The new auction will start soon

Auction 95. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
27533

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja i oznaczenie.

Fi.20a
Mi.20A
90 PLN
27534

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.20a
Mi.20A
100 PLN
27535

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja.

Fi.20a
Mi.20a
400 PLN
27536

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, unieważniony grzecznościowo słabo odbitym kasownikiem, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

Fi.20b
Mi.20B
35 PLN
27537

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem ZL 11½, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.20b
Mi.20B
320 PLN
27538

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 3/3 hal. z unikalnym - nigdy dotąd niekatalogowanym, mieszanym ząbkowaniem 11,5:11,75, bardzo ładny stan, gwarancja i opis każdego znaczka Schmutz.

Fi.20ba
4 000 PLN
27539

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
260 PLN
27540

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
60 PLN
27541

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
15 PLN
27542

1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
20 PLN
27543

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
60 PLN
27544

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Wiatrowski i Weźranowski.

Fi.21
Mi.21
15 PLN
27545

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21 
20 PLN
27546

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.21No
Mi.21K
240 PLN
27547

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.21No
Mi.21K
200 PLN
27548

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.21No
Mi.21K
100 PLN
27549

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
27550

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
27551

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 1 z nie dodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
30 PLN
27552

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
60 PLN
27553

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
27554

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 1, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN
27555

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
27556

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.22a B4
Mi.22a
60 PLN
27557

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL.", gwarancja Krawczyk.

Fi.22a B4
40 PLN
27558

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22aNo
Mi.22aK
300 PLN
27559

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, Fischer 1.200,- zł, gwarancja.

Fi.22aNo
Mi.22aK
500 PLN
27560

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk.

Fi.22aNo
Mi.22aK
180 PLN
27561

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.22aNo
Mi.22aK
100 PLN
27562

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem odwróconym, naturalna pionowa fałda w papierze, lekki ślad podlepki, gwarancja Rachmanow, Schmutz.

Fi.22a No
90 PLN
27563

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 31 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b
240 PLN
27564

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,.

Fi.22b
Mi.22b
400 PLN
27565

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
220 PLN
27566

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
250 PLN
27567

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
1 000 PLN
27568

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
450 PLN
27569

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Ryblewski.

Fi.22b
200 PLN
27570

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, lekki ślad podlepki, gwarancja.

Fi.22b B
300 PLN
27571

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowobrązowym, okazyjna cena - Fischer 7.200,- zł, gwarancja.

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 600 PLN
27572

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22bNo
Mi.22bK
500 PLN