The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 61. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
34626

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 7 - Żabie Kapela huculska.

Fi.Cp77
310 PLN
SOLD
34627

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 22 - Wilno Katedra.

Fi.Cp77
410 PLN
SOLD
34628

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 27 - Hel.

Fi.Cp77
250 PLN
34629

1938 koperta - "20-lecie odzyskania niepodległości", dofrankowana i wysłana 30.VI.1939 ze Zbąszynia do Hanoweru.

Fi.Ck10
15 PLN
34630

1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości" wysłana 5.VI.1939 z miejscowości Czarna Wieś do Miechowa.

Fi.Ck10
15 PLN
34631

1938 koperta z papeterią w środku, bardzo dobry stan.

Fi.Ck10
50 PLN
34632

1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości".

Fi.Ck10
80 PLN
34633

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe J - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ; karta z obiegu.

Fi.Cp78II2
10 PLN
34634

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp78I
15 PLN
34635

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! minimalnie słabszy stan zachowania.

Fi.Cp78II
15 PLN
34636

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie.

Fi.Cp78II
10 PLN
34637

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA!

Fi.Cp78II2
20 PLN
34638

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
20 PLN
34639

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, sygnatura (X-1938).

Fi.Cp80
30 PLN
34640

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE, dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia).

Fi.Cp80
20 PLN
34641

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE.

Fi.Cp80
30 PLN
34642

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE

Fi.Cp81
25 PLN
34643

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODRÓŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM.

Fi.Cp81
25 PLN
34644

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938.

Fi.Cp83
60 PLN
34645

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp85
90 PLN
SOLD
34646

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
35 PLN
SOLD
34647

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 46, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
SOLD
34648

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 14, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
34649

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
SOLD
34650

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 52, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
34651

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 49, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
34652

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
34653

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
34654

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
34655

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
34656

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 23, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
34657

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 44, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
34658

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 46, całostka nie centrycznie wycięta - sygnatura na samym brzegu całostki, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
40 PLN
34659

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 34, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
34660

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
34661

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
34662

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
34663

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 20 - Mikołaj Kopernik, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
50 PLN
SOLD
34664

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr.51 - Barok (budownictwo kościelne): BEREZWECZ; minimalne, prawie niedostrzegalne przebarwienia.

Fi.Cp86
40 PLN
34665

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5 - Stanisław Konarski, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
30 PLN