Auction 63. Postal stationery

13132

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O.

Fi.Cp80
20 PLN
13133

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
20 PLN
13134

1938 całostka z sygnaturą IX-1938 z hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
20 PLN
13135

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, sygnatura (X-1938).

Fi.Cp80
30 PLN
13136

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE, dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia).

Fi.Cp80
20 PLN
13137

Fi.Cp81
10 PLN
13138

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE

Fi.Cp81
25 PLN
13139

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODRÓŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM.

Fi.Cp81
25 PLN
13140

Fi.Cp83
60 PLN
13141

Fi.Cp86
30 PLN
13142

Fi.Cp86
140 PLN
13143

Fi.Cp86
30 PLN
13144

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32 - Piotr Michałowski.

Fi.Cp86
60 PLN
13145

Fi.Cp86
30 PLN
13146

Fi.Cp86
30 PLN
13147

Fi.Cp86
30 PLN
13148

Fi.Cp86
50 PLN
13149

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47.

Fi.Cp86
35 PLN
13150

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51.

Fi.Cp86
35 PLN
13151

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50.

Fi.Cp86
35 PLN
13152

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 26.

Fi.Cp86
30 PLN
13153

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 49, na odwrocie drobne plamki.

Fi.Cp86
25 PLN
13154

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50.

Fi.Cp86
30 PLN
13155

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 16.

Fi.Cp86
30 PLN
13156

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 2.

Fi.Cp86
30 PLN
13157

Fi.Cp86
30 PLN
13158

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 3.

Fi.Cp86
30 PLN
13159

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 14.

Fi.Cp86
30 PLN
13160

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 31.

Fi.Cp86
30 PLN
13161

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 15.

Fi.Cp86
30 PLN
13162

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 32.

Fi.Cp86
30 PLN
13163

Fi.Cp86
60 PLN
13164

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 23.

Fi.Cp86
30 PLN
13165

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 7.

Fi.Cp86
30 PLN
13166

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 25.

Fi.Cp86
30 PLN
13167

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 56.

Fi.Cp86
30 PLN
13168

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 40.

Fi.Cp86
30 PLN
13169

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 58.

Fi.Cp86
30 PLN
13170

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 41.

Fi.Cp86
30 PLN
13171

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 19, plamka.

Fi.Cp86
25 PLN