Auction 63. Postal stationery

13292

Fi.Cp132
50 PLN
13293

Fi.Cp132
30 PLN
13294

Fi.Cp132
40 PLN
13295

Fi.Cp132
40 PLN
13296

Fi.Cp132
40 PLN
13297

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp133
10 PLN
13298

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp133
10 PLN
13299

Fi.Cp134
15 PLN
13300

1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe F; dobry stan zachowania (na odwrocie dwa minimalne ślady podlepek).

Fi.Ck16I
80 PLN
13301

Fi.Ck16I
80 PLN
13302

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp135
10 PLN
13303

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp135
12 PLN
13304

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 18b, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
25 PLN
13305

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
25 PLN
13306

Fi.Cp135-137
260 PLN
13307

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 (Kielce) na karcie z sygnaturą IX-52 i hasłem propagandowym 19, wysłanej 10.8.1955 z Pilicy do Warszawy.

Fi.Cp132A
50 PLN
13308

Fi.Cp132A
60 PLN
13309

1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 12 (Rzeszów) na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 18b, czysta; dobry stan zachowania.

Fi.Cp132B
60 PLN
13310

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 3 (Gdańsk) na karcie z sygnaturą III-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 17.1.55 z Gdańska do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp132B
80 PLN
13311

Fi.Cp132B
60 PLN
13312

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 12 (Rzeszów) na karcie z sygnaturą VII-53 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 3.7.55 z Iwonicza do Tarnowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp136
50 PLN
13313

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

Fi.Cp141
10 PLN
13314

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-144
90 PLN
13315

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
30 PLN
13316

Fi.Ck21
30 PLN
13317

Fi.Ck21
40 PLN
13318

Fi.Cp146
15 PLN
13319

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
12 PLN
13320

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
13321

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
13322

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta.

Fi.Cp154
15 PLN
13323

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart.

Fi.Cp155-60
80 PLN
13324

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp170
15 PLN
13325

1959 III Zjazd PZPR, całostka ostemplowana okolicznościowo 16.III w Warszawie.

Fi.Cp163
15 PLN
13326

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
13327

Fi.Cp168-69a, b
70 PLN
13328

Fi.Cp172
30 PLN
13329

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart.

Fi.Cp173a-b
30 PLN
13330

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
20 PLN
13331

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
15 PLN