| 7 500 PLN | |
1273 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworobok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.25aNo Mi.25IK |
| 500 PLN | |
1274 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.25aNo Mi.25IK |
| 300 PLN | |
1275 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.25aNo Mi.25IK |
| 290 PLN | |
1276 |
| 80 PLN | |
1277 |
| 40 PLN | |
1278 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i oznaczenie. | Fi.25b Mi.25I |
| 250 PLN | |
1279 |
| 80 PLN | |
1280 |
| 150 PLN | |
1281 |
| 320 PLN | |
1282 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk. | Fi.26No Mi.25IIK |
| 250 PLN | |
1283 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.26No Mi.25IIK |
| 120 PLN | |
1284 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.27a Mi.26 |
| 60 PLN | |
1285 |
| 35 PLN | |
1286 |
| 60 PLN | |
1287 |
1918 drugie wydanie lubelskie, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 60 PLN SOLD | |
1288 |
1918 drugie wydanie lubelskie, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja Miszczak. | Fi.27a Mi.26 |
| 60 PLN | |
1289 |
| 30 PLN | |
1290 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.27a Mi.26 |
| 10 PLN | |
1291 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka kasowanych znaczków za 50/60 hal., prawy z błędem "brak kropki po HAL", sygnowane F.Sambor LUBLIN, gwarancja. | Fi.27a+27a B5 Mi.26 |
| 140 PLN | |
1292 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z bardzo dużym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, sygnowany Rachmanow, gwarancja. | Fi.27a B Mi.26 |
| 120 PLN | |
1293 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Ryblewski. | Fi.27a B Mi.26 |
| 150 PLN | |
1294 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie. | Fi.27aB5 Mi.26 |
| 40 PLN | |
1295 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 37 z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Schmutz. | Fi.27a B5 Mi.26 |
| 180 PLN | |
1296 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 9 z błędem "HAI zamiast HAL", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.27aB6 Mi.26 |
| 120 PLN | |
1297 |
| 240 PLN | |
1298 |
| 180 PLN | |
1299 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, Fischer 600,- zł, gwarancja. | Fi.27aNo Mi.26K |
| 250 PLN | |
1300 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z nadrukiem odwróconym i dodatkowo z błędem "brak kropki po HAL" (Fi.900.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.27a No B5 Mi.26 |
| 540 PLN | |