Auction 72. Overprint editions 1918-1919

961

1918 pierwsze wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.17-9
Mi.17-9
35 PLN
962

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria, gwarancja.

Fi.17-9
Mi.17-9
35 PLN
963

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria czysta w czworoblokach, w pięknym stanie (Fi.600.-), gwarancja Mikstein.

Fi.17-19
540 PLN
964

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria czysta na podlepkach, gwarancja Ćwiertnia.

Fi.17-19
50 PLN
965

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria kasowana na wycinkach, gwarancja Witkowski.

Fi.17-19
50 PLN
966

Fi.17-19 No
280 PLN
967

Fi.17-19 No
450 PLN
968

Fi.17No
Mi.17K
750 PLN
969

Fi.18 No
Mi.18 K
200 PLN
970

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczki za 25 i 45 h. z odwróconymi nadrukami (Fi.690.-), gwarancja Ćwiertnia, podwójna Falkowski, Kwaśniewski.

Fi.18, 19 No
480 PLN
971

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak ornamentów", ciężka podlepka.

Fi.18B3
Mi.18
20 PLN
972

1918 drugie wydanie lubelskie, podstawowa seria stemplowana grzecznościowo na kopercie, gwarancja Kronenberg.

Fi.20-21, 22a, 22b,
300 PLN
973

Fi.20-29
Mi.20-28
480 PLN
974

1918 drugie wydanie lubelskie, podstawowa seria na wycinkach, gwarancja.

Fi.20-29
270 PLN
975

1918 drugie wydanie lubelskie, seria czysta, każdy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, kilka tańszych z prawie niewidocznym cieniem śladu po podlepce, reszta w bardzo ładnym stanie, gwarancja Gryżewski.

Fi.20-29 B
Mi.20-28
1 500 PLN
976

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.20a
Mi.20A
40 PLN
977

Fi.20b
Mi.20b
70 PLN
978

Fi.21
Mi.21
12 PLN
979

Fi.21
Mi.21
60 PLN
980

Fi.21
Mi.21
20 PLN
981

Fi.21
Mi.21
20 PLN
982

Fi.21
Mi.21
20 PLN
983

Fi.21No
Mi.21K
160 PLN
984

Fi.22a
Mi.22a
15 PLN
985

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku.

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
986

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN
987

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruków, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
180 PLN
988

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym (Fi.600.-), bardzo ładny stan, sygnatura Rachmanow, gwarancja Mikstein.

Fi.22b
486 PLN
989

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, gwarancja Gryżewski.

Fi.22b B
800 PLN
990

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 200 PLN
991

Fi.22b No
1 250 PLN
992

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
350 PLN
993

Fi.23No
Mi.23K
180 PLN
994

Fi.23No
Mi.23K
180 PLN
995

Fi.23No
Mi.23K
240 PLN
996

Fi.23a
Mi.23A
25 PLN
997

Fi.23aNo
Mi.23AK
150 PLN
998

Fi.23a No B
Mi.23A
360 PLN
999

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Koopmann.

Fi.23b
Mi.23B
50 PLN
1000

1918 drugie wydanie lubelskie, ząbkowanie 11 1/5, złamany narożnik, gwarancja.

Fi.23b
Mi.23B
60 PLN