Auction 76. Overprint editions 1918-1919

32531

1918 KUTNO, znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym Kutna w kolorze fioletowym.

Mi.3
120 PLN
32532

1918 DZIETRZNIKI, znaczek unieważniony rzadkim kasownikiem prowizorycznym Dzietrznik, nie opisane w PZP.

Mi.3
200 PLN
32533

1918 JABŁONNA, znaczek unieważniony niemym kasownikiem prowizorycznym z Jabłonnej.

Mi.3
300 PLN
32534

1918 LUBRANIEC, znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym Lubrańca.

Mi.3
180 PLN
32535

1918 znaczek unieważniony stemplem poczty polowej.

Mi.3
150 PLN
32536

1918 LUBICZ, znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym Lubicza, słabszy stan znaczka.

Mi.3
135 PLN
32537

1918 seria pomnikowa, parka z silnie w poziomie przesuniętym nadrukiem.

Mi.3
75 PLN
32538

Mi.3
45 PLN
32539

Mi.3
80 PLN
32540

250 PLN
32541

1918 seria pomnikowa, stemplowany arkusz znaczka za 10 fen., błędy i usterki: poz. 12 B1 "Poezta", poz. 17 B2 "wyszczerbione N", poz. 20 B3 "kropka w k", poz. 22 "ścięte u dołu z w Poczta", poz. 50 "podniesiona kropka", poz. 53 "prawa 1 uszkodzona u dołu", bardzo dobry stan zachowania, znakomite jako materiał badawczy i porównawczy.

Mi.3
300 PLN
32542

1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczków za 10 fen./6 gr., prawe znaczki z błędami "krótki nosek w prawej 1" i "uszkodzone 0" (Fi.220.-), gwarancja Falkowski.

Fi.3 B
80 PLN
32543

Fi.3 B
400 PLN
32544

Fi.3 B1-4, B6-8
Mi.3
650 PLN
32545

Fi.3 No
50 PLN
32546

1918 KOŁO, znaczki na wycinku z kartki unieważnione stemplem prowizorycznym Koła.

Fi.3, 7I
Mi.3, 7I
135 PLN
32547

Fi.3B
Mi.3
150 PLN
32548

1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z błędem "Poezta".

Fi.3B1
Mi.3
80 PLN
32549

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i oznaczenie.

Fi.3B1
Mi.3
30 PLN
32550

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3B1
Mi.3
40 PLN
32551

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta".

Fi.3B1
Mi.3
40 PLN
32552

Fi.3B1
Mi.3
40 PLN
32553

Fi.3B1
Mi.3
80 PLN
32554

Fi.3B1
Mi.3
70 PLN
32555

Fi.3B2
Mi.3
40 PLN
32556

Fi.3B2
Mi.3
60 PLN
32557

1918 seria pomnikowa, dolny prawy znaczek znaczek z błędem "uszkodzona prawa część litery N", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3B2
Mi.3
120 PLN
32558

Fi.3B3
Mi.3
40 PLN
32559

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "P w POCZTA wyszczerbione".

Fi.3B4
Mi.3
25 PLN
32560

Fi.3B6
Mi.3
40 PLN
32561

Fi.3B8
Mi.3
40 PLN
32562

Fi.3No
Mi.3K
280 PLN
32563

Fi.3No
Mi.3K
200 PLN
32564

Fi.3No
Mi.3K
160 PLN
32565

Fi.3No B2
Mi.3K
240 PLN
32566

Fi.3NoB2
Mi.3K
100 PLN
32567

1918 seria pomnikowa, sześcioblok znaczków z odwróconym nadrukiem, dolny prawy znaczek z błędem "kropka w k".

Fi.3No B3
Mi.3K
800 PLN
32568

1918 seria pomnikowa, parka z podwójnym ząbkowaniem poziomym między znaczkami, bardzo rzadkie, gwarancja Wiatrowski.

Fi.3s
Mi.3
2 500 PLN
32569

1918 seria pomnikowa, stemplowany arkusz znaczka za 25 fen., błędy i usterki: poz, 7 "kropkja między c i z", poz. 12 B1 "Poezta", poz. 17 B2 "wyszczerbione N", poz. 20 B3 "kropka w k", poz. 22 B3 "ścięte u dołu z w Poczta i kropka w k w Polska", poz. 24 B10 "kropka w lewej cyfrze 5", poz. 26 B4 "wyszczerbione P w Poczta", poz. 29 "lewe 5 przerwane u dołu", poz. 30 "lewe 2 przerwane u góry", poz. 33 B9 "uszkodzone ols", poz. 37 "brak F w FEN", poz. 45 "podłużna kropka po FEN", poz. 54 "lewa 5 przerwane u dołu", bardzo dobry stan zachowania, znakomite jako materiał badawczy i porównawczy.

Mi.4
900 PLN
32570

1918 seria pomnikowa, kartka miejscowa z Warszawy z drugiego dnia obiegu, charakter filatelistyczny.

Mi.4
180 PLN