Auction 94. PoW Woldenberg camp

21552

80 PLN
21553

1944 banknotów obozowy wydany przez Kasę Samopomocy Obozowej o nominale 50 fenigów w kolorze czarnym, bardzo dobry stan zachowania.

150 PLN
21554

1944 banknotów obozowy wydany przez Kasę Samopomocy Obozowej o nominale 2 marek w kolorze czarnym, bardzo dobry stan zachowania.

260 PLN
21555

20 PLN
21556

1944 odbitka autorska naklejki primaaprilisowej z podobizną najstarszego obozu płk Wacława Szalewicza, nalepka według projektu Edmunda Czarneckiego z jego sygnaturą w dolnym prawym rogu, rzadkie.

1 500 PLN
21557

1 000 PLN
21558

1944 odbitka autorska naklejki primaaprilisowej z podobizną najstarszego obozu płk Wacława Szalewicza, nalepka według projektu Edmunda Czarneckiego z jego sygnaturą w dolnym prawym rogu, bardzo ładny stan zachowania, rzadkie.

1 400 PLN
21559

1944 (?) "15 Pułk Piechoty "Wilków"" - alegoryczny drzeworyt przedstawiający odznakę pułkową i sztandar oraz plakietę z Matką Boską na tle maszerującej piechoty, bardzo dobry stan zachowania.

600 PLN
21560

1944 karta pocztowa z winietką "Klubu angielskiego", grafika z napisem THE ENGLISH CLUB OF BRETHREN IN LINGUAPHONE, autorstwa Stanisława Hiszpańskiego, sygnowana "SH", rzadkie wydawnictwo w dobrym stanie zachowania (pionowe zgięcie).

600 PLN
21561

1945 kartka z grafiką obozową, stempel okolicznościowy "Wystawa leśna".

100 PLN
21562

Fi.51
700 PLN
21563

Fi.51
120 PLN
21564

1945 "krwawa niedziela", gwarancja Schmutz.

Fi.51
120 PLN
21565

1945 "Krwawa niedziela", gwarancja.

Fi.51
150 PLN
21566

1945 Krwawa Niedziela, gwarancja Falkowski, Jendroszek.

Fi.51
700 PLN
21567

1945 "Krwawa Niedziela", kasowany znaczek z nadrukiem upamiętniającym masakrę z 5.2.1943, kiedy to żołnierze niemieccy strzelali bez powodu do jeńców, był on w obiegu tylko przez dwa dni 24 i 25 stycznia 1945, ostemplowany 25.1 - kasowany bardzo rzadki (Fi.800.-);
1943 wydanie na przesyłki urzędowe:
znaczek kasowany;
przesyłka urzędowa - zawiadomienie o nadejściu przekazu pieniężnego, wysłane 24.V, bardzo rzadki walor w doskonałym stanie zachowania;
na karcie albumowej z medalowej kolekcji Oivinda Bohna z Norwegii; gwarancja Krawczyk, Schmutz.

Fi.U1, 51
1 300 PLN
21568

80 PLN