11153 |
1949 VIII WYŚCIG KOLARSKI/ DOOKOŁA POLSKI" Warszawa 1, karta pocztowa skasowana 25.-8. stemplem okolicznościowym (Myślicki 49 056). | Fi.Cp101c |
| 30 PLN | |
11378 |
| 20 PLN | |
12854 |
1886 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia, uszkodzone narożniki. | Mi.P1a |
| 10 PLN | |
12855 |
1886 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia, uszkodzony narożnik. | Mi.P1b |
| 10 PLN | |
12856 |
1886 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia, dwie podlepki na odwrocie. | Mi.P1d |
| 10 PLN | |
12857 |
1887 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia, uszkodzony narożnik. | Mi.P2I |
| 20 PLN | |
12858 |
1887 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia. | Mi.P2I |
| 20 PLN | |
12859 |
1887 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia, | Mi.P2I |
| 20 PLN | |
12860 |
1893 front z sekretnika poczty prywatnej Hansa z Wrocławia. | Mi.K5c |
| 10 PLN | |
12861 |
1893 kartka z opłaconą odpowiedzią poczty prywatnej Hansa z Wrocławia. | Mi.P6 |
| 100 PLN | |
12862 |
1893 kartka poczty prywatnej Hansa z Wrocławia. | Mi.P7Ia |
| 100 PLN | |
12863 |
1895 formularz inkasowy prywatnej poczty Hansa z Szczecina, oderwany i podklejony narożnik. | Mi.AKPF1 |
| 30 PLN | |
12864 |
1895 formularz przekazu pieniężnego prywatnej poczty Hansa z Szczecina z doklejonym znaczkiem. | Mi.APF2 |
| 30 PLN | |
12865 |
1895 sekretnik prywatnej poczty Hansa z Szczecina z nadrukiem wewnątrz. | Mi.K2Iz |
| 40 PLN | |
12866 |
1895 sekretnik prywatnej poczty Hansa z Szczecina, sklejone marginesy. | Mi.K3 |
| 30 PLN | |
12867 |
1895 sekretnik prywatnej poczty Hansa z Szczecina. | Mi.K3 |
| 60 PLN | |
12868 |
1895 kartka poczty prywatnej Courier z Zgorzelca. | Mi.P1 |
| 60 PLN | |
12869 |
1895 kartka poczty prywatnej Hansa z Szczecina. | Mi.P7 |
| 50 PLN | |
12870 |
1895 kartka poczty prywatnej Hansa z Szczecina. | Mi.P8 |
| 40 PLN | |
12871 |
1895 kartka poczty prywatnej Hansa z Szczecina, zagniecenia. | Mi.P8 |
| 25 PLN | |
12872 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina, kasowana grzecznościowo. | Mi.P2 |
| 100 PLN | |
12873 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P3 |
| 40 PLN | |
12874 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P5 |
| 40 PLN | |
12875 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P6I |
| 40 PLN | |
12876 |
| 40 PLN | |
12877 |
| 40 PLN | |
12878 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P7II |
| 50 PLN | |
12879 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P8I |
| 50 PLN | |
12880 |
1897 kartka wydania okolicznościowego prywatnej poczty Sobiepański z Wrocławia. | Mi.P9II |
| 120 PLN | |
12881 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina, uszkodzony narożnik. | Mi.P10 |
| 40 PLN | |
12882 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P12 |
| 50 PLN | |
12883 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P13 |
| 50 PLN | |
12884 |
| 50 PLN | |
12885 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P61 |
| 40 PLN | |
12886 |
1897 koperta prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina stemplowana grzecznościowo. | Mi.U1a |
| 100 PLN | |
12887 |
1897 koperta prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina stemplowana grzecznościowo. | Mi.U3 |
| 100 PLN | |
12888 |
1898 kartka poczty prywatnej Hansa z Szczecina. | Mi.P7 |
| 50 PLN | |
12889 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 24; dobry stan zachowania. | Fi.Cp1Is |
| 300 PLN | |
12890 |
1918 wydanie warszawskie, rzadka karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowych znaczkach za 2/5 fen i 5 fen; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 20; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp1It |
| 500 PLN | |
12891 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen, pęknięta poziomo lewa jedynka nominału; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 11; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp1Is |
| 120 PLN | |