Auction 72. Overprint editions 1918-1919

1001

Fi.23b
Mi.23B
80 PLN
1002

Fi.23b
Mi.23B
1 000 PLN
1003

1918 drugie wydanie lubelskie, trzy podlepki, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
20 PLN
1004

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
15 PLN
1005

Fi.24
Mi.24
25 PLN
1006

Fi.24
Mi.24
20 PLN
1007

Fi.24
Mi.24
20 PLN
1008

Fi.24
Mi.24
20 PLN
1009

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Fi.24
Mi.24
40 PLN
1010

Fi.24 No
250 PLN
1011

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski.

Mi.25I
50 PLN
1012

Mi.25I
50 PLN
1013

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem, jeden w położeniu odwróconym (Fi.12000.-), piękny stan, podwójna gwarancja Schmutz.

Fi.25a Non
Mi.25I
9 600 PLN
1014

Fi.25a
Mi.25I
20 PLN
1015

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
1016

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
1017

Fi.25a
Mi.25II
20 PLN
1018

Fi.25a B9, B10
Mi.25I
180 PLN
1019

Fi.25a B10
Mi.25I
40 PLN
1020

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak liter TA", gwarancja i oznaczenie.

Fi.25aB10
Mi.25I
40 PLN
1021

1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk czarnoniebieski, gwarancja i oznaczenie.

Fi.25b
Mi.25I
90 PLN
1022

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
1023

Fi.26
Mi.25II
350 PLN
1024

Fi.27a
Mi.26
80 PLN
1025

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
1026

Fi.27a
Mi.26
30 PLN
1027

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Ryblewski.

Fi.27a B
Mi.26
150 PLN
1028

Fi.27a No B5
Mi.26
720 PLN
1029

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.1200.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz

Fi.28 No
Mi.27
840 PLN
1030

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem, jeden w położeniu odwróconym (Fi.12000.-), dodatkowo nadruk odwrócony z podobnym do B11 błędem "uszkodzone T w POCZTA" za który katalog przewiduje 50% dopłaty, piękny stan, podwójna gwarancja Schmutz.

Fi.28 Non
Mi.27
10 800 PLN
1031

Fi.28No
Mi.27K
320 PLN
1032

Fi.28No B11
Mi.27K
1 000 PLN
1033

Fi.29
Mi.28
50 PLN
1034

Fi.29
Mi.28
20 PLN
1035

Fi.29
Mi.28
20 PLN
1036

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z rzadszym nadrukiem odwróconym, cień śladu po podlepce (Fi.550.-), gwarancja Berbeka.

Fi.29 No
Mi.28
500 PLN
1037

Fi.30
Mi.29
1 400 PLN
1038

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.79, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Sutcliffe,Schmutz.

Fi.30
Mi.29
1 300 PLN
1039

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 51, piękny stan zachowania, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.31
Mi.30
3 600 PLN
1040

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.100 "A jak Ą w POLSKA", to uszkodzenie narożnika formy I - niekatalogowany, ale pokazywany w eksponatach wystawowych ważny błąd tego wydania, bardzo ładny stan, sygnowany gwarancja, dodatkowa sygnatura sprawdzająca SM i opis Mikstein, Ryblewski

Fi.31 B
Mi.30
4 500 PLN