The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 54. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
20363

1952 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe C.

Fi.Ck14xa
40 PLN
20364

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe H.

Fi.Ck14ya
35 PLN
20365

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe F.

Fi.Ck14ya
35 PLN
20366

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-20b.

Fi.Cp132
40 PLN
SOLD
20367

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23.

Fi.Cp132
40 PLN
20368

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21-23.

Fi.Cp132
40 PLN
20369

1952 Kongres Obrońców Pokoju we Wiedniu, karta z ilustracją autorstwa Jana Marcina Szancera (Fi.25.-).

Fi.Cp134
15 PLN
20370

1953 koperta z trzema liniami z podpisami na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe E.

Fi.Ck16ay2
40 PLN
SOLD
20371

1953 koperta lotnicza "Samolot nad portem w Gdyni", sygnatura (V-1952).

Fi.Ck17
60 PLN
20372

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 18b, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
25 PLN
20373

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
25 PLN
20374

1953 rocznik - 13 kart w tym po 6 sztuk Cp135 i Cp136 (komplet 6 haseł propagandowych); idealny stan zachowania.

Fi.Cp135-137
350 PLN
20375

1954 wydanie prowizoryczne, całostka (część na odpowiedź) wysłana z Olsztyna z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp132B
75 PLN
20376

1956 koperta wydania prowizorycznego kopert wycofanych z obiegu i skierowanych do użytku służbowego poczty.


50 PLN
20377

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

Fi.Cp141
10 PLN
20378

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-144
80 PLN
20379

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
35 PLN
20380

1957 koperta lotnicza (samolot nad Krakowem), sygnatura (VII-1957), nieco słabszy stan zachowania.

Fi.Ck21
30 PLN
20381

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów.

Fi.Ck22-23
15 PLN
20382

1957 koperta ze znakiem opłaty pomnik A.Mickiewicza.

Fi.Ck24
15 PLN
20383

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
20 PLN
20384

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
20385

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
40 PLN
20386

1958 "400 LAT POCZTY POLSKIEJ - WYSTAWA" Warszawa P.K.i N. (Pałac Kultury i Nauki), komplet 2 kart z sygnaturą I.58. ostemplowanych okolicznościowo 23.XI.

Fi.Cp150-151
20 PLN
20387

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta.

Fi.Cp154
15 PLN
20388

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart.

Fi.CP155-160
100 PLN
20389

1959 III Zjazd PZPR.

Fi.Ck28
10 PLN
20390

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
20391

1959 Wykopaliska archeologiczne w Biskupinie, komplet 4 czystych kart z obydwoma sygnaturami V.59 i VI.59.

Fi.Cp168-9
70 PLN
20392

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp.170
20 PLN
20393

1959 Zjazd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, karta czysta, temat - POŻARNICTWO.

Fi.Cp172
30 PLN
20394

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart.

Fi.Cp173a-b
30 PLN
20395

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
20 PLN
20396

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
15 PLN
20397

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
20 PLN
20398

1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29 - 44.

Fi.Cp179b
70 PLN
20399

1960 Muzeum w Oświęcimiu-Brzezince, karta czysta.

Fi.Cp186
20 PLN
20400

1960 V Międzynarodowe Targi Książki.

Fi.Cp187
10 PLN
20401

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańska z napisem "ŻURAW", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp188-204
300 PLN
20402

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - dwie odmiany karty Gdańsk: "ŻURAW" i "ŻÓRAW", idealny stan zachowania.

Fi.Cp191, 191I
Mi.P214I-II 
700 PLN