Auction 53. Postal stationery

13630

Fi.Cp124
50 PLN
13631

1950 Bolesław Bierut, hasło propagandowe 19.

Fi.Cp124
30 PLN
13632

Fi.Cp125
15 PLN
13633

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł).

Fi.Cp125-130
180 PLN
13634

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
13635

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
15 PLN
13636

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
13637

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
15 PLN
13638

1952 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe C.

Fi.Ck14xa
40 PLN
13639

Fi.Ck14ya
35 PLN
13640

Fi.Ck14ya
35 PLN
13641

1952 budownictwo mieszkaniowe, makulaturowa całostka wadliwie wycięta z arkusza, fotoatest Walocha.

Fi.Cp131
250 PLN
13642

Fi.Cp132
50 PLN
13643

Fi.Cp134
15 PLN
13644

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 (Kielce) na karcie z sygnaturą IX-52 i hasłem propagandowym 19, wysłana 10.VIII.1955 z Pilicy do Warszawy.

Fi.Cp132A
50 PLN
13645

Fi.Cp132B
75 PLN
13646

1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 12 (Rzeszów) na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 18b, czysta; dobry stan zachowania.

Fi.Cp132B
60 PLN
13647

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 3 (Gdańsk) na karcie z sygnaturą III-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłana 17.1.55 z Gdańska do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp132B
80 PLN
13648

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 12 (Rzeszów) na karcie z sygnaturą VII-53 i hasłem propagandowym 18b, wysłana 3.7.55 z Iwonicza do Tarnowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp136
50 PLN
13649

50 PLN
13650

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

Fi.Cp141
10 PLN
13651

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-144
80 PLN
13652

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
35 PLN
13653

Fi.Ck21
30 PLN
13654

1957 rocznik obejmujący 5 całostek.

Fi.Cp145-9
45 PLN
13655

Fi.Cp146
15 PLN
13656

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
20 PLN
13657

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
13658

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
40 PLN
13659

Fi.Cp150-151
20 PLN
13660

1958 rocznik obejmujący 12 całostek.

Fi.Cp150-61
70 PLN
13661

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta.

Fi.Cp154
15 PLN
13662

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart.

Fi.CP155-160
100 PLN
13663

Fi.Cp162-173b
140 PLN
13664

1959 III Zjazd PZPR, całostka ostemplowana okolicznościowo 16.III w Warszawie.

Fi.Cp163
15 PLN
13665

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
13666

Fi.Cp168-9
70 PLN
13667

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp.170
20 PLN
13668

1959 10-lecie Huty im.Lenina, komplet 2 czystych kart; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp171a-b
27 PLN
13669

Fi.Cp172
30 PLN