The new auction will start soon

Auction 67. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
43374

1954 koperta lotnicza "Samolot nad Paczkowem", sygnatura VI-1954, czysta.

Fi.Ck19
40 PLN
43375

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Zwardonia.

Fi.Cp131
40 PLN
43376

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości z mechanicznym wirnikiem Krajowa Wystawa Wynalazczości i postępu Technicznego wysłana z Wrocławia.

Fi.Cp131
20 PLN
43377

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Wrocławia.

Fi.Cp131
15 PLN
43378

1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 22, wysłana ze Staszowa.

Fi.Cp132A
60 PLN
43379

1954 całostka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego, hasło propagandowe 19.

Fi.Cp132A
60 PLN
43380

1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 18b, wysłana ze Staszowa; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp132B
75 PLN
43381

1954 całostka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego, hasło propagandowe 18a.

Fi.Cp132B
60 PLN
43382

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Rybnika do p. Manterysa Z Bielska - Białej.

Fi.Cp132B
30 PLN
43383

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Wrocławia.

Fi.Cp132B
20 PLN
43384

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Wrocławia.

Fi.Cp132B
20 PLN
43385

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Bielska Białej.

Fi.Cp132B
20 PLN
43386

1956 całostka z podwójnego wydania prowizorycznego.

Fi.Cp117
45 PLN
43387

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

Fi.Cp141
10 PLN
43388

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-144
80 PLN
43389

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
30 PLN
43390

1957 koperta lotnicza (samolot nad Krakowem), sygnatura (VII-1957), nieco słabszy stan zachowania.

Fi.Ck21
30 PLN
43391

1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura (VI-1957), czysta.

Fi.Ck21
30 PLN
43392

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
10 PLN
43393

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
43394

1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk (Fi.72.-), na odwrocie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania.

Fi.Cp145-49
90 PLN
43395

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
43396

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta.

Fi.Cp154
15 PLN
43397

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart.

Fi.Cp155-60
70 PLN
43398

1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.137.-), w tym droższe odmiany kart Cp150-151 z sygn. I.58, na odwrocie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania.

Fi.Cp150-61
130 PLN
43399

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
43400

1959 Wykopaliska archeologiczne w Biskupinie, komplet 4 czystych kart z obydwoma sygnaturami V.59 i VI.59.

Fi.Cp168-69a, b
60 PLN
43401

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp170
15 PLN
43402

1959 Zjazd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, karta czysta, temat - POŻARNICTWO.

Fi.Cp172
20 PLN
43403

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart.

Fi.Cp173a-b
25 PLN
43404

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
10 PLN
43405

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
10 PLN
43406

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
10 PLN
43407

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Kraków, karta o sygnaturze IV.-61, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp179a
50 PLN
43408

1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29 - 44 (Fi.64.-).

Fi.Cp179b
50 PLN
43409

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Wrocław, karta o sygnaturze V.-62, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp185
50 PLN
43410

1960 V Międzynarodowe Targi Książki.

Fi.Cp187
10 PLN
43411

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańsk z prawidłowym napisem - "ŻURAW"; bardzo dobry stan zachowania (Fi.240.-).

Fi.Cp188-204
200 PLN
43412

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 18 ilustrowanych kart, w tym dwie odmiany karty Gdańsk: z prawidłowym napisem - "ŻURAW" i bardzo rzadkiej z napisem błędnym - "ŻÓRAW"; idealny stan zachowania.

Fi.Cp188-204 + 191I
Mi.P214I-II
800 PLN
43413

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze I.-62, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp184a
50 PLN