Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
43294 |
1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej", na kartonie szarobiałym szorstkim grubym. | Fi.Cp108 |
| 60 PLN | |
43295 |
1948 kartka z Małogóry do Gdańska, dziury po archiwizacji. Dopłata. | Fi.Cp113 |
| 25 PLN | |
43296 |
1949 list z Tomaszowa Mazowieckiego do Poznania. | Fi.Ck11 |
| 20 PLN | |
43297 |
1949 kościół w Pniowie, całostka z sygnaturą VIII.47. | Fi.Cp103 |
| 30 PLN | |
43298 |
1949 Bolesław Bierut, karton kremowoszary gładki, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego. | Fi.Cp109Ix |
| 90 PLN | |
43299 |
1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w bardzo dobrym stanie zachowania (naturalne wtrącenie - węgielek w kartonie). | Fi.Cp109II |
| 90 PLN | |
43300 |
1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura XII.49 - piąty nakład; walor w bardzo dobrym stanie zachowania (na odwrocie ostemplowane znaczki bez i z zielonym nadrukiem groszy). | Fi.Cp109II |
| 30 PLN | |
43301 |
1949 kartka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp111 |
| 35 PLN | |
43302 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4. | Fi.Cp115 |
| 60 PLN | |
43303 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typ 3. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
43304 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 3. | Fi.Cp117 |
| 35 PLN | |
43305 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją. | Fi.Cp117 |
| 25 PLN | |
43306 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją. | Fi.Cp117 |
| 25 PLN | |
43307 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją. | Fi.Cp117 |
| 25 PLN | |
43308 |
1949 wydanie przedrukowe, podlepki na odwrocie. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
43309 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z przesuniętym nadrukiem typ 3. | Fi.Cp117 |
| 80 PLN | |
43310 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3 z obiegu. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
43311 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3, ilustracja w kolorze niebieskim; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp117a |
| 50 PLN | |
43312 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117a |
| 35 PLN | |
43313 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3, ilustracja w kolorze zielonym; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp117b |
| 50 PLN | |
43314 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3, ilustracja w kolorze oliwkowobrązowym; wysłana 7.7.50 z Łeby do Łodzi, dodatkowy znaczek obowiązkowej dopłaty na odbudowę Warszawy; dobry stan zachowania. | Fi.Cp117c |
| 40 PLN | |
43315 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117c |
| 35 PLN | |
43316 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117d |
| 40 PLN | |
43317 |
1949 karta nr.103 z nadrukiem typu 7, wysłana 27.10 z Piotrkowa Trybunalskiego. | Fi.Cp119 |
| 30 PLN | |
43318 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 25 PLN | |
43319 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp119 |
| 20 PLN | |
43320 |
1949 wydanie prowizoryczna, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 35 PLN | |
43321 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 15 PLN | |
43322 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 20 PLN | |
43323 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
43324 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 z czerwonym nadrukiem typu 7 i hasłem propagandowym 16a, wysłana z Gliwic. | Fi.Cp119Ia |
| 40 PLN | |
43325 |
1949wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8. | Fi.Cp120 |
| 60 PLN | |
43326 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu z Kalwarii Zebrzydowskiej. | Fi.Cp120 |
| 35 PLN | |
43327 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Hugo Kołłątaj) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090). | Fi.Cp121 |
| 30 PLN SOLD | |
43328 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Maria Konopnicka) z nadrukiem typu 14, z obiegu; idealny stan zachowania. | Fi.Cp121 |
| 50 PLN | |
43329 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12. | Fi.Cp122 |
| 30 PLN | |
43330 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 na kartonie szarobiałym szorstkim grubym (w) z nadrukiem typu 12. | Fi.Cp122 |
| 50 PLN | |
43331 |
1950 "groszy" karta 109I z nadrukiem typu 18. | Fi.Cp109I |
| 150 PLN | |
43332 |
1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 25 PLN | |
43333 |
1950 walka o pokój, dofrankowana całostka wysłana 28.VI z miejscowości Staszów do Krakowa, dodatkowo odbity stempel propagandowy "Żądamy zakazu broni atomowej ...". | Fi.Cp123 |
| 30 PLN | |