The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 69. General Government

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
47439

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Ryglice przez Tarnów do Muszyny.


40 PLN
47440

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Markowa przez Landshut do Przeworska.


40 PLN
47441

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Rożnów do Nowego Sącza.


40 PLN
47442

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Łącko przez Nowy Sącz do Krościenka.


40 PLN
47443

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Męcina do Limanowej.


40 PLN
47444

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Jabłonka.


40 PLN
47445

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Ochotnica przez Dunajec do Krościenka.


40 PLN
47446

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Łukowica do Limanowej.


40 PLN
47447

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Chochołów do Dunajca.


40 PLN
47448

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Zegiestow przez Krynicę do Muszyny.


40 PLN
47449

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Lösosina Gorna do Limanowej.


40 PLN
47450

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Ludźmierz do Dunajca.


40 PLN
47451

1944 "K.B. KOMMERZIAL-BANK A.-G. KRAKAU" - 24 gr frankatura mechaniczna, ładnie odciśnięta na kopercie listu miejscowego przesłanego 21.4 w Krakowie; rzadko spotykane ostemplowanie Generalnego Gubernatorstwa w bardzo dobry stanie zachowania; wysoka wycena katalogowa (Fi.800,-); gwarancja.

Fi.2
400 PLN
47452

1944 list z poczty Wojciechów koło Radomska do Wiednia ofrankowane jako Poste Restante.

Fi.75
30 PLN
47453

1944 przekaz paczkowy z Warszawy do Tomaszowa.

Fi.77, 113
180 PLN
47454

1944 5 rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa, znaczek na widokówce (400 rocznica śmierci Kopernika) ostemplowany okolicznościowo 26.10.1944 w Krakowie.

Fi.80; 38
40 PLN
47455

1944 55 urodziny Hitlera, seria na kopercie skasowana 15.7 w Warszawie.

Fi.117-19
10 PLN
47456

1944 55 urodziny A.Hitlera, seria znaczków w arkusikach ozdobnych, czyste bez podlepek; dobry stan zachowania - perforacja na prawym marginesie pomiędzy 2 i 3 rzędem przerwana (przerwanie nie dochodzi do znaczków), arkusze leciutko przesuszone.

Fi.117-119
180 PLN
47457

1944 55 urodziny A.Hitlera, seria znaczków skasowana okolicznościowo 20.IV w Krakowie na widokówce wydanej z okazji 400 rocznicy śmierci Mikołaja Kopernika.

Fi.117-119, 37
40 PLN
47458

1944 55 urodziny Hitlera, seria na karcie skasowana 20.IV stemplem okolicznościowy "GEBURSTAG DES FÜHRERS" w Krakowie.

Fi.117-119; 37
40 PLN
47459

1944 5 rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 26.10 pierwszego dnia obiegu w Krakowie.

Fi.125
100 PLN
47460

1944 kartka z pierwszego dnia obiegu znaczka z okazji 5-lecia GG.

Fi.125
140 PLN
47461

1944 5 rocznica utworzenia GG, znaczek za 10+10 zł na karcie, ostemplowany okolicznościowo 26.10 w pierwszym dniu obiegu, bardzo wysoka wycena katalogowa!

Fi.125; 38
150 PLN
47462

1944 5 rocznica utworzenia GG, dwie odmiany koloru znaczków za 10+10 zł. ostemplowane datownikami obiegowymi.

Fi.125a, b
250 PLN
47463

1944 5 rocznica utworzenia GG, parka czystych znaczków ciętych za 10+10 zł.

Fi.125b nz
120 PLN
47464

1944 5 rocznica utworzenia GG, arkusik czystych znaczków ciętych za 10+10 zł., poza lekkim zgięciem jednego narożnika co widać na skanie zachowany w ładnym stanie, liczony jak znaczki (Fi.8x75=600.-)

Fi.Ark.125b
500 PLN
47465

1944 kartka z Warszawy do Góry Kalwarii.

Fi.Cp9b
12 PLN
47466

1944 "10.JAHRE HILFSWERK MUTTER UND KIND", kasownik propagandowy przygotowany z okazji 10 rocznicy organizacji nazistowskiej zajmującej się opieką nad dziećmi (niemieckimi), organizacją przedszkoli, opiniowaniem zabawek, etc.; dofrankowana karta ostemplowana okolicznościowo 28.II w Krakowie.

Fi.Cp9b, 80; 36
40 PLN
47467

1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa karta o sygnaturze I.44, czysta (Mi.30 euro).

Fi.Cp9c
Mi.P12/03 
60 PLN
47468

1944 portret Hitlera, trzy odmiany karty, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp10
Mi.P13
40 PLN
47469

1944 portret Hitlera, trzy odmiany, karty z obiegu; bardzo dobry stan zachowania (Mi.108 euro).

Fi.Cp10
Mi.P13
140 PLN
47470

1944 portret Hitlera, karta ostemplowana grzecznościowo 15.8 kasownikiem WARSCHAU C1 z wyróżnikiem "ay", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp10
Mi.P13
30 PLN
47471

1944 portret Hitlera, karta czysta, dobry stan zachowania.

Fi.Cp10
Mi.P13
10 PLN
47472

1944 portret Hitlera, karta pocztowa wysłana 28.11 z Częstochowy do Poznania, dobry stan zachowania (Fi.60,- Mi.40 euro).

Fi.Cp10
Mi.P13 
40 PLN
47473

1944 portret Hitlera, karta pocztowa wysłana 30.12 ze Skierniewic do obozu - Gemeinschaftslager Wessenberg; doskonały stan zachowania (Mi.40 euro).

Fi.Cp10
Mi.P13 
70 PLN
47474

1944 portret Hitlera, karta pocztowa wysłana 10.11 z miejscowości Mościce do Krakowa, dobry stan zachowania, nieznaczne punktowe przebarwienia (Fi.60,- Mi.40 euro).

Fi.Cp10
Mi.P13 
30 PLN
47475

1944 całostka z sygnaturą II.44.

Fi.Cp10
10 PLN
47476

1944 kartka z Gorlic do Krakowa.

Fi.Cp10
60 PLN
47477

1944 kartka z Krakowa do Nowego Targu.

Fi.Cp10
60 PLN
47478

1944 kartka z Pruszkowa do Sosnowca.

Fi.Cp10
60 PLN