The auction will start on 19.04.2024

Auction 54. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
20203

1921-1922 karta podwójna do obrotu krajowego.

Fi.Cp41
80 PLN
20204

1921 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp41
60 PLN
20205

1921 kartka z opłacona odpowiedzią.

Fi.Cp41
80 PLN
20206

1922 kartka z Mogilna 23.4.22 do Niemiec.

Fi.Cp39
15 PLN
20207

1922 kartka do obrotu krajowego w kolorze oliwkowobrązowym.

Fi.Cp39I
50 PLN
20208

1923 dowód nadania telegramu z Warszawy do Berlina.

Fi.Ct7
50 PLN
20209

1923 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty "siewca" - 20 mk, na telegram nadany 17.4 z miejscowości Posada Olchowska do Lwowa, co ciekawe znaki opłaty na pokwitowaniach stosunkowo rzadko były unieważniane poprzez skasowanie datownikiem pocztowym - tu idealnie odciśniętym; walor w dobrym stanie zachowania (pionowo zgięty).

Fi.Ct7
108 PLN
SOLD
20210

1926 całostka z sygnaturą XII-926.

Fi.Cp43I
40 PLN
20211

1926 kartka do obrotu zagranicznego.

Fi.Cp45
45 PLN
20212

1926 całostka na przesyłki zagraniczne, niewielkie zmarszczenie w dolnym lewym rogu.

Fi.Cp45I
40 PLN
20213

1926 kartka z Torunia do Austrii.

Fi.Cp45I
20 PLN
20214

1927 kartka z Torunia 11.8.27 do Wiednia.

Fi.Cp45I
25 PLN
20215

1928 kartka z Królewskiej Huty do Monachium.

Fi.Cp45
25 PLN
20216

1928 kartka - cześć nadawcza z sygnaturą IV-1928.

Fi.Cp49A
40 PLN
20217

1929 formularz kartkowy z reklamą firmy Centra.


40 PLN
20218

1929 kartka ze Zdun do Niemiec, sygnatura II-1928.

Fi.Cp48
10 PLN
20219

1930 kartka z Szopienic 19.3.30 do Niemiec.

Fi.Cp45I
20 PLN
20220

1930 całostka z sygnaturą IV-1930 z obiegu pocztowego z Rybnika.

Fi.Cp48
10 PLN
20221

1931 kartka z Częstochowy do Nowego Jorku, sygnatura VII-1930.

Fi.Cp48
10 PLN
20222

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura VIII-1931, ślady podlepek na odwrocie.

Fi.Cp50I
80 PLN
20223

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
20224

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura VIII-1931,lekko zagięty prawy dolny róg.

Fi.Cp50I
80 PLN
20225

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
20226

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
90 PLN
SOLD
20227

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
20228

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
20229

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
20230

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
20231

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
20232

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
20233

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura VIII-1931, stan średni.

Fi.Cp50I
90 PLN
20234

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura VIII-1931, stan średni.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
20235

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Tatry, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; bardzo ładny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
20236

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18 - Jezioro Góreckie pod Poznaniem (Le Lac Górka prés de Poznań), II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
20237

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 26 - Dunajec w Pieninach, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
160 PLN
20238

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 12 - Jaremcze, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
20239

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
140 PLN
20240

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15 - Czorsztyn, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
20241

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
20242

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 14, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan średni - plamki.

Fi.Cp50IIc
80 PLN