1181 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny 50-cio znaczkowy arkusz sprzedażny, ząbkowanie ZL 12¾, arkusz w bardzo dobrym stanie zachowania, katalog Fischer 15.000,- zł, gwarancja i oznaczenie każdego znaczka. | Fi.20a Mi.20A |
| 5 000 PLN | |
1182 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja. | Fi.20a Mi.20a |
| 400 PLN | |
1183 |
| 250 PLN | |
1184 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki stemplowane grzecznościowo na kopercie, jeden znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku. | Fi.20a, 23a, 25a, 27a, 28 |
| 150 PLN | |
1185 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.20a B |
| 80 PLN | |
1186 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal., odmiana z ząbkowaniem liniowym 11,5 ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.20b Mi.20 |
| 100 PLN | |
1187 |
| 35 PLN | |
1188 |
| 320 PLN | |
1189 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 260 PLN | |
1190 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
1191 |
| 15 PLN | |
1192 |
1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
1193 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
1194 |
| 15 PLN | |
1195 |
| 20 PLN | |
1196 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z przesuniętym w lewo nadrukiem i błedem "cyfra 3 przerwana na górnym łuku", ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.21 B |
| 30 PLN | |
1197 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki stemplowane grzecznościowo na kopercie, dwa znaczki z brzegowym uszkodzeniem nadruku. | Fi.21, 22a, 24, 26, 29 |
| 100 PLN | |
1198 |
| 240 PLN | |
1199 |
| 200 PLN | |
1200 |
| 100 PLN | |
1201 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
1202 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
1203 |
| 30 PLN | |
1204 |
| 60 PLN | |
1205 |
| 25 PLN | |
1206 |
| 20 PLN | |
1207 |
| 20 PLN | |
1208 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.22a B |
| 30 PLN | |
1209 |
| 60 PLN | |
1210 |
| 300 PLN | |
1211 |
| 500 PLN | |
1212 |
| 180 PLN | |
1213 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 100 PLN SOLD | |
1214 |
| 240 PLN | |
1215 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,. | Fi.22b Mi.22b |
| 400 PLN | |
1216 |
| 220 PLN | |
1217 |
| 1 000 PLN | |
1218 |
| 450 PLN | |
1219 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 200 PLN SOLD | |
1220 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, gwarancja Gryżewski. | Fi.22b B |
| 800 PLN | |