12104 |
1943 Mikołaj Kopernik - 400 lecie śmierci, arkusik - sektor II/3 w ładnym stanie. | Fi.104I |
| 150 PLN | |
12105 |
1943 Mikołaj Kopernik - 400 lecie śmierci, arkusik - sektor I/2 z pustopolami na górnym marginesie, poza kilkoma lekkimi zgięciami widocznymi na skanie w ładnym stanie. | Fi.104I |
| 250 PLN | |
12106 |
1943 400. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika, arkusz z błędem "złamana oś" i pustopolami na górnym marginesie. | Fi.104II ark. |
| 250 PLN | |
12107 |
1943 400. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika, arkusz. | Fi.104I ark. |
| 120 PLN | |
12108 |
| 240 PLN | |
12109 |
1943 3 rocznica NSDAP w Generalnym Gubernatorstwie, czworobloki znaczków z pełną oryginalną gumą ostemplowane okolicznościowo 26.X kasownikiem okolicznościowym z okazji 4 rocznicy powstania GG; doskonały stan zachowania. | Fi.105-09 |
| 100 PLN | |
12110 |
1943 3 rocznica NSDAP, seria czysta z gapami. | Fi.105-09 Pw1 |
| 60 PLN | |
12111 |
1943 3 rocznica NSDAP, seria znaczków na karcie ostemplowana okolicznościowo 26.X w Krakowie kasownikiem z okazji IV rocznicy utworzenia GG. | Fi.105-09; 34 |
| 30 PLN | |
12112 |
1943 3. rocznica NSDAP w generalnym Gubernatorstwie, seria w arkusza sprzedażnych w bardzo dobrym stanie. | Fi.105-9 ark. |
| 700 PLN | |
12113 |
| 20 PLN | |
12114 |
1943 portret A.Hitlera, seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie, arkusz znaczka za 60 gr. z niewielkim ubytkiem na marginesie po zszywaczu. | Fi.110-2 ark. |
| 400 PLN | |
12115 |
| 40 PLN | |
12116 |
1943 portret Hitlera na jednolitym tle, seria z gapami kasowana okolicznościowo. | Fi.110-12 Pw1; 36 |
| 30 PLN | |
12117 |
1943 widoki zabytkowych budowli, makulaturowe znaczki cięte w marginesowych parkach. | Fi.113-5nz |
| 250 PLN | |
12118 |
1943 widoki zabytkowych budowli, znaczki cięte. | Fi.113-5nz |
| 120 PLN | |
12119 |
| 180 PLN | |
12120 |
1943 widoki zabytkowych budowli (IV), czysta seria z gapami. | Fi.113-16 Pw1 |
| 60 PLN | |
12121 |
| 40 PLN | |
12122 |
1943 widoki zabytkowych budowli, arkusz sprzedażny. | Fi.115 ark. |
| 100 PLN | |
12123 |
| 20 PLN | |
12124 |
| 40 PLN | |
12125 |
1943 przesyłka zagraniczna, dofrankowana karta pocztowa o sygnaturze III.42, wysłana 13.X jako ekspresowa z Warszawy do Fribourga; na odwrocie kasownik odbiorczy 27.X i ślady cenzury chemicznej (poszukującej sekretnych informacji), stempelki cenzur szwajcarskich i niemieckich; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp9b, 73, 74, 86a Mi.P12/02 |
| 200 PLN | |
12126 |
1943 przesyłka zagraniczna, dofrankowana karta pocztowa o sygnaturze III.42, wysłana 5.V jako ekspresowa z Warszawy do Lizbony; kasowniki odbiorcze 16.5 i 17.V, stempelki cenzur niemieckich i portugalskim; dekoracyjna całość w dobrym stanie zachowania (karta pionowo złożona). | Fi.Cp9b, 77, 86 Mi.P12/02 |
| 250 PLN | |
12127 |
1943 znaczki urzędowe, godło rzeszy, 24 + 60 gr - frankatura mieszana różnych wydań, list urzędowy wysłany 6.8 z sądu w Drohobyczu do Truskawca, koperta przycięta z lewej strony. | Fi.U11, 21 |
| 30 PLN | |
12128 |
1943 znaczki urzędowe, godło rzeszy, 1 zł + 8 gr - frankatura mieszana różnych wydań, list wysłany 9.9 z sądu w Radomiu do Kielc, pieczęć urzędowa; koperta nieco pogięta. | Fi.U13, 17 |
| 50 PLN | |
12129 |
1943 miejscowa kartka urzędowa z Tarnowa, gwarancja Walocha. | Fi.U25 |
| 25 PLN | |
12130 |
| 30 PLN | |
12131 |
1943 znaczek makulaturowy z drukiem na pomarszczonym papierze, gwarancja. | Fi.U27MK |
| 90 PLN | |
12132 |
1943 znaczki urzędowe, godło III Rzeszy na tle Wawelu, 12 gr - frankatura wielokrotna, list urzędowy w specjalnej kopercie "GENERALGOUVERNEMENT DER KREISHAUPTMANN IN STARACHOWICE" przesłany miejscowo 8.7 w Starachowicach. | Fi.U28 |
| 100 PLN SOLD | |
12133 |
1943 "Generalgouvernement De Gouverneur des Distrikts Krakau" - 24 gr frankatura mechaniczna, ładnie odciśnięta na kopercie listu wysłanego 5.2 z Krakowa do Krosna, przesyłka z treścią; rzadko spotykane ostemplowanie Generalnego Gubernatorstwa, walor w dobrym stanie zachowania; wysoka wycena katalogowa; gwarancja Schmutz. | Mi.7 |
| 800 PLN | |
12134 |
1943 "Frei durch Ablösung Reich" koperta, a właściwie całostka urzędowa wolna od opłaty pocztowej, przesłana miejscowo w Warszawie; niespotykany walor w doskonałym stanie zachowania. | |
| 150 PLN | |
12135 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Łukownicy do Limanowej. | |
| 40 PLN | |
12136 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji w Tymbarku do Limanowej. | |
| 40 PLN | |
12137 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z Jordanowa do Nowego Targu. | |
| 40 PLN | |
12138 |
| 40 PLN | |
12139 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Labowa do Nowego Sącza. | |
| 40 PLN | |
12140 |
| 40 PLN | |
12141 |
| 40 PLN | |
12142 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Rożnów do Nowego Sącza. | |
| 40 PLN | |
12143 |
| 40 PLN | |