Auction 69. General Government

47359

1942 przekaz pobraniowy z Warszawy do Częstochowy.

Fi.51, 79
80 PLN
47360

Fi.72; 27; Fp1c
50 PLN
47361

Fi.75; 22
120 PLN
47362

Fi.75; 45
30 PLN
47363

1942 polecony list służbowy z Krakowa 20.12.42 do Pragi.

Fi.78
35 PLN
47364

1942 firmowy list polecony z Krakowa.

Fi.78, 84
25 PLN
47365

1942 portret Hitlera na tle siatkowanym, trzy najwyższe wartości na ozdobnym blankiecie papeterii "krakowskiej", ostemplowane okolicznościowo 26.X.1943 w Krakowie.

Fi.86-88, 34
30 PLN
47366

1942 parka znaczków ciętych.

Fi.86nz
20 PLN
47367

1942 portret Hitlera na tle siatkowanym. 1,60 zł - frankatura mieszana, ekspresowy list polecony wysłany 31.12 z urzędu Kraków 5 do Warszawy, na odwrocie nietypowy datownik odbiorczy Warszawa C1 z wyróżnikiem "aaa" z dnia 1.I.43.

Fi.88, 71
80 PLN
47368

1942 parka znaczków ciętych.

Fi.88nz
20 PLN
47369

Fi.89-91
25 PLN
47370

1942 urodziny A.Hitlera, czysta seria z gapami na górnym marginesie.

Fi.89-91
50 PLN
47371

1942 urodziny Hitlera, seria na kopercie ostemplowana 20.IV w pierwszym dniu obiegu w Krakowie; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.89-91; 20
30 PLN
47372

1942 3. rocznica utworzenia GG.

Fi.96-100
15 PLN
47373

1942 FDC - "3 rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa", seria znaczków na kopercie miejscowego grzecznościowego listu poleconego, skasowana okolicznościowo i wysłana 2O.XI w Krakowie w pierwszym dniu obiegu; kasownik odbiorczy 21.11 na odwrocie.

Fi.96-100; 26
80 PLN
47374

Fi.120-124; Ck2
20 PLN
47375

1942 koperta "Wawel" z sygnaturą III.42., wysłana 7.IV.1943 z Buska na ręce Gertrudy Potockiej w Czortkowie; typowy stan zachowania dla kopert z obiegu.

Fi.Ck2
Mi.U2/02b
60 PLN
47376

Fi.Cp9a-c
Mi.P12/01-03
100 PLN
47377

Fi.Cp9b
Mi.P12/02
15 PLN
47378

1942 widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze III.42, wysłana 31.5 z Miechowa do Buska Zdroju.

Fi.Cp9b
Mi.P12/02
10 PLN
47379

Fi.Cp9b
10 PLN
47380

Fi.Cp9b; 22
30 PLN
47381

Fi.FCp2I
600 PLN
47382

1942 formularz biura wysyłkowego znaczków grzecznościowo stemplowany.

Fi.CpU3
70 PLN
47383

Fi.CpU4
50 PLN
47384

1942 formularz biura wysyłkowego znaczków.

Fi.FCp4
60 PLN
47385

Fi.CpU4
200 PLN
47386

Fi.Fcp2I
4 000 PLN
47387

1942 list urzędowy z Warszawy 12.3.42 do Niemiec.

Fi.U2
55 PLN
47388

1942 list urzędowy z sądu grodzkiego w Krakowie 20.5.41.

Fi.U6
20 PLN
47389

1942 kompletny list/druk urzędowy z Centralnego Rejestru w Warszawie.

Fi.U6
15 PLN
47390

1942 miejscowy list wysłany 23.IX w Krakowie, firmowa koperta COMMERZBANK-u, znaczek unieważniony mechanicznym kasownikiem propagandowym.

Fi.V
30 PLN
47391

Fi.VIIc
1 200 PLN
47392

Fi.45, 84
20 PLN
47393

40 PLN
47394

1942 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Korzenna do Nowego Sącza.

40 PLN
47395

1942 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Kamionka Wielka do Nowego Sącza.

40 PLN
47396

1942 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Ludźmierz do Czarnego Dunajca.

40 PLN
47397

40 PLN
47398

1942 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Czorsztyn do Krościenka.

40 PLN