The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 97. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
1261

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.24No
Mi.24K
120 PLN
SOLD
1262

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 41 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Wiatrowski.

Fi.24No
Mi.24K
290 PLN
1263

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk i Schmutz.

Fi.24No
Mi.26K
200 PLN
1264

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Fi.25
Mi.25I 
45 PLN
1265

1918 drugie wydanie lubelskie, miejscowy list polecony na kopercie firmowej z Radomia 2.2.19 opłacony znaczkiem wydania lubelskiego i połówka znaczka austriackiej poczty polowej za 20 hal., w sumie lekko zawyżona opłata 55 hal. zamiast 50 hal., na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja Petriuk.

Fi.25
4 500 PLN
1266

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
1267

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
1268

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
1269

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze czarnym z błędami, "brak liter ZTA" na górnym i "brak liter TA na dolnym prawym znaczku, rzadka kombinacja błędów, gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.25a B9, B10
Mi.25I 
200 PLN
1270

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z spektakularnym brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 50, gwarancja Schmutz.

Fi.25a B10
Mi.25I
30 PLN
1271

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z rzadkim nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym, dobry stan zachowania, gwarancja Schmutz.

Fi.25a Non
Mi.25IDD
3 200 PLN
1272

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - jednym normalnym i drugim odwróconym po stronie gumowanej, charakterystyczne dla tego błędu zabrudzenie farbą drukarską, bardzo dobry stan zachowania, rzadki błędnodruk znany z jednego pięćdziesięcioznaczkowego arkusza, Fischer 12.000,- zł, fotoatest Schmutz.

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
7 500 PLN
1273

1918 drugie wydanie lubelskie, czworobok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.25aNo
Mi.25IK
500 PLN
1274

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.25aNo
Mi.25IK
300 PLN
1275

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.25aNo
Mi.25IK
290 PLN
1276

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja i opis.

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
1277

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja i opis.

Fi.25b
Mi.25I
40 PLN
1278

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i oznaczenie.

Fi.25b
Mi.25I
250 PLN
1279

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I 
80 PLN
1280

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym z poz. 20 z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25bB10
Mi.25I
150 PLN
1281

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na lewym brzegu, gwarancja Mikulski.

Fi.26
Mi.25II 
320 PLN
1282

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk.

Fi.26No
Mi.25IIK
250 PLN
1283

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.26No
Mi.25IIK
120 PLN
1284

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
1285

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Krawczyk.

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
1286

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
1287

1918 drugie wydanie lubelskie, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja Schmutz.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
SOLD
1288

1918 drugie wydanie lubelskie, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja Miszczak.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
1289

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
30 PLN
1290

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.27a
Mi.26
10 PLN
1291

1918 drugie wydanie lubelskie, parka kasowanych znaczków za 50/60 hal., prawy z błędem "brak kropki po HAL", sygnowane F.Sambor LUBLIN, gwarancja.

Fi.27a+27a B5
Mi.26
140 PLN
1292

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z bardzo dużym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, sygnowany Rachmanow, gwarancja.

Fi.27a B
Mi.26
120 PLN
1293

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Ryblewski.

Fi.27a B
Mi.26 
150 PLN
1294

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie.

Fi.27aB5
Mi.26
40 PLN
1295

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 37 z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Schmutz.

Fi.27a B5
Mi.26
180 PLN
1296

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 9 z błędem "HAI zamiast HAL", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.27aB6
Mi.26
120 PLN
1297

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 16 z błędem "zniekształcone 50 i brak kropki po HAL", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.27aBB5
Mi.26
240 PLN
1298

1918 drugie wydanie lubelskie, makulaturowa parka zabrudzona farbą drukarską, bardzo duża podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.27aMK
Mi.26
180 PLN
1299

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, Fischer 600,- zł, gwarancja.

Fi.27aNo
Mi.26K
250 PLN
1300

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z nadrukiem odwróconym i dodatkowo z błędem "brak kropki po HAL" (Fi.900.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.27a No B5
Mi.26 
540 PLN