32891 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja. | Fi.38 Mi.48 |
| 25 PLN | |
32892 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 25 PLN | |
32893 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein. | Fi.38 Mi.48 |
| 50 PLN SOLD | |
32894 |
1919 wydanie krakowskie, brzegowy znaczek za 25/80 hal. z powtarzalnym błędem "uszkodzona litera P w POLSKA", po lewej ślady krawędzi formy przedrukowej, gwarancja. | Fi.38 B Mi.48 |
| 400 PLN | |
32895 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. z bardzo rzadkim błędem "brak środkowej części litery T", gwarancja Gryżewski. | Fi.38 B Mi.48 |
| 2 000 PLN | |
32896 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal z nadrukiem odwróconym na kopercie listu wysłanego 25.1 z Cieszyna do Trzyńca; znaczki tego wydania, nawet najtańsze, użyte na prawidłowo opłaconych przesyłkach, a zwłaszcza listach, są niezwykle rzadko spotykane; dobry stan zachowania (koperta pionowo zgięta); gwarancja Falkowski. | Fi.38 No Mi.48 |
| 4 000 PLN | |
32897 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal na formularzu przekazu pocztowego (skart) wysłanym 4.VI z urzędu Przemyśl 1 do Lwowa, mieszana frankatura z wydaniem koronowym; na odwrocie datowniki odbiorcze; znaczki tego wydania, nawet najtańsze, użyte na niefilatelistycznych przesyłkach są niezwykle rzadko spotykane; walor w dobrym stanie zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.38, 73B Mi.48, 70 |
| 5 000 PLN SOLD | |
32898 |
| 400 PLN | |
32899 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formą IIB z zaawansowanym błędem na poz.24 "pęknięte poprzeczka litery T i litera K", gwarancja Koopman, z opisem pozycji Schmutz. | Fi.39 Mi.37 |
| 2 400 PLN | |
32900 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", podlepka między znaczkami, bardzo ładny stan, gwarancja Bojanowicz. | Fi.40B3 Mi.38 |
| 700 PLN SOLD | |
32901 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 16 z uszkodzonymi literami PP, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.40No Mi.38K |
| 2 700 PLN SOLD | |
32902 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 60, gwarancja Melnik. | Fi.41 Mi.39 |
| 50 PLN | |
32903 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 17, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 50 PLN | |
32904 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 46, gwarancja i oznaczenie. | Fi.41 Mi.39 |
| 45 PLN | |
32905 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 81, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
32906 |
| 40 PLN | |
32907 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, lekkie złamanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN SOLD | |
32908 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 50 PLN | |
32909 |
| 60 PLN | |
32910 |
| 60 PLN | |
32911 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.84/95, w ładnym stanie, usterki: na poz.84 "haczyk u góry litery S", a na poz.85 i 95 "górny szpic S ścięty", gwarancja Mikstein, sygnatura i opis Kronenberg. | Fi.41 Mi.39 |
| 1 000 PLN | |
32912 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 3, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.40 |
| 40 PLN | |
32913 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.45 "cienkie Z", lekki ślad podlepki, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.41 B1 Mi.39 |
| 120 PLN | |
32914 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z rzadkim błędem na poz.30 "uszkodzone A", gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.41 B3 Mi.39 |
| 500 PLN | |
32915 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Taipale. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 90 PLN | |
32916 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 150 PLN SOLD | |
32917 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 34 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein i z oznaczeniem Schmutz. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 180 PLN | |
32918 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", piękny stan, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 350 PLN | |
32919 |
| 75 PLN | |
32920 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 80 PLN | |
32921 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 75 PLN | |
32922 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja Bojanowicz. | Fi.41B2 Mi.39 |
| 400 PLN | |
32923 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 63, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 40 PLN | |
32924 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 89, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 40 PLN SOLD | |
32925 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 57, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 90 PLN SOLD | |
32926 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 56, gwarancja i oznaczenie Krawczyk. | Fi.42 Mi.40 |
| 90 PLN | |
32927 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 88, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 50 PLN | |
32928 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 2, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 50 PLN | |
32929 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 33, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 90 PLN | |
32930 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 69, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 50 PLN | |