12184 |
1944 portret Hitlera - karta pocztowa wysłana 30.11 z Tarnowa do Milanówka, karta pionowo zgięta, słabszy stan zachowania (Fi.70,- Mi.36 euro). | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 20 PLN | |
12185 |
1944 portret Hitlera - karta pocztowa wysłana 20.11 z Kalwarii Zebrzydowskiej do Milanówka, znak opłaty unieważniony niemym kasownikiem (Fi.70,- Mi.36 euro). | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 40 PLN | |
12186 |
1944 kartka z Milanówka do Krakowa. | Fi.Cp10 |
| 60 PLN | |
12187 |
1944 formularz kartkowy na całostce polskiej dla poczty polskiej w Gdańsku, na odwrocie brak tekstu I. | Fi.Fcp2I |
| 45 PLN SOLD | |
12188 |
1944 formularz kartkowy na całostce polskiej dla poczty polskiej w Gdańsku, na odwrocie tekst V. | Fi.Fcp2I |
| 50 PLN | |
12189 |
1944 formularz kartkowy na całostce polskiej dla poczty polskiej w Gdańsku, plamy, na odwrocie tekst VII. | Fi.Fcp2I |
| 50 PLN | |
12190 |
1944 formularz kartkowy na całostce polskiej dla poczty polskiej w Gdańsku, uszkodzone H w POSTSACHE, na odwrocie tekst XXIV. | Fi.Fcp2I |
| 45 PLN SOLD | |
12191 |
1944 formularz kartkowy na całostce polskiej dla poczty polskiej w Gdańsku z obiegu pocztowego z Krakowa, na odwrocie tekst Va. | Fi.Fcp2II |
| 400 PLN | |
12192 |
1944 formularz kartkowy na całostce polskiej dla poczty polskiej w Gdańsku z obiegu pocztowego z Krakowa, na odwrocie tekst XIII. | Fi.Fcp2II |
| 400 PLN | |
12193 |
1944 formularz kartkowy na całostce polskiej dla poczty polskiej w Gdańsku z obiegu pocztowego z Krakowa, na odwrocie tekst XXII. | Fi.Fcp2II |
| 1 000 PLN | |
12194 |
| 6 000 PLN | |
12195 |
| 1 400 PLN | |
12196 |
1944 "UNGENÜGENDE ANSCHRIFT/ Strasse u.Hausnummer erforderlich/ Ausruf erforglos/ Unbekannt-Unleserlich/ P.A.Krakau 1." niezwykle rzadki stempel urzędu pocztowego Kraków 1 informujący o niemożliwości doręczenia przesyłki na ekspresowym liście poleconym wysłanym 22.5 z Wiednia do Krakowa, pierwszą nieudaną próbę doręczenia podjęto 26/5 - adnotacja "Empfänger unbekannt" i stempelek "Zurück", drugą również nieudaną 1/6, tego samego dnia po opatrzeniu przesyłki opisanym stemplem i dodatkowo "Zurück" zwrócono list do nadawcy; dodatkowe rekwizyty pocztowe z okresu GG należą do wyjątkowo rzadko spotykanych walorów; doskonały stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | Mi.794, 795, 827 |
| 1 000 PLN | |
12197 |
1944 sądowy dowód doręczenia wysłany z Dunajca do Krakowa. | |
| 40 PLN | |
12198 |
1944 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Szaflary do Dunajca. | |
| 40 PLN | |
12199 |
| 40 PLN | |
12200 |
| 40 PLN | |
12201 |
| 40 PLN | |
12202 |
| 40 PLN | |