Auction 95. Overprint editions 1918-1919

27573

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 000 PLN
27574

Fi.22b No
Mi.22bK
900 PLN
27575

Fi.23No
Mi.23K
340 PLN
27576

Fi.23No
Mi.23K
550 PLN
27577

Fi.23No
Mi.23K
180 PLN
27578

Fi.23No
Mi.23K
220 PLN
27579

Fi.23a
Mi.23A
60 PLN
27580

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23A
25 PLN
27581

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.23a
Mi.23A
40 PLN
27582

Fi.23a
Mi.23A
35 PLN
27583

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja i oznaczenie.

Fi.23a
Mi.23A
70 PLN
27584

Fi.23aNo
Mi.23AK
700 PLN
27585

Fi.23aNo
Mi.23AK
300 PLN
27586

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.23aNo
Mi.23AK
100 PLN
27587

Fi.23aNo
Mi.23AK
300 PLN
27588

Fi.23aNo
Mi.23AK
140 PLN
27589

Fi.23a No
Mi.23A
250 PLN
27590

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Koopmann.

Fi.23b
Mi.23B
50 PLN
27591

Fi.23b
Mi.23B
280 PLN
27592

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z perforacją ZL 11½, gwarancja Schmutz.

Fi.23b
Mi.23B
160 PLN
27593

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z ząbkowaniem 11½, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.23b
Mi.23B
70 PLN
27594

Fi.23b
Mi.23B
200 PLN
27595

Fi.24
Mi.24
25 PLN
27596

Fi.24
Mi.24
80 PLN
27597

Fi.24
Mi.24
30 PLN
27598

Fi.24
Mi.24
80 PLN
27599

Fi.24
Mi.24
70 PLN
27600

Fi.24
Mi.24
20 PLN
27601

Fi.24
Mi.24
20 PLN
27602

Fi.24
Mi.24
60 PLN
27603

Fi.24
Mi.24
15 PLN
27604

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał w połowie zamiast na dole znaczka, bardzo lekki ślad po podlepce, ze względu na chroniczny brak znaczków skierowano do sprzedaży także te wybrakowane, sygnowany Saliker, gwarancja Schmutz.

Fi.24 Mk
600 PLN
27605

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z odwróconym nadrukiem, cień śladu po podlepce, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Schmutz.

Fi.24 No
110 PLN
27606

Fi.24Ndw
Mi.24DD
500 PLN
27607

Fi.24Ndw B2
Mi.24DD
500 PLN
27608

Fi.24No
Mi.24K
70 PLN
27609

Fi.24No
Mi.24K
120 PLN
27610

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 41 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Wiatrowski.

Fi.24No
Mi.24K
300 PLN
27611

Fi.24No
Mi.26K
200 PLN
27612

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Mi.25I
45 PLN