Auction 97. Overprint editions 1918-1919

1181

1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny 50-cio znaczkowy arkusz sprzedażny, ząbkowanie ZL 12¾, arkusz w bardzo dobrym stanie zachowania, katalog Fischer 15.000,- zł, gwarancja i oznaczenie każdego znaczka.

Fi.20a
Mi.20A
5 000 PLN
1182

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja.

Fi.20a
Mi.20a
400 PLN
1183

Fi.20a
Mi.20a
250 PLN
1184

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki stemplowane grzecznościowo na kopercie, jeden znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku.

Fi.20a, 23a, 25a, 27a, 28
150 PLN
1185

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja.

Fi.20a B
80 PLN
1186

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal., odmiana z ząbkowaniem liniowym 11,5 ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja.

Fi.20b
Mi.20
100 PLN
1187

Fi.20b
Mi.20B
35 PLN
1188

Fi.20b
Mi.20B
320 PLN
1189

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
260 PLN
1190

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
60 PLN
1191

Fi.21
Mi.21
15 PLN
1192

1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
20 PLN
1193

Fi.21
Mi.21
60 PLN
1194

Fi.21
Mi.21
15 PLN
1195

Fi.21
Mi.21
20 PLN
1196

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z przesuniętym w lewo nadrukiem i błedem "cyfra 3 przerwana na górnym łuku", ładny stan zachowania, gwarancja.

Fi.21 B
30 PLN
1197

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki stemplowane grzecznościowo na kopercie, dwa znaczki z brzegowym uszkodzeniem nadruku.

Fi.21, 22a, 24, 26, 29
100 PLN
1198

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.21No
Mi.21K
240 PLN
1199

Fi.21No
Mi.21K
200 PLN
1200

Fi.21No
Mi.21K
100 PLN
1201

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
1202

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
1203

Fi.22a
Mi.22a
30 PLN
1204

Fi.22a
Mi.22a
60 PLN
1205

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
1206

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN
1207

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN
1208

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja.

Fi.22a B
30 PLN
1209

Fi.22a B4
Mi.22a
60 PLN
1210

Fi.22aNo
Mi.22aK
300 PLN
1211

Fi.22aNo
Mi.22aK
500 PLN
1212

Fi.22aNo
Mi.22aK
180 PLN
1213

Fi.22aNo
Mi.22aK
100 PLN
1214

Fi.22b
Mi.22b
240 PLN
1215

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,.

Fi.22b
Mi.22b
400 PLN
1216

Fi.22b
Mi.22b
220 PLN
1217

Fi.22b
Mi.22b
1 000 PLN
1218

Fi.22b
Mi.22b
450 PLN
1219

Fi.22b
Mi.22b
200 PLN
1220

Fi.22b B
800 PLN