Auction 72. Overprint editions 1918-1919

1041

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.78 pięknie skasowany w Dziedzicach dwujęzycznym datownikiem prowizorycznym, na wycinku, gwarancja i opis Landre.

Fi.32I
Mi.31
240 PLN
1042

Fi.32I
Mi.31
100 PLN
1043

1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47/58, znaczek z poz 47 z silnie uszkodzonymi literami PP, stan idealny, gwarancja Mikstein.

Fi.32I
Mi.31
2 300 PLN
1044

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 46, minimalny ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
200 PLN
1045

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie.

Fi.32IB1
Mi.31
250 PLN
1046

Fi.32IB1
Mi.31
180 PLN
1047

Fi.32IB1
Mi.31
495 PLN
1048

Fi.32II
Mi.31
700 PLN
1049

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 19, gwarancja Mikulski i z oznaczeniem.

Fi.32II
Mi.31
240 PLN
1050

Fi.32II
Mi.31
290 PLN
1051

Fi.32II
Mi.31
200 PLN
1052

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 5, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
300 PLN
1053

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 16 z uszkodzonymi literami PP, gwarancja i oznaczenie pozycji Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
500 PLN
1054

Fi.32II
Mi.31
450 PLN
1055

Fi.32II
Mi.31
800 PLN
1056

Fi.32II
Mi.31
800 PLN
1057

Fi.32II
Mi.31
340 PLN
1058

Fi.33
Mi.32
1 000 PLN
1059

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 87, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.33
Mi.32
1 500 PLN
1060

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.92, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.33
Mi.32
1 300 PLN
1061

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 10", gwarancja Mikstein i Schmutz.

Fi.34
Mi.33
450 PLN
1062

Fi.34
Mi.33
180 PLN
1063

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z przesuniętym w pionie nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.21 "uszkodzone litery PO w POCZTA i w POLSKA", gwarancja i opis pozycji.

Fi.34
Mi.33
300 PLN
1064

Fi.34 B3
Mi.33
750 PLN
1065

Fi.34B1
Mi.33
3 500 PLN
1066

Fi.34B1
Mi.33
750 PLN
1067

Fi.35
Mi.34
320 PLN
1068

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja Mikstein, Krawczyk.

Fi.35
Mi.34
80 PLN
1069

Fi.35
Mi.34
400 PLN
1070

Fi.35
Mi.34
90 PLN
1071

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 23, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.35
Mi.34
360 PLN
1072

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.38, poza zgniecionym narożnikiem i lekkimi ścienieniami w ładnym stanie, gwarancja i opis Ryblewski.

Fi.35
Mi.34
60 PLN
1073

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z niedawno skatalogowanym błędem na poz.41 "otwarte O w POCZTA" i dodatkowo, co unikalne, z pełnym abklatschem na którym błąd jest tak samo dobrze widoczny, bardzo ładny stan, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.35 B10
Mi.34
4 000 PLN
1074

Fi.36
Mi.35
400 PLN
1075

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 37, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.36
Mi.35
1 000 PLN
1076

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.96 "uszkodzone P w POCZTA", gwarancja i opis Ryblewski.

Fi.36
Mi.35
600 PLN
1077

Fi.36B1
Mi.35
650 PLN
1078

Fi.36B1
Mi.35
1 600 PLN
1079

Fi.36B2
Mi.34
1 500 PLN
1080

Fi.36B2
Mi.35
1 600 PLN