The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 76. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
32771

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.18
Mi.18
100 PLN
32772

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak ornamentów", ciężka podlepka.

Fi.18B3
Mi.18
20 PLN
32773

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.19
Mi.19
50 PLN
32774

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.19
Mi.19
100 PLN
32775

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z dolnego rzędu z niedobitym napisem POCZTA, gwarancja.

Fi.19No
Mi.19K
1 000 PLN
32776

1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.19No
Mi.19K
500 PLN
32777

1918 drugie wydanie lubelskie, podstawowa seria stemplowana grzecznościowo na kopercie, gwarancja Kronenberg.

Fi.20-21, 22a, 22b,
216 PLN
SOLD
32778

1918 drugie wydanie lubelskie, seria kasowana, znaczek za 10/30 hal. z obydwoma kolorami nadruku czarnym i fioletowobrązowym (Fi.350+180.-), gwarancja. Krawczyk, Mikstein.

Fi.20-29
Mi.20-28
480 PLN
32779

1918 drugie wydanie lubelskie, seria czysta, każdy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, kilka tańszych z prawie niewidocznym cieniem śladu po podlepce, reszta w bardzo ładnym stanie, gwarancja Gryżewski.

Fi.20-29 B
Mi.20-28 
1 500 PLN
32780

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, jedna z najrzadszych polskich odwrotek, bardzo ładny stan zachowania z niewielkimi śladami po podlepce, gwarancja Kronenberg, fotoatest.

Fi.20No
Mi.20K
13 000 PLN
32781

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Falkowski.

Fi.20a
Mi.20A
70 PLN
32782

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.20b
Mi.20b 
60 PLN
32783

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
10 PLN
32784

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
60 PLN
32785

1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz przedrukowy znaczka za 3 hal., komplet błędów występujących w tej formie przedrukowej, doskonały materiał do badań i ekspertyz, drobne zagięcia.

Fi.21
Mi.21
4 200 PLN
32786

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Piotrkowa.

Fi.21
Mi.21
60 PLN
32787

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku.

Fi.21
Mi.21
72 PLN
SOLD
32788

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
25 PLN
32789

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21 
20 PLN
32790

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Krawczyk.

Fi.21
50 PLN
32791

1918 drugie wydanie lubelskie, pasek znaczków z poz. 21/35, znaczek z poz. 22 z błędem "krótsza litera A", lewe znaczki z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jendroszek.

Fi.21 B2
Mi.21
300 PLN
32792

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z nadrukiem odwróconym, sygnowany, gwarancja Ryblewski.

Fi.21 No
80 PLN
32793

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
32794

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruków, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
180 PLN
32795

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 10/30 hal., lewy z błędem na poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL." (Fi.600.-); bardzo ładny stan; gwarancja Landre.

Fi.22a B4
360 PLN
32796

1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, sygnatura WITKOWSKI POZNAŃ, gwarancja Gryżewski.

Fi.22b
200 PLN
32797

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym z rzadkim błędem na poz.50 "TA w POCZTA obniżone i odgięte" (Fi.2400.-), bardzo ładny stan, gwarancja Jungjohann BPP.

Fi.22b B13
2 000 PLN
32798

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 31 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
1 200 PLN
32799

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Noworadomska.

Fi.23
Mi.23
70 PLN
32800

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Piotrkowa.

Fi.23
Mi.23
70 PLN
32801

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Dąbrowy.

Fi.23
Mi.23
70 PLN
32802

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Radomia.

Fi.23
Mi.23
70 PLN
SOLD
32803

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 dodatkowo z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
350 PLN
32804

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
550 PLN
32805

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
180 PLN
32806

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
220 PLN
32807

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
140 PLN
32808

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Koopmann.

Fi.23b
Mi.23B
50 PLN
32809

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczka z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.23b
Mi.23B 
800 PLN
SOLD
32810

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Piotrkowa, brzegowe uszkodzenie nadruku, gwarancja.

Fi.23
Mi.23
40 PLN