Auction 61. Postal stationery

34464

Fi.Cp2II
50 PLN
34465

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 21.

Fi.Cp2II
60 PLN
34466

1918 wydanie warszawskie; bardzo mocno rozbity nadruk (m.in. uszkodzona lewa 1), karta wysłana 19.2.19 z Warszawy do Żyrardowa, kasownik odbiorczy na froncie obok kasownika nadawczego; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ nie do określania; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp2II
180 PLN
34467

1918 wydanie warszawskie, część na odpowiedź karty podwójnej z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 8; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp3IAs
300 PLN
34468

Fi.Cp4
350 PLN
34469

Fi.Cp4Icz
200 PLN
34470

Fi.Cp4
340 PLN
34471

1918 wydanie lubelskie, dwie karty za 15 hal na kartonie szarym z nadrukiem w kolorze czerwonobrązowym i czerwonym, czyste.

Fi.Cp4ay-by
200 PLN
34472

1918 wydanie lubelskie, całostka na kartonie szarym.

Fi.Cp4a
120 PLN
34473

Fi.Cp4a
360 PLN
34474

Fi.Cp5x
380 PLN
34475

Fi.Cp5x, y
350 PLN
34476

1918 wydanie lubelskie, karta na kartonie żółtobrunatnym z czarnym nadrukiem, zaadresowana i skasowana 4.I.1919 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania; dla kart z oryginalnego obiegu pocztowego bardzo wysoka wycena katalogowa (Fi.1200,-)!!!

Fi.Cp5y
200 PLN
34477

1918 wydanie lubelskie, karta na kartonie żółtobrunatnym.

Fi.Cp5y
120 PLN
34478

Fi.Cp5y
380 PLN
34479

Fi.Cp5y
340 PLN
34480

Fi.Ck4IIIt
280 PLN
34481

1919 wydanie lubelskie, całostka z obiegu pocztowego z Lublina 17.I.19 do Warszawy, kartki tego wydania z obiegu pocztowego są niezwykle rzadkie, gwarancja.

Fi.Cp4a
1 200 PLN
34482

Fi.Cp8II
700 PLN
34483

Fi.Cp12II
70 PLN
34484

Fi.Cp12II
70 PLN
34485

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 96.

Fi.Cp12II
40 PLN
34486

Fi.Cp14II
100 PLN
34487

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 51 z wyraźną usterką "zniekształcona litera A w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp14IIx
200 PLN
34488

Fi.Cp14IIx
120 PLN
34489

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 33, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp14IIx
50 PLN
34490

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44.

Fi.Cp14IIx
50 PLN
34491

Fi.Cp14IIx
50 PLN
34492

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 129, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp14IIy
80 PLN
34493

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 129.

Fi.Cp14IIy
80 PLN
34494

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 33.

Fi.Cp14IIy
80 PLN
34495

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 12, wysłana 1.VIII z Krakowa do Wieliczki, pieczęć nadawcy; minimalnie słabszy stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp14Ix
120 PLN
34496

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 23, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp14Iy
80 PLN
34497

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 69, złamanie.

Fi.Cp15IIxA
60 PLN
34498

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 117.

Fi.Cp15IIxA
80 PLN
34499

Fi.Cp16IIx
150 PLN
34500

Fi.Cp16IIx
50 PLN
34501

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 62.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
34502

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 42, nadruk częściowo na doklejonym znaczku.

Fi.Cp16IIx
200 PLN
34503

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 62, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
80 PLN