Auction 94. PoW Woldenberg camp

21472

Fi.36a
150 PLN
21473

Fi.36a
40 PLN
21474

1944 wydanie obiegowe - frankatura wielokrotna, znaczki w kolorze brązowoczerwonym na prawidłowo opłaconej kopercie wysłanej 26 VIII; bardzo rzadki walor w dobrym stanie zachowania; gwarancja.

Fi.36a
500 PLN
21475

Fi.36a, b
40 PLN
21476

Fi.36a, b
120 PLN
21477

1944 wydanie obiegowe, odmiany kolorów, gwarancja Ryblewski.

Fi.36a, b
45 PLN
21478

Fi.36b
20 PLN
21479

1944 wydanie obiegowe - znaczek w kolorze ciemnoczerwonym, skasowanym 4.IV stemplem okolicznościowym "RACŁAWICE" na wielkanocnej karcie ozdobionej drzeworytem sygnowanym Z.S. (Zygmunt Szatkowski) lub Ż.S. (Żukowski Stanisław); gwarancja.

Fi.36b
80 PLN
21480

1944 wydanie obiegowe - znaczek w kolorze ciemnoczerwonym na pocztówce ozdobionej drzeworytem sygnowanym Z.S. (Zygmunt Szatkowski) lub Ż.S. (Żukowski Stanisław), wysłanej 7.IV; słabszy stan zachowania (karta w dwóch miejscach złamana); gwarancja.

Fi.36b
70 PLN
21481

1944 wydanie obiegowe - znaczek w kolorze ciemnoczerwonym na programie Święta Wychowania Fizycznego w formie karnetu wysłanym 18 VIII; dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.36b
300 PLN
21482

Fi.37
50 PLN
21483

Fi.37
200 PLN
21484

Fi.38
120 PLN
21485

Fi.38
100 PLN
21486

1944 święto 3 Maja, koperta z pierwszego dnia obiegu fantazyjnie zaadresowana.

Fi.38
120 PLN
21487

Fi.38
160 PLN
21488

Fi.39
150 PLN
21489

Fi.39
120 PLN
21490

Fi.39
120 PLN
21491

1944 Święto Morza znaczek na karcie, ostemplowany 22.VIII kasownikiem okolicznościowym "MIŁUJ BLIŹNIEGO"; miejscowe przebarwienia; gwarancja.

Fi.40
35 PLN
21492

Fi.40
100 PLN
21493

1944 Święto Morza, znaczek z grafiką stemplowany stemplem pierwszego dnia obiegu, kartka FDC.

Fi.40
120 PLN
21494

1944 Święto Morza, gwarancja.

Fi.40
20 PLN
21495

1944 Święto Morza, kartka z grafiką ze stemplem pierwszego dnia obiegu.

Fi.40
80 PLN
21496

1944 pocztówka ze stemplem okolicznościowym "Miłuj Bliźniego".

Fi.40
60 PLN
21497

1944 Rok Olimpijski, znaczek ostemplowany kasownikiem olimpijskim 13.VIII, w dniu rozpoczęcia Olimpiady Obozowej na pocztówce ozdobionej odbitką drzeworytu autorstwa Mariana Puchalskiego, przedstawiającym ratusz poznański; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.41
120 PLN
21498

1944 Rok Olimpijski, kasowany znaczek za 10 f. w kolorze czerwonym, gwarancja.

Fi.41
30 PLN
21499

1944 Rok Olimpijski, czysty znaczek za 10 f. w kolorze czerwonym, gwarancja.

Fi.41
40 PLN
21500

1944 karta "firmowa" klubu sportowego KS KRESY na froncie ozdobiona grafiką przedstawiającą godło klubu, a na odwrocie jego miniaturką, z fantazyjnym napisem POCZTÓWKA, ofrankowana znaczkiem Rok Olimpijski skasowanym stemplem olimpijskim 13.VIII - dniu rozpoczęcia Olimpiady Obozowej; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja.

Fi.41
600 PLN
21501

1944 grafika z Ostrą Brama w Wilnie.

Fi.42
110 PLN
21502

Fi.42-4
100 PLN
21503

Fi.42-4
80 PLN
21504

1944 wystawa Tydzień Ziem Wschodnich, seria, gwarancja.

Fi.42-4
45 PLN
21505

Fi.42-4
90 PLN
21506

1944 Tydzień Ziem Wschodnich, seria czysta, gwarancja.

Fi.42-44
60 PLN
21507

1944 Tydzień Ziem Wschodnich, seria na karcie ostemplowana 22.VIII kasownikiem okolicznościowym "MIŁUJ BLIŹNIEGO"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.42-44
120 PLN
21508

Fi.45
200 PLN
21509

Fi.45
200 PLN
21510

1944 80. rocznica Konwencji Genewskich, gwarancja Ryblewski.

Fi.45
20 PLN
21511

Fi.45
80 PLN