Auction 64. Overprint editions 1918-1919

15003

Fi.33
Mi.32
1 000 PLN
15004

Fi.33 B
Mi.32
2 000 PLN
15005

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 84, ciekawe niedobicie litery A w POLSKA, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.34
Mi.33
500 PLN
15006

Fi.34 B
Mi.33
2 500 PLN
15007

Fi.34 B3
Mi.33
750 PLN
15008

Fi.34B1
Mi.33
750 PLN
15009

Fi.35
Mi.34
390 PLN
15010

Fi.35
Mi.34
100 PLN
15011

Fi.35
Mi.34
200 PLN
15012

Fi.35
Mi.34
180 PLN
15013

Fi.35
Mi.34
240 PLN
15014

1919 wydanie krakowskie, kompletny stemplowany arkusz znaczka za 15 hal. z nadrukiem pierwszej formy, znaczki te przedrukowano na samym początku stąd nadruki posiadają pierwotny wygląd usterek i błędów zmieniających się później wraz ze zużyciem tej formy, na znaczku z poz. 30 jest już jednak błąd "uszkodzone A", którego nie było w kilkudziesięciu pierwszych przedrukowanych arkuszach, z tego powodu arkusz ten jest ciekawy do badań i ekspertyz, 10 znaczków z błędem "cienkie Z" i wszystkie pozostałe katalogowane błędy, znaczki posiadają oryginalną gumę, sporo małych podklejeń w miejscach puszczającej perforacji, bardzo rzadkie - znane dwa kompletne arkusze tego nominału, pomimo podklejeń bardzo dobry stan zachowania.

Fi.35 B1, B2, B3, B1
Mi.34
25 000 PLN
15015

Fi.35 B2
Mi.34
400 PLN
15016

Fi.35B1
Mi.34
240 PLN
15017

Fi.35B1
Mi.34
250 PLN
15018

Fi.35B1
Mi.34
300 PLN
15019

Fi.36
Mi.35
400 PLN
15020

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.67; widoczne na skanie lekkie zażółcenie i zatarcie na górze, poza tym w bardzo ładnym stanie (Fi.1000.-), gwarancja Mikstein, firmowa Gryżewski, z opisem Schmutz.

Fi.36
Mi.35
700 PLN
15021

Fi.36 B1
Mi.35
800 PLN
15022

Fi.36B1
Mi.35
1 600 PLN
15023

Fi.36B2
Mi.35
1 600 PLN
15024

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem formą IIB poz.42, lekki ślad po podlepce, sygnowany, gwarancja A.Łaszkiewicz, de Julien, z opisem Mikstein.

Fi.37II
Mi.36
7 000 PLN
15025

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
15 PLN
15026

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Melnik.

Fi.38
Mi.48
40 PLN
15027

1919 wydanie krakowskie, kompletny stu znaczkowy arkusz z nadrukiem III formy, drobne rozdarcia perforacji i kilka znaczków z niewielkimi śladami na gumie, ogólnie bardzo ładny stan, znaczki w narożnikach gwarancja Ryblewski.

Fi.38
Mi.48
2 000 PLN
15028

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 25/80 hal.

Fi.38
Mi.48
30 PLN
15029

Fi.38
Mi.48
50 PLN
15030

1919 wydanie krakowskie, znaczek z usterką w postaci uszkodzonej litery P w POLSKA, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
15 PLN
15031

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.38No
Mi.48K
350 PLN
15032

Fi.40
Mi.38
120 PLN
15033

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 83, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.40
Mi.38
90 PLN
15034

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 89, ładny stan, gwarancja Mikstein.

Fi.40No
Mi.38K
1 400 PLN
15035

Fi.41
Mi.39
60 PLN
15036

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.64, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.41
Mi.39
60 PLN
15037

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.89, ładny stan, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.41
Mi.39
40 PLN
15038

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.36, lekko przytarty na froncie, gwarancja i opis.

Fi.41
Mi.39
20 PLN
15039

Fi.41
Mi.39
50 PLN
15040

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.28 (Fi.150.-), bardzo lekko zgięty narożnik i kropka nad rysunkiem, niska cena wywoławcza, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.41
Mi.39
90 PLN
15041

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, lekkie złamanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.41
Mi.39
40 PLN
15042

Fi.41
Mi.39
50 PLN