Auction 97. Postal stationery

7967

Fi.Cp77
300 PLN
7968

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp77
120 PLN
7969

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp77
108 PLN
7970

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 20.

Fi.Cp77
120 PLN
7971

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec.

Fi.Cp77
160 PLN
7972

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 6 - Gdynia.

Fi.Cp77
180 PLN
7973

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków.

Fi.Cp77
160 PLN
7974

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 7 - Żabie.

Fi.Cp77
144 PLN
7975

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań.

Fi.Cp77
160 PLN
7976

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 3 - Lwów.

Fi.Cp77
394 PLN
7977

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków.

Fi.Cp77
160 PLN
7978

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 9 - Tatry.

Fi.Cp77
160 PLN
7979

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia.

Fi.Cp77
160 PLN
7980

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk.

Fi.Cp77
160 PLN
7981

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 12 - Wilno.

Fi.Cp77
160 PLN
7982

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej.

Fi.Cp77
160 PLN
7983

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 24 - Gołuchów.

Fi.Cp77
160 PLN
7984

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań.

Fi.Cp77
160 PLN
7985

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 16 - Tatry.

Fi.Cp77
160 PLN
7986

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 2 - Lwów.

Fi.Cp77
144 PLN
7987

Fi.Cp78II
10 PLN
7988

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie.

Fi.Cp78II
10 PLN
7989

1938 całostka z sygnaturą I-1938.

Fi.Cp79
20 PLN
7990

Fi.Cp80
15 PLN
7991

Fi.Cp80
15 PLN
7992

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE (Fi.20.-).

Fi.Cp80
20 PLN
7993

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODRÓŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM (Fi.20.-).

Fi.Cp81
15 PLN
7994

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
7995

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
7996

Fi.Cp81
15 PLN
7997

Fi.Cp83
25 PLN
7998

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 10.11.38, czyli w przeddzień wejścia do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp83
1 200 PLN
7999

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
8000

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
8001

Fi.Cp86
30 PLN
8002

Fi.Cp86
30 PLN
8003

Fi.Cp86
30 PLN
8004

Fi.Cp86
30 PLN
8005

Fi.Cp86
30 PLN
8006

Fi.Cp86
30 PLN