Auction 97. General Government

3308

10 PLN
3309

Fi.43
45 PLN
3310

Fi.45
35 PLN
3311

1942 kartka nadana w pośrednictwie pocztowym w Czermnie przez Końskie do Krakowa, stempel pośrednictwa.

Fi.67
70 PLN
3312

1942 widokówka wysłana 3.VIII z Krakowa do miejscowości Gozd, znaczek unieważniony wirnikiem propagandowym, datownik odbiorczy; słabszy stan zachowania.

Fi.67; V
25 PLN
3313

Fi.75; 22
120 PLN
3314

1942 znaczek na formularzu kartkowym definitywnym o sygnaturze DPO 444(3.41) ostemplowany okolicznościowo 14.8 w Krakowie z okazji 2 rocznicy NSDAP w Generalnym Gubernatorstwie.

Fi.75; Fp1c; 22
20 PLN
3315

1942 polecony list służbowy z Krakowa 20.12.42 do Pragi.

Fi.78
30 PLN
3316

Fi.78
200 PLN
3317

Fi.78
45 PLN
3318

1942 firmowy list polecony z Krakowa.

Fi.78, 84
25 PLN
3319

1942 portret A.Hitlera, makulaturowe parki znaczków ciętych.

Fi.86nz, 88nz, 110-2nz
150 PLN
3320

1942 portret A.Hitlera, arkusz sprzedażny znaczka za 1 zł złożony w połowie.

Fi.86 ark.
150 PLN
3321

Fi.86a-88a ark.
750 PLN
3322

Fi.86nz ark.
750 PLN
3323

1942 portret A.Hitlera, arkusz sprzedażny znaczka za 1,20 zł złożony w połowie.

Fi.87 ark.
150 PLN
3324

Fi.88nz ark.
750 PLN
3325

1942 53. urodziny A.Hitlera, seria znaczków w arkusikach ozdobnych, czyste bez podlepek, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.89-91
500 PLN
3326

1942 53. urodziny Adolfa Hitlera, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.89-91 ark.
240 PLN
3327

Fi.89-91; 20
30 PLN
3328

Fi.92-5 ark.
600 PLN
3329

1942 600-lecie Lublina, seria znaczków na karcie ostemplowana kasownikiem okolicznościowym "ZWEI JAHRE NSDAP IM GENERALGOUVERNEMENT 14-16.8 1942" w Krakowie.

Fi.92-95; 22
30 PLN
3330

1942 3. rocznica utworzenia generalnego Gubernatorstwa, seria w arkuszach sprzedażnych w dobrym stanie zachowania.

Fi.96-100 ark.
500 PLN
3331

Fi.96-100; 26
50 PLN
3332

Fi.96-100; 35
60 PLN
3333

1942 kartka nadana w pośrednictwie pocztowym w Kościelcu Pińczowskim do Krakowa, stempel pośrednictwa, dodatkowo propagandowy stempel zwycięstwa - V (Viktoria), wprowadzony do użycia w Generalnym Gubernatorstwie po ataku na Związek Sowiecki.

Fi.Cp7II
140 PLN
3334

Fi.Cp9
45 PLN
3335

1942 widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze II.41, wysłana 5.VI z Miechowa do Buska Zdroju.

Fi.Cp9I
Mi.P12/01
15 PLN
3336

1942 kartka nadana w pośrednictwie pocztowym w Rytwlanach przez Jędrzejów do Krakowa, stempel pośrednictwa.

Fi.Cp9a
80 PLN
3337

1942 widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze III.42 ostemplowana 26.10 w Krakowie kasownikiem okolicznościowym "3 Rocznica utworzenia GG" i wysłana do Starachowic, bez treści na odwrocie; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp9II
Mi.P12/02; 25
30 PLN
3338

Fi.Cp9II
Mi.P12/02
30 PLN
3339

1942 widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze III.42, wysłana 29.III.1944 z Warszawy do Miechowa.

Fi.Cp9II
Mi.P12/02
10 PLN
3340

Fi.Cp9b
10 PLN
3341

1942 kartka z Bieżanowa do Krakowa.

Fi.Cp9b
10 PLN
3342

Fi.Cp9II, 42, 73
250 PLN
3343

Fi.FCp2I
500 PLN
3344

1942 formularz biura wysyłkowego znaczków.

Fi.FCp4
40 PLN
3345

Fi.CpU4
180 PLN
3346

1942 list urzędowy z sądu grodzkiego w Krakowie 20.5.41.

Fi.U6
20 PLN
3347

1942 kompletny list/druk urzędowy z Centralnego Rejestru w Warszawie.

Fi.U6
15 PLN