Auction 73. Postal stationery

14965

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137.

Fi.Cp19Iy
60 PLN
14966

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 134.

Fi.Cp19Iy
60 PLN
14967

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp19Iy
70 PLN
14968

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 135.

Fi.Cp19Iy
120 PLN
14969

Fi.Cp19Iy
120 PLN
14970

Fi.Cp19Iy
120 PLN
14971

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp19Iy
120 PLN
14972

Fi.Cp20
350 PLN
14973

1919 wydanie krakowskie, całostka z opłaconą odpowiedzią z nadrukiem typ 134.

Fi.Cp20
300 PLN
14974

Fi.Cp20B
400 PLN
14975

Fi.Cp20Ix
100 PLN
14976

1919 wydanie krakowskie, podwójna karta z nadrukiem typu 134; dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp20Ix
300 PLN
14977

1919 wydanie krakowskie, całostka - cześć na odpowiedź z nadrukiem typ 138 z błędem brak kropki po POCZTOWA, zamiast niej spacja.

Fi.Cp20IxB
600 PLN
14978

1919 nadruk różowego znaku opłaty "Orzeł na tarczy barokowej" o nominale 15 f i napisu "Pocztówka" na niemieckim formularzu o sygnaturze C154/(10.16), pojedyncza belka kasująca, karta czysta w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja Schmutz; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp21II
600 PLN
14979

bardzo dobry stan zachowania; na kartach albumowych ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp24-25
300 PLN
14980

Fi.Cp26I
250 PLN
14981

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp14IIx
50 PLN
14982

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 bez ozdobnika.

Fi.Cs3II
70 PLN
14983

Fi.Cs3II
120 PLN
14984

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3.

Fi.Cs3II
80 PLN
14985

Fi.Cs3II
80 PLN
14986

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5.

Fi.Cs3II
80 PLN
14987

Fi.Cs3III
200 PLN
14988

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 9.

Fi.Cs3III
200 PLN
14989

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8.

Fi.Cs4II
50 PLN
14990

Fi.Cs4II
50 PLN
14991

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 7.

Fi.Cs4II
50 PLN
14992

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 19.

Fi.Cs4IIIs
100 PLN
14993

Fi.Cs4IIIs
100 PLN
14994

Fi.Cs4IIIt
400 PLN
14995

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 - POLSKA/POCZTA zamiast POCZTA/POLSKA.

Fi.Cs4IIIt
400 PLN
14996

1919 wydanie krakowskie, dowód nadania telegramu, w narożniku podklejony czarny pasek papieru z albumu fotograficznego, gwarancja Pelczar.

Fi.Ct2
65 PLN
14997

1920 kartka z Poznania 11.3.20 do Niemiec.

Fi.Cp23
20 PLN
14999

1920 kartka bez oznaczenia waluty nominału.

Fi.Cp25
40 PLN
15000

1920 karta podwójna do obrotu krajowego za 15+15 f, góra karty I połączona z dołem karty II, egzemplarz z szerokim marginesem (nieobcięty), znaki opłaty czerwone w typie A (różne kreski), linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTKA POCZTOWA pęknięta u dołu, liniatura typu II (wszystkie linie adresowe punktowane szeroko); doskonały stan zachowania.

Fi.Cp26II
500 PLN
15001

Fi.Cp29
70 PLN
15002

Fi.Cp31
70 PLN
15003

1920 kartka z hasłem propagandowym.

Fi.Cp32
30 PLN
15004

Fi.Cp32
30 PLN
15005

Fi.Cp32
120 PLN