Auction 64. Overprint editions 1918-1919

14963

Fi.27a
Mi.26
300 PLN
14964

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
40 PLN
14965

Fi.27a
Mi.26
40 PLN
14966

Fi.27a
Mi.26
15 PLN
14967

Fi.27a, 27No, 73A, 7
Mi.26, 26K, 65, 77&n
2 600 PLN
14968

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z silnym uszkodzeniem brzegowym nadruku, prawy znaczek z błędem "brak kropki po HAL", znaczki zasmarowane farbą drukarską, gwarancja Schmutz.

Fi.27aB5
Mi.26
200 PLN
14969

Fi.27aB5
Mi.26
260 PLN
14970

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.12 "prawa gwiazdka zniekształcona", piękny stan, gwarancja i opis

Fi.27a B7
Mi.26
80 PLN
14971

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.48 "litera S zniekształcona" (Fi.180.-), piękny stan, gwarancja i opis.

Fi.27a B8
Mi.26
180 PLN
14972

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem (Fi.360.-), bardzo ładny stan, gwarancja Jungjohann BPP.

Fi.27a No
Mi.26
320 PLN
14973

Fi.27b
Mi.26
700 PLN
14974

Fi.28 B9
Mi.27
125 PLN
14975

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym i z zaawansowanym błędem na poz.50 "brak liter TA (a nawet ZTA), litery POC uszkodzone i zniekształcony orzeł", na odwróconym nadruku bardzo rzadkie, sygnowany, gwarancja i opis Mikstein, podwójna Berbeka.

Fi.28 No B10
Mi.27
500 PLN
14976

Fi.28No
Mi.27K
320 PLN
14977

Fi.28No B11
Mi.27K
1 000 PLN
14978

Fi.29
Mi.28
40 PLN
14979

Fi.29
Mi.28
20 PLN
14980

Fi.29
Mi.28
20 PLN
14981

Fi.29 B10
Mi.28
30 PLN
14982

Fi.29 B11
30 PLN
14983

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja Falkowski.

Fi.29B9
Mi.28
25 PLN
14984

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 40 z brzegowym nie dodrukiem nadruku "rak liter TA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.29B10
Mi.28
35 PLN
14985

Fi.29No
Mi.28K
250 PLN
14986

Fi.29No
Mi.28K
650 PLN
14987

Fi.29No
Mi.28K
600 PLN
14988

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.4 "cienkie Z", w bardzo ładnym stanie, prawie niewidoczny lekki ślad po podlepce, gwarancja Sutclife, z opisem Schmutz.

Fi.30 B1
Mi.29
2 200 PLN
14989

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.87, poza widoczną na skanie lekką fałdą w papierze w pięknym stanie, sygnatura SM i gwarancja z opisem Mikstein, Ryblewski, Mikulski.

Fi.31
Mi.30
3 600 PLN
14990

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", piękny stan, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.31 B1
Mi.30
5 600 PLN
14991

Fi.32I
Mi.31
100 PLN
14992

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.60, minimalny ślad podlepki, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
200 PLN
14993

Fi.32I
Mi.31
160 PLN
14994

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.71 "uszkodzone obie litery P, szczególnie ta w POLSKA", piękny stan, gwarancja i opis Mikulski.

Fi.32I B
Mi.31
600 PLN
14995

Fi.32I B1
Mi.31
650 PLN
14996

Fi.32IB1
Mi.31
550 PLN
14997

Fi.32II
Mi.31
700 PLN
14998

Fi.32II
Mi.31
450 PLN
14999

Fi.32II
Mi.31
800 PLN
15000

Fi.32II
Mi.31
800 PLN
15001

Fi.32II
Mi.31
380 PLN
15002

Fi.32II
Mi.31
600 PLN